Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wczasy za granicą

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Zastanawiam się nad kwestią wczasów za granicą. Myślałam nad Grecją albo Hiszpanią. Czy waszym zdaniem lepiej podróżować na własną rękę, wynająć biuro podróży czy też wczasy zorganizowane? Jeśli ktoś był na wakacjach w jednym z tych miejsc może się również wypowiedzieć ile zapłacił, co ciekawego zobaczył i jakie zachował wrażenia po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej od razu spytaj gdzie szybciej ciapatego dorwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiamondGirl
lepiej biuro podróży. Albo jeszcze inaczej. Wszytsko zależy czy podrożujesz sam czy z rodziną . Mi na własną ręke załatwiania wczasów na własną reke sie kompletnie nie oplaca bo wychodzi mnie to znacznie drożej . Dlatego ja wolę przez biuro podróży . Zawsze bardzo ciekawe oferty ma Coraltravel . I ma dobre ceny za hotele z all inclusive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam biuro http://top-ski.com.pl/ moim zdaniem mają bardzo atrakcyjne oferty na wycieczki zagraniczne. W biurze znajdziemy ciekawe oferty również dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaDarcy

Z biurem podróży Coraltravel byłam w  tym roku w Bułgarii w Słonecznym Brzegu, w hotelu kavkaz golden dune- Wszystko było zgodne z opisem, bardzo dobra opieka rezydenta na miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonek

Moim zdaniem lepiej przez biuro podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to też zalezy co kto lubi ale ja osobiście uważam że jak jest sprawdzone biuro to warto pojechać. Bo jest bezpiecznie no i przede wszystkim nie trzeba sobie pierdołami zaprzątać głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja teraz byłam w Grecji z Coral Travel - moim zdaniem wakacje były super komfortowe, bo mało ludzi było, było bezpiecznie i widać ze hotel dbał o dezynfekcję na każdym kroku! mega zadowolona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gracix napisał:

ja teraz byłam w Grecji z Coral Travel - moim zdaniem wakacje były super komfortowe, bo mało ludzi było, było bezpiecznie i widać ze hotel dbał o dezynfekcję na każdym kroku! mega zadowolona jestem

Z tego co wiem, to do Grecji zjeżdżają się Niemcy, którzy zachowują się jak ostatnia dzicz.😉 Ciężko tam znaleźć hotel, w którym nie ma szwabów stojących w kolejce godzinę przed podaniem śniadania.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Widziałem Niemców relaksujących się w hotelu w Bułgarii. To było straszne. Byli ciągle pijani i krzyczeli piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja byłam z Coral Travel na wakacjach w Bułgarii i szczerze mówiac doskonale wypoczęłam i bardzo się zrelaksowałam! wszystko idealnie przygotowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja w zeszłe wakacje last minute z nimi miałam do Grecji! i było super bo prawie pusto, mało ludzi! a opieka bardzo dobra i dokładna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×