Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nimfanati

Rehabilitacja

Polecane posty

Gość nimfanati

W zeszłym roku zerwała sobie mięsień dwugłowy uda i miałam unieruchomioną nogę na dłuższy czas. Na szczęście czas trwania kontuzji udało się skrócić dzięki firmie www.jedynezdrowie.pl Umówiłam się na rehabilitację i dzięki temu szybko wróciłam do pełnej sprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info a teraz korzystając z odzyskanej sprawności mięśnia dwugłowego uda wypierdalaj w półszpagatach, w kierunku dowolnym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrego centrum rehabilitacyjnego to polecam wam zgłosić się do www.reha-kfz.pl Centrum to znajduje się w Krakowie. Oferują szeroki zakres usług związanych z rehabilitacją i usługi doświadczonych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić świetny ośrodek z Krakowa, gdzie ja chodziłam na rehabilitację. Rehaorthopedica - mają świetnych lekarzy, którzy znają się na ciele jak nikt inny. U mnie rehabilitacja była bardzo skuteczna - na pewno mieli na to duży wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei korzystałam z usług CMD. Oferują wiele innowacyjnych metod leczenia więc mogę Wam z czystym sercem polecić. A ktoś z Was korzystał może z hydroterapii? Jak wygląda taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernipis
ja chodziłem na rehabilitację po wypadku w Krakowie do gabinetu na Piwnej G&R - postaiwli mnie na nogi choć sprawa nie była taka prosta. Ostra rehabilitacja, doświadczenie rehabilitanta zrobiło swoje, teraz wróciłem do sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka000
Ja zapisywałam się przez stronkę: http://www.rehabilitacje.org/ do gabinetu na Zachodniej. Rehabilitacja pomogła mi po wypadku samochodowym, ból nasilał się i z pomocą rehabilitanta udało mi się pokonać ból. Nie wierzyłam, że uda się rehabilitantowi mi pomóc, ale jednak doświadczony rehabilitant to skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrisso
mój mąż chodził na Zachodnią na rehabilitację i świetnie się nim zajęli tam rehabilitanci. Nie czekał w kolejce, od razu mógł zacząć zabiegi i stopniow ból mijął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana Kruger
Z mojej strony, jeśli chodzi o takie rehabilitacje np kręgosłupa po wypadku - tak jak ja miałam , to bardzo polecam w krakowie ośrodek Rehaexpert. Ceny przystępne, rehbilitanci przyjeżdżali do mnie do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulaD
moja mama teraz chodzi na zabiegi do G&R na Słomczyńskiego w Krakowie, bardzo sobie chwali zabiegi i ból mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katjusze

Skoro już mowa o Krakowie, to ze swojej strony mogę polecić OpenMedical, chyba jedno z najlepszych tego typu miejsc w okolicy. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra, która naprawdę jest w stanie pomóc stanąć na nogi. U mnie się sprawdziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa

Ja jestem zadowolona z rehabilitacji w Centrum Rehabilitacji VitalMed. Mieszczą się w Jerzmanowicach pod Krakowem. Bardzo skuteczna rehabilitacja, dobrze wszystko poszło, efekt jest taki jak powinien, wracam do sprawności. Samo miejsce bardzo dobre, pracują tam prawdziwi specjaliści.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaG

