Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety ! małżeństwo to pułapka

Polecane posty

Gość gość

co z tego że was po 30 nikt nie chce? chcecie gotować tyrać sprzątać, bawić bachora, obsługiwać Księcia w łóżku I jeszcze dzieckiem sie zajmowac ? A tak: wolne, niezalezne, bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodać o chodzeniu do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Jaki z tego morał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale ... na wakacje jest z kim jechac, na impreze do znajomych wyjsc, wieczor sedzic, a samej? depresja po 30stce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wakacje, imprezy, sex itp zawsze mozna sobie kogos znalesc zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro że aż tak się sparzyłaś,ale niech każda zyje jak chce,ja nie narzekam na małżeństwo,męża mam dobrego nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie wje.balam w malzenstwo i sie zgadzam z autorka:-( przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak ale ... na wakacje jest z kim jechac, na impreze do znajomych wyjsc, wieczor sedzic, a samej? depresja po 30stce..... slaby argument na wakacje czy na impreze akurat ZAWSZE ktos sie znajdzie , ba nawet do przygodnego seksu to nie problem .. Zalezy kto czego sie doszukuje w malzenstwie i oczekuje, Jelsi kobieta bierze pierwszego /lepszego bo wypada no tak ...to ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Taki jeden dzisiaj powiedział żebym dziecko sobie zrobiła bo zostanę sama na stare lata : ) prawie sie z nim pokłóciłam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi moj ex chcial mi dziecko zrobic , ja 30 ..on 36 ... wmawial ze moja ostatnia szansa itp a ja mam to w dupie , zrobie sobie dziecko jak bede gotowa i z odpowiednim gosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łonder Łomen
Kiedyś udowodniono że małżeństwo bardziej służy mężczyźnie niż kobiecie (nie dość że z natury częściej się zamartwia to w przypadku męża czy dzieci ten ciężar się tylko u niej zwiększa). Mąż zazwyczaj potrafi w takim związku zyć długo - np. choćby wtedy gdy żona dba o jego zdrowie i wysyła do lekarza a sama swój stan bagatelizuje. Sporo kobiet odżywa po rozwodzie, bo potrafią skupić się na swych potrzebach, oczywiście mowa o dojrzałych psychicznie kobietach które być może nie miały fajnego związku ale nie były emocjonalnie uzależnione od faceta. Żeby nie było, sama jestem mężatką. Tu jeszcze link o trochę podobnej kwestii. https://www.ofeminin.pl/milosc/zwiazek/mezczyzni-sprawiaja-ze-kobiety-choruja-to-udowodnione-naukowo/c44sy8d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat jestem sama i mnie już dobija ta samotność. Po pracy czasem biegam,jeżdżę na rowerze,chodzę na zumbe i fitnes ale dla facetów jestem przezroczysta. Rozmawiałam niedawno z przystojnym gościem taki w moim typie i myślałam że mnie zaprosi na jakąś kawę ale nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było jego zaprosić księżniczko przynajmniej miałabyś czyste sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że o kawę przedmówczyni chodziło? raczej o coś więcej, może też o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, kobiety zazwyczaj bardziej angażują się w życie rodzinne, związek, więcej dają i więcej poświęcają. Takie podejście sprawia, że wyrzekają się części sowich pasji, marzeń lub zwyczajnej wygody na co dzień. Żaden nawet najlepszy mąż tego nie zmieni, może tylko wyrzeczeń będzie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe księżniczki
gość dziś dla nudnej, wygodnej i leniwej baby wszystko to męczarnia i wysiłek, po co one wstają rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zapomniałam dodać o chodzeniu do pracy > bo leniwa baba chce nic nie robić i wszystko mieć, lenie śmierdzące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby są durne jak but
gość dziś A ja sie wje.balam w malzenstwo i sie zgadzam z autorkasmutas.gif przesrane Zgłoś Bierz rozwód, dzieci jak są to oddaj mężowi i płać alimenty i będziesz znowu wolna i "szczęśliwa" singielka, jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość556677
