Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perfect wife

wieczor panieński

Polecane posty

Gość perfect wife

Chyba jestem pod tym względem w zdecydowanej mniejszości ? Jak wyglądał wasz wieczorek panienski? Z meżem przed slubem byłam kilka lat ustaliliśmy wspolnie że nasze pozegnanie wolnego stanu bedzie na ostro dotyczy to ilosci partnerow i tego co bedzie tam miało miejsce oraz najbardziej kontrowersyjne czyli kto bedzie naszymi partnerami Ustalilismy że o wszystkim opowiemy sobie w pierwszą rocznice slubu tak też sie stało gdy ja mu opowiedziałam był w szoku Obecnie jesteśmy 16 lat po slubie nie zdradziłam meża i chyba on mnie też Jak wyglądało to u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja panienski mialam 4 lata temu . W czasie imprezy poszlam do lozka ze stripiterem ktory tanczyl wczesniej dla mnie , mial super cialo , duzego penisa , ale sam sex byl sredni :) maz nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda wieczoru panienskiego nie miałam tydzien przed slubem przespałam sie z kolegą z pracy natomiast dzien przed tą ceremonią zrobiłam ustami znajomemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czemu przespalas sie z kolega ? i czemu zrobilas loda innemu ? ( czy temu samemu ? ) maz wie ? jak z kolega bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to były dwie inne osoby z kolegą w obu przypadkach było srednio mezowi powiedziałam o tym kilka lat pożniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zareagowal ? srednio bo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednio bo ustami zrobiłam w toalecie w restauracji a sex był w aucie zaparkowanym na leśnym parkingu Po latach tak sie stało ze jeden z nich otwarł własny biznes ( ten z parkingu) a maz dostał u niego prace i wolałam sama mu o tym powiedziec natomiast z tym drugim spotkalismy sie na wczasach w Izraelu i tez sama wolałam mu o tym powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu to zrobilas ? i ten sex i tego loda ? jaka byla rekacja meza ? ja przyznaje ze z tym striptizerem zrobilam to z ciekawosci , kilka razy chcialam przyznac mezowi sie ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciał żonkę chętną na sex z wymianą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Formalnie byłam wtedy panną Loda zrobilam dlatego ze on mi sie zawsze podobał a sex .....sama nie wiem on bardziej chciał i uległam Maż zareagował spokojnie duzo pytał o szczeguły Najciekawsze jest ze w obecnej pracy ze swojm szefem rozmawiali o mnie bylo to na imprezie firmowej i po alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni cię wziążć na dwa baty lub jeśli jest żonaty zaprosić ich do wyrka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ktory z tych trzech ma najwiekszego ? maz ? kolega od sexu ? czy ten od loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od kału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie ten od sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od sexu a potem maz czy ten od loda ? duze roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden miał sraczkę , drugi zatwardzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lll marlena
Pracowałam w hotelu tuż przed slubem postanowiłam zaszaleć na całego w ciagu miesiaca miałam szesc kontaktow z facetami wszyscy byli obcokrajowcami czterech koreanczykow i rosjanin i czarny francuz pozostały wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zaszalałam na swojm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 33

W swoim życiu zaliczyłam kilka wieczorów panieńskich i przyznam, że były to zazwyczaj wyjątkowe imprezy. Jedna z nich odbywała się w hotelu ze SPA. Siedziałyśmy w strojach kąpielowych przy basenie, gdy pojawił się zatrudniony wcześniej przez przyszłą druhnę tancerz. Kiedy zniknął na chwilę, aby przygotować się do dalszego występu, jedna z koleżanek wpadła na szatański pomysł. Skoro on się przed nami rozbiera, aby poprawić nam humor, zróbmy to samo!
Alkohol uderzył nam już do głów, więc wszystkie podchwyciłyśmy ten pomysł. Zrzuciłyśmy bikini i ulokowałyśmy się w jacuzzi. Mina tancerza była nie do opisania. Mimo że próbowałyśmy wszelkimi sposobami zwabić go do siebie, zachował pełen profesjonalizm. Odtańczył swoje, podziękował nam i wyszedł. Trochę mi głupio, gdy o tym mówię, ale przynajmniej jest co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×