Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość te cuda natury

"Szczęśliwym" singielkom nie zostało NIC innego tylko picie

Polecane posty

Gość gość
18.43 g...prawda. Po sposobie pisania widać ,ze niedorobiony frajerzyna z ciebie. A z męskości masz tylko sikanie na stojąco :) No chyba , ze matka kazała ci siadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj Leon Argentyna
gość dziś i po seksie uśmiech na gębie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty musisz być bardzo nieszczęśliwy że tak zazdrościsz tym singielkom. One mają swoje życie i mają cię w dupie tępa pało. Zajmij się lepiej swoim beznadziejnym życiem, chyba że nie masz nawet własnego życia. Nikogo tu nie obchodzi twoja filozofia, spierdalaj uszczęśliwiać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuch kogoś tu żal dupe ściska, że go singielka nie chce hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:02 brawo,brawo, brawo!!!!!! w punkt sjette! wypiertalay szczesliwy kutasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu w takich tematach piszecie z goscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to leniwe kúrwy
gość wczoraj Niestety pudło dziecino, twoja analiza jest tak samo hoojowa jak twój wybór facetów, tylko współczuć takiej te ubytki i braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj buahaha, czego zazdrościć tym singielkom? debilizmu i psychozy? czy głupoty, wina i kota? Bo one NIC pozatym nie mają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają w sobie kutasa z którego się nie chwala światu :classic_cool: a ty co masz? Zrzedzaca kure domowa na którą narzekasz? Łał rzeczywiście masz klawe życie :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie marnuj czasu na samotnego frajera z malym kootasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy gruby kot niż gruby knur który zajmuje 3/4 łóżka ze swoim bebechem. To już lepiej raz w czas wpuścić fajne mięso niż na co dzień się uzerac z frustratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uuuuch kogoś tu żal d**e ściska, że go singielka nie chce hahahaha. Zgłoś buahahaha, komedia, to JA je wybieram jak kiełbase w mięsnym a nie one mnie, one to se mogą ale makijaż zrobić i zupe ugotować, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nom. Lepiej kiełbasę se w dupsko wsadzić niż z takim żulem się zadawać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 23:02 brawo,brawo, brawo!!!!!! w punkt sjette! wypiertalay szczesliwy kutasie! Zgłoś Przestańcie sobie przyklapywać bo baby i ryby głosu nie mają, więc morda w kubeł suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś one kootasa to widziały ale tylko w TV, buahahaha, połowa to dziewice nietykajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie marnuj czasu na samotnego frajera z malym kootasem Zgłoś Numery lotto znasz? Jak nie to morda w kubeł suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepszy gruby kot niż gruby knur który zajmuje 3/4 łóżka ze swoim bebechem. To już lepiej raz w czas wpuścić fajne mięso niż na co dzień się uzerac z frustratem. >>> zejdź na ziemie durna babo, fajne mięso to rooha fajne laski a nie sflaczałą starą rure taką jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Haha nom. Lepiej kiełbasę se w dupsko wsadzić niż z takim żulem się zadawać cool.gif Zgłoś Ty jesteś zboczona, palma z braku kootasa ma takie objawy, przykład dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na codzień pijam martini i likiery. Czasem jakieś whiskey sobie kupię i sama wypiję w jeden dzień (najczęściej sobotę bo mam wolne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczesliwa singielka i nie pije alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singielki maja mase czasu dla siebie bo nie musza go tracic na uzeranie sie z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tematach o singielkach po 30-tce wypowiadają się starzy kawalaerowie po 30 i po 40, których nikt nigdy nie chciał oprócz Renaty Rączkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwal se konia obsrany debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem singielka ( od pol roku ) i naprawde nie wiem skad taka nagonka , ze zycie singielksi jest straszne... Spotykam sie na randki , mam psa , jezdze w gory, pracuje, zyje..Nie szukam nikogo na sile bo po co ? Jak ma sie znalezc to sie znajdzie. Jakis tam adoratorow moze i mam ,ale nie dajmy sie zwariowac przeciez nie bede stawac na rzesach bo strasznie jest byc samej ,,, Nie rozumiem po co szukac problemow gdzie ich nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja na codzień pijam martini i likiery. Czasem jakieś whiskey sobie kupię i sama wypiję w jeden dzień (najczęściej sobotę bo mam wolne) Zgłoś przynajmniej pijesz i się z tym nie kryjesz jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winko i seriale
gość dziś singielki maja mase czasu dla siebie bo nie musza go tracic na uzeranie sie z facetem Zgłoś Mase czasu na seriale i upijanie winem, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowicz
gość dziś Na tematach o singielkach po 30-tce wypowiadają się starzy kawalaerowie po 30 i po 40, których nikt nigdy nie chciał oprócz Renaty Rączkowskiej. Zgłoś Bzdury, mam żone i to fajną, a tu też pisze, no i co? Teoria legła w gruzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×