Ja tez miałam problem z, jak to się fachowo nazywa, urazami kończyn dolnych. U mnie to była niestety kwestia wypadku. W kazdym razie ja wybrałam turnus rehabilitacyjno-opiekuńczy, bo szczerze mówiąc bardzo potrzebowalam sie wyciszyć i troche odpoczac psychicznie po takim szoku. Byłam w Leśnym Dobmu Seniora na 21 wyjeździe. Mieszkam w Bydgoszczy, wiec nie miałam daleko, godzina drogi. ale byli tez sportowcy z Warszawy czy Krakowa. W kazdym razie tam sa bardzo nowoczesne sprzety do rehabilitacji, Tergumed, no i duzym plusem dla mnie były codzienne sesje relaksacyjne, czyli zabiegi takie jak masaż. Jak dla mnie warto sprawdzić ich ofertę. U mnie skorzystanie z niej pomogło nie tylko fizycznie, ale tez odprężyłam się w taki sposób, jakiego brakowało mi po wypadku. Ja tez miałam problem z, jak to się fachowo nazywa, urazami kończyn dolnych. U mnie to była niestety kwestia wypadku. W kazdym razie ja wybrałam turnus rehabilitacyjno-opiekuńczy, bo szczerze mówiąc bardzo potrzebowalam sie wyciszyć i troche odpoczac psychicznie po takim szoku. Byłam w Leśnym Dobmu Seniora na 21 wyjeździe. Mieszkam w Bydgoszczy, wiec nie miałam daleko, godzina drogi. ale byli tez sportowcy z Warszawy czy Krakowa. W kazdym razie tam sa bardzo nowoczesne sprzety do rehabilitacji, Tergumed, no i duzym plusem dla mnie były codzienne sesje relaksacyjne, czyli zabiegi takie jak masaż. Jak dla mnie warto sprawdzić ich ofertę. U mnie skorzystanie z niej pomogło nie tylko fizycznie, ale tez odprężyłam się w taki sposób, jakiego brakowało mi po wypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w Krakowie i okolicach polecam skontaktować się z ośrodkiem rehabilitacji www.fizjomotus.pl Ośrodek ma szeroką ofertę i zatrudnia świetnych specjalistów, którym można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarecki

Najpierw lepiej iść do ortopedy bo może się okazać że to coś poważniejszego. ja polecam mojego lekarza Janusza Abrowskiego z EnelMedu na Klimeckiego w Krakowie, jestem pod wrażeniem jego wiedzy. Lekarz cię zbada, zrobi usg lub zleci inne badania, albo skieruje na rehabilitację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crashka

A ja uległam wypadkowi i przez takiego jednego pana.... mam uszczerbek na zdrowiu. Wrócę do życia codziennego, ale nie wiem kiedy, konieczna jest rehabilitacja, z nfz kolejki sa strasznie a prywatnie niebardzo mnie stać. Szukając informacji o odszkodowaniu natknęłam się na cos takiego jak bezplatna-prywatna-rehabilitacja-wypadku na stronie Voxveritas. pl Wiadomo cos Wam w tym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Korzystałam z wielu Ośrodków Rehabilitacyjnych, jednak najbardziej mogę polecić Wellness. Ośrodek, w którym pracuje bardzo dużo młodych specjalistów. Są bardzo mili i życzliwi, aż chce się tam jeździć 🙂 Jeszcze ten piękny zapach lasu i świeżego powietrza. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
Dnia 17.06.2019 o 09:11, Gość Dagmara napisał:

Korzystałam z wielu Ośrodków Rehabilitacyjnych, jednak najbardziej mogę polecić Wellness. Ośrodek, w którym pracuje bardzo dużo młodych specjalistów. Są bardzo mili i życzliwi, aż chce się tam jeździć 🙂 Jeszcze ten piękny zapach lasu i świeżego powietrza. Polecam

Mówisz o ośrodku w Grębiszewie? Świetne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Dokładnie, to świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serowar

Ze zdrowiem nie ma co czekać, idź prywatnie. Jeśli jesteś prywatnie, pod tym adresem: rehabilitacje.org możesz sobie wybrać dogodny i bliski miejscu zamieszkania gabintet i trafić do specjalistów, którzy ustalą ci cały program i wszystkie techniki dzięki którym odzyskasz zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryJane

Mi bardzo pomogła rehabilitacja w łódzkim Enelsporcie, ze wszystkich moich dążeń do poprawy zdrowia to było chyba najmniej kłopotliwe, może z wyjątkiem chodzenia do logopedy jak miałam sześć lat 😉  Niezwykła terapia, polecam tak naprawdę niezależnie od tego, jakiego kalibru macie te schorzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birum

W Krakowie leczyłam kontuzję barku – RehaExpert mi pomogło. Mają dobrych i rzetelnych rehabilitantów, którzy znają się na swojej robocie. Bardzo mnie poratowali ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie doskonale wiem, co to znaczy, jeśli się ma problemy związane z kręgosłupem, sama to mam. Ale nie ma tego złego, jeśli się do placówki w CM Gamma w Żoliborzu przy ulicy ul. Broniewskiego 3 , poczta 01-785 Warszawa dostaniecie. Tam zajmą się Wami odpowiednio i będziecie mieli dodatkowo też dostęp do prywatnego szpitala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×