gość dziś trzeba było go spytać dlaczego cie nie zaprasza, może byś się coś dowiedziała na ten temat aby wyciągać wnioski. Albo podaj mi do niego kontakt i ja go spytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma gorzej
gość dziś bzdury, facet traci więcej, haruje i niewiele z tego ma, bo korzyści z jego pracy mają tylko inni, żona, dzieci, firma, rząd, on na szarym końcu zawsze, niedoceniany i olewany, często musi mieć jakąś durną prace aby utrzymać cały bałagan zamiast się rozwijać z karierą i pasjami, a żona tylko wiecznie narzeka że jej za mało, a jak on więcej pracyuje i go nie ma to żona narzeka że go ciągle nie ma, koło się zamyka, to facet ma przesrane, odpowiada za wszystko a korzyści tyle co kot napłakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to kretynka leci na debili a potem narzeka, ze jej zle. A wystarczylo by zwracac uwage na dobrych mezczyzn. Zreszta czy kazda panna czy singielka je codziennie na miescie i mieszka w balaganie? A uprawianie seksu z kims ukochanym to rzeczywiscie jakas tragedia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokat rozwodowy
kto zrozumie kobiety? One mają problemy same siebie zrozumieć a co dopiero aby faceci je zrozumieli. Niemożliwa misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kiedyś udowodniono że małżeństwo bardziej służy mężczyźnie niż kobiecie " HAHAHA HAHAAA I to pewnie dlatego to KOBIETY mają takie parcie na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero plus minus
mają parcie na nic nie robienie a facet to ich bankomat, cała zagadka rozwiązana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefowa mojej córki jest w moim wieku, najpierw było budowanie kariery, potem namierzanie ideału, wicie idealnego gniazdka wszystko z lekkim opóźnieniem, ale wg planu. Od trzech lat próbują zajść w ciążę i nic. Nie odkładajcie życia na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pcha jej pytąga w tą drugą dziure to nigdy nic nie będzie jak u pedałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj biedne wykorzystywane żuczki. Wszyscy jak jeden mąż harują od świtu do zmierzchu i zarabiają krocie po prostu. Tych rzeczywiście ciężko pracujących i porządnie zarabiających jest znakomita mniejszość , i dla nich szacun, ale większość tak się nie wykazuje, za to wymagania co do obsługi ma duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są leniwe i wygodne ale ja sie nie znam, czasu nie mam i zarobiony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefowa mojej córki jest w moim wieku, najpierw było budowanie kariery, potem namierzanie ideału, wicie idealnego gniazdka wszystko z lekkim opóźnieniem, ale wg planu. Od trzech lat próbują zajść w ciążę i nic. Nie odkładajcie życia na potem. xxxxxx czyli miała zajść z pierwszym lepszym, który nie był obrzydliwy, bo nie ma co odkładać?Jak jej obecny jest rzeczywicie tym dobrze wybrnym to jak nie zajdzie to zrobi in vitro, albo adoptuje dzieciaka, albo będą sobie jakoś tam całkiem sensownie i w miłości żyć bez dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łonder Łomen
"Kiedyś udowodniono że małżeństwo bardziej służy mężczyźnie niż kobiecie " HAHAHA HAHAAA I to pewnie dlatego to KOBIETY mają takie parcie na ślub usmiech.gif xxx Oj oj słuzy w sensie ogólnym ale przede wszystkim zdrowotnym co było dodane później. Wiesz skąd się wzięło owe parcie na ślub u sporej części kobiet? To wciąż pokutujące przekonanie, że kobieta bez męża jest wybrakowana, bezwartościowa (w wielu miejscach to przekonanie ma się bardzo dobrze i sieje się je w następnych generacjach!). Rodzina najbliższa potrafi być największym katem jeśli ma tak stereotypowe myślenie. "Stara panna" na wsi (na oko już po 25 r. ż dostaje sie taką łatkę) nawet świetnie wykształcona lub ze świetną pracą jest niżej klasyfikowana od mężatki, choćby z dysfunkcyjnej rodziny. Bo ta pierwsza nie ma męża, hm toż to lesbijka.. albo pewnie zaburzona, nikt jej nie chciał... Należałoby tez dodać że istnieją śluby zawierane tylko w celu rozmnażania, łatwo poznać po tym że po porodzie mąż przestaje istnieć, swoje zadanie wykonał ;) Ale istnieją też związki małżeńskie na szczęście z innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×