Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość

Witam. W 8tyg dowiedziałam się że nie ma już pęcherzyka ciążowego dodam że miałam ciąże zagrożona bo miałam krwiaka który pękł i powodował silny krwotok ze skrzepami. Natomiast pez dzidzi chodziłam tydzień bo Poronic musiałam w 7tyg wtedy trafiłam do szpitala z silnymi bólami brzucha pleców biegunka i zwrotami głowy było to w nocy na usg wyszło że ciąża żywa dostałam kroplowke i leki rano wstając do łazienki wyleciało coś ze mnie nie zwróciłam uwagi bo myślałam że to porostu duży skrzep bardzo często takie miałam a wydaje mi się że to było moje kochane maleństwo. Potem leżałam jeszcze 2 dni w szpitalu z brązowym plamieniami myślałam że to krwiak mi się wchłania nic mnie nie bolało. Przy wpisie do domu nie zrobili mi żadnych badań ani usg zrobili tylko jedn raz kiedy mnie przyjmowali. Minęły dwa dni od lyzeczkowania. Jakie mam szansę na kolejną ciąże? Czy to że chodziłam tydzień bez dzidzi nie wiedząc o tym może sprawiać mi jakieś problemy? Czy mogę brać coś co będzie mi wspomagac zajść w ciążę? Jakie najlepiej wykonać badania po poronieniu niecalkowitym i czy są one płatne? Mam jeszcze jedno pytanie podczas ciąży na usg ginekolog nie mógł znaleźć u mnie jednego jajnika jaka może być tego przyczyna i czy to też może mi utrudnić zajście w ciążę? Czy to prawda że po poronieniu jest łatwiej zajść w ciążę niż przed? To była moja pierwsza ciąża no i pierwsze poronienie. Dziękuję bardzo za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×