Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luiza888k

Jak z nim postępować?

Polecane posty

Gość luiza888k

Trafił mi się rzadki okaz faceta. Nie wiem, jak z nim postępować. On jest bardzo niepewny siebie. Jak mnie gdzieś zaprasza, to zawsze boi się odmowy. Ostatnio nawet powiedział, że bardzo się cieszy, ale nie spodziewał się, że zgodzę się z nim wyjść. Zawsze boi się mnie dotknąć, chociaż uprawialiśmy już seks. Zawsze robi to nieśmiało, pod jakimś pretekstem, a wcześniej jak szalony drapie się po rękach. I jak chce przejść dalej, to pyta, czy może, czy mam ochotę. Jak mówi komplement, to potrafi się o coś potknąć. Jak poprosił mnie o to, żebym założyła to, co mu się podoba, to zdziwił się, że to zrobiłam i powiedział wprost, że on obstawiał, że tego nie zrobię... Jak z nim postępować? Nawet jak wyślę mu SMS, że mam na niego ochotę, to potrafi odpisać: czy to była wiadomość do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no seks tylko ładnie sie wydepiluj chociaź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zakompleksiony pewnie. Zastanów się czy warto tracić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza888k
gość dziś , on jest bardzo podobny z charakteru do mojego ukochanego wujka. Wiem, że będzie dobrym mężem i ojcem. Zawsze chciałam faceta, który ma te cechy co on. Myślę, że warto. Tylko nie wiem, jak do niego dotrzeć. Żeby się przestał bać, że mu odmówię i zastanawiać, czy to na pewno z nim chcę się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza888k
gość dziś , w ogóle myślisz, że jak zacznę inicjować seks z nim, to on się poczuje choć trochę pewniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×