Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Trump faktycznie czuje sympatię do dyktatora Kim Dzong Una?

Polecane posty

Gość gość

Przeraża mnie to co robi Trump. Jakiś czas temu powiedział, że jeśli Kim Dzong Un odda broń nuklearną to gwarantuje mu, że zostanie przy władzy i będzie bardzo szczęśliwy. A ja się pytam, jakie Trump ma prawo do decydowania kto będzie rządził w Korei Północnej? Tam się powinny odbyć WOLNE WYBORY i ludzie sami powinni zadecydować kto będzie rządził ich krajem. Tymczasem prezydent Stanów Zjednoczonych, państwa którego główną wartością jest demokracja, daje gwarancje DYKTATOROWI, że będzie mógł on dalej gnębić ludzi, a oni o demokracji i wolności mogą jedynie pomarzyć. Daje gwarancje masowemu ludobójcy, który zniszczył życie milionom ludzi, że będzie bardzo szczęśliwy. To straszne. Jeśli mówi o Kim Dzong Unie to bez przerwy używa słów wonderful, great. Czy on jest normalny? Czy on mówi poważnie i naprawdę czuje sympatię do dyktatora, czy może jednak Stany Zjednoczone odsuną Kima od władzy w swoim czasie? Jak myślicie? Wkurza mnie, że nikt nie zwraca uwagi na prawa ludzi będących pod władzą reżimu Kima, a już w szczególności nie robi tego Trump.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trump czuje sympatię tam, gdzie czuje strach albo zysk, polaków omija szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dupie mam co czuje do Polaków, ale niech nie wspiera dyktatur, łamania praw człowieka i ludobójstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dupie masz? Od lat byli naszymi sprzymierzeńcami jakby nie nato to już dawno byś w pory robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię USA, mam nawet obywatelstwo bo się tam urodziłem. Cenię pomoc dla Polski, ale nie rozumiem dlaczego Trump chce popierać dyktatora zamiast go zlikwidować? Prawa człowieka i demokracja już się nie liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trump zmienia zdanie co 5 minut, jego gwarancje są warte tyle co nic. Jednego dnia będzie jadł z Kimem hamburgery a drugiego każe go zbombardować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am_Dyzio
jak się dobrać do tego bogactwa , złóż i minerałów , które Trump 'widzi' z satelitów szpiegowskich na terenie Korei Płn. , jak wykiwać Kima aby w Korei Płn. eksploatować złoża za darmo a przy okazji rozpierniczyć idee Dżucze ? - Kim o tym wszystkim wie , że 'pasożyty' chcą się dobrać do Korei Płn. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×