Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr333

Kawaler 33 lata pozna Kobietę

Polecane posty

Gość Piotr333

Witam serdecznie. Nie będę owijał w bawełnę wróciłem z zagranicy , rozstałem się z partnerką ( narzeczoną ) po 5 latach związku. Rozłąka inne priorytety w życiu oraz cele. Jestem jeszcze z pokolenie przed FB , INSTA , SNAPCHAT i te inne ... :) Mocno stąpam po ziemi , nie bujam w obłokach.Byłem w Wojsku , za Granicą , nie szukam przelotnego związku ani rozrywki. Nie jestem też desperatem ogłoszenie zamieszczam aby kogoś poznać, porozmawiać. Nie mam doświadczenia w portalach tego typu. Miłość przyjdzie z czasem. Krótko o sobie : bez nałogów nie palę , nie piję , niezależny finansowo , 176cm wzrostu , szczupły. Krótko o charakterze dla jednych nudny dla drugich spokojny , ty powiesz oszczędny ja powiem zaradny. Ja powiem opanowany ty powiesz bez swojego zadnia. Jak by to ująć kąt widzenia zależy od kąta patrzenia. Jeżeli masz pytania chce wiedzieć więcej napisz. Pozdrawiam serdecznie Piotr PS. Jest to moje drugie ogłoszenie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz będzie 1500 pytań od zgorzkniałych starych panien i innych odrzutów z psychozą, bo innych tu tylko garstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz będzie 1500 pytań od zgorzkniałych starych panien i innych odrzutów z psychozą, bo innych tu tylko garstka, więc nie licz na cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×