Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość te cuda natury

"Szczęśliwym" singielkom nie zostało NIC innego tylko picie

Polecane posty

Gość sępy na randkach
gość dziś sępisz tylko na randkach bo przecież za siebie nie płacisz, ale to do czasu bo wkrótce będzie z ciebie stare próchno i randki się skończą i sępienie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zostało jeszcze całowanie i przytulanie moich Cukiereczków i kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na jakas dojrzalsza wypowiedz poza ---> sepisz na randkach bo to oczywiscie nieprawda.. Nie kazda randka to droga restauracja , jest tez kawa, spacer, rower..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filipowicz to masz coś z głowa, skoro czerpiesz radość z dokopywania singielkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe chyba traci pomysł na siebie bo prowokacje są tu marne jak ja pierdole. Postaraj się bardziej zagowniaczu bo wino koty i seriale przejadly się i nie wywołują już oczekiwanych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa... a "szczęśliwym" mężatkom pozostało pranie gaci, podstawianie obiadu pod nos i wypinanie tyłka brzuchatym Januszom, szumnie nazwanymi mężami :P To ja już wolę ten serial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sępienie to wasza specjalność
gość dziś czyli chcesz powiedzieć że zawsze płacisz za siebie na randkach zamiast sępić jak typowa baba? coś trudno uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowicz
gość dziś Filipowicz to masz coś z głowa, skoro czerpiesz radość z dokopywania singielkom. Zgłoś A gdzie ja komukolwiek dokopuje? Upadłaś na głowe jako dziecko czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na umyśle
gość dziś z takim podejściem jakie ty masz to nic dziwnego że jesteś i ZOSTANIESZ sama na wieki wieków aż do trumny, kot też ucieknie od takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×