Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Długoletnie romanse

Polecane posty

bardo współczuję, ze padłaś ofiarą oszustwa zwykłego naciągacza. Mam nadzieję, ze już się z tego wyplątałaś. To oszust zwykły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2018 o 18:50, Gość gość napisał:

Tak. Długo. Spotykamy się od dwóch lat. Jeśli zastanawiasz się czy przejść do reala, idź. Nie rezygnuj. Zyskasz, nic nie stracisz. Jestem kochankiem zamężnej kobiety a sam mam partnerkę. Ona nie zrezygnuje z niego, ani ja nie zrezygnuję z niej. Dlatego zamierzam mieć długoletni romans. Może kiedyś będzie nam dane być razem.

A czemu teraz nie chcecie razem być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2018 o 20:06, Gość gość napisał:

Ja miałem romans z młodszą o 14 lat kobietą i choć nie planowałem to zakochałem się w niej jak wariat, po roku przyznałem się żonie, rozwiodłem i jesteśmy razem, znalazłem w tej kobiecie wszystko czego szukałem i nie planuje więcej romansów. Z żoną nie mieliśmy dzieci wiec rozwód odbył się w miarę bezboleśnie

Nie żałujesz tej decyzji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2018 o 20:06, Gość gość napisał:

Ja miałem romans z młodszą o 14 lat kobietą i choć nie planowałem to zakochałem się w niej jak wariat, po roku przyznałem się żonie, rozwiodłem i jesteśmy razem, znalazłem w tej kobiecie wszystko czego szukałem i nie planuje więcej romansów. Z żoną nie mieliśmy dzieci wiec rozwód odbył się w miarę bezboleśnie

Kiedyś poznałam kogoś wybuchło uczucie..trwało krótko bo się posypało u niego chciał się ze mną związać zabrakło mi odwagi czasami żałuję ...ech 😔 a tęsknię za nim bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Cyganka napisał:

Kiedyś poznałam kogoś wybuchło uczucie..trwało krótko bo się posypało u niego chciał się ze mną związać zabrakło mi odwagi czasami żałuję ...ech 😔 a tęsknię za nim bardzo 

Cyganki tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Znam alfabet na pamięć napisał:

Cyganki tak mają.

A ty jak masz 😛

Przelatujesz od a do zet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2021 o 20:28, Cyganka napisał:

Kiedyś poznałam kogoś wybuchło uczucie..trwało krótko bo się posypało u niego chciał się ze mną związać zabrakło mi odwagi czasami żałuję ...ech 😔 a tęsknię za nim bardzo 

U mnie podobnie. Wybuchło uczucie ale brak odwagi by odejść do innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2021 o 08:38, Angel123456 napisał:

U mnie podobnie. Wybuchło uczucie ale brak odwagi by odejść do innego 

Nie tak prosto odejść gdy sa dzieci. Ciągle mam go w myślach i co zrobic? A wy macie kontakt ze soba? Czy skończyło sie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Cyganka napisał:

Nie tak prosto odejść gdy sa dzieci. Ciągle mam go w myślach i co zrobic? A wy macie kontakt ze soba? Czy skończyło sie

 

Chce z tym skończyć bo mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Angel123456 napisał:

Chce z tym skończyć bo mam dosc.

Czemu masz dosc?? Ja mam dosc ze ciągle siedzi mi w głowie ciężko  zapomnieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, marinero napisał:

Warto zauwazyc ze bardzo wiele kobiet na tym forum twierdzi ze czlowiek po to ma mozg aby go uzywal  a gdy  napotykaja na jakikolwiek srzeciw wpadaja w furie ...No! wiec czytam ....i zastanawiam sie jak to jest z tym posiadaniem mozgu ?! 

Powiem Ci coś, może nie powinnam, ale co tam? Anonimowo tu.

Panowie działają bardziej zwierzęco. Instynkt, chuć i gotowe. Panie.. I tu jest ambaras, wszystko zaczyna się w głowie... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, .Kobietka napisał:

Powiem Ci coś, może nie powinnam, ale co tam? Anonimowo tu.

Panowie działają bardziej zwierzęco. Instynkt, chuć i gotowe. Panie.. I tu jest ambaras, wszystko zaczyna się w głowie... 

Sa różne sytuację życiowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Dziekuje .Doceniam 🙂  ale to twoja prywatna opinia i nie do konca sluszna .Ja znam badania ktore mowi ze w tym wzgledzie niczym sie nie roznimy.Kazda decyzje podejmujemy pod wplywem emocji a dopiero potem uzasadniamy ja racjonalnie.Tak maja i kobiety i mezczyzni.Nie ma tu zadnych roznic.

Natomiast jesli chodzi o instynkt rozmnazania to masz racje.Facetom niewiele potrzeba aby byc gotowym , kobieta potrzebuje pamieci , wyobrazni i czasu.Stad zapewne przekonanie o waznej  roli mozgu  we wszystkich naszych decyzjach 🙂 ale okazuje sie ze nie jest tak do konca.TYlko w seksie ! 

 

Bardziej chodziło mi o to, że kobiety zazwyczaj do podjęcia czynności seksualnej potrzebują czegoś więcej niż chwilowego zachlyśnięcia się przedstawicielem płci przeciwnej. 

Edytowano przez .Kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Bardziej chodziło mi o to, że kobiety zazwyczaj do podjęcia czynności seksualnej potrzebują czegoś więcej niż chwilowego zachlyśnięcia się przedstawicielem płci przeciwnej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×