Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

mancol-> sam jestes frajer!!!! a ty chyba pomysliles strony.daj sobie na wstrzymanie i nie wchodz tu wiecej!!!!! na calej kafetreii glupkow nie brakuje i na nasze nieszczescie jeden zawital do nas :( ah nie bede sie denerwowala bo nie warto :) wiec jestem. zawiatalam tu w nocy i potem mialam problem z zasnieciem ale jakos udalo mi. ale jak widac jestem juz na nozkach . ja nie naleze do tych co dlugo lubia sie wylegiwac w lozku :) zdazylam juz poklikac z moim Slonkiem a teraz czekam natelefon bo za godzinke ma dzwonic. poplakalam sie piszac z nim no coz taki juz moj los!!! gdzie tam do swiat-> pewnie jest wniebowzieta ....zazdroszcze jej bardzo.taka mile niespodznake jej Luby zszykowal to sie nazywa MILOŚĆ .jej czekanie zostalo wynagrodzone . my tez sie doczekamy ... az nadejdzie ten dzien tak dlugo wyczekiwany przez nas!!!!! ja badz co badz o was nie zapomne bede tu wpadala i informowala was o wszystkim!!! FREE 77 -> no co tam u Ciebie moja droga? nie wpadasz nie piszesz no jak narazie to masz usprawiedliwienie ale musisz to nadrobic!!! a co u reszty? nie wpadacie pewnie jeszcze smacznie lezycie w lozeczkach :) tylko ja jestem rannym ptaszkiem ktory ledwo zwlecze sie z lozka i pierwsze co robi to zasiada do komputera ! narazie uciekam ale wpadne tu do was jeszcze !!!! pozdrawiam,pa-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korka
Pierwsza noc była okropnie długa. Spałam na mojego Misiaczka poduszczce. Wszystkie cudowne zapachy tego świata. Zanim zasnęłam to przeglądałam zdjęcia, najpierw ślubne, potem takie codzienne, potem znowu ślubne. Nie wiedziałam że mam tyle łez. Dzisiaj rano pierwsze co to kawusia, tak jak zawsze tylko że jedynie dla mnie. o 8.20 pierwszy sms. Znowu sie rozbeczałam. Ale dziś jest niedziela. Będzie długi spacer z psem i necik. Tak zawsze marudziłam że mi mój Misiu ogranicza dostęp, teraz mam komputer tylko dla siebie, ale to wcale nie cieszy. Cieszę że odnalazłam takie forum. Wszystkie cholerne piosenki o miłości mają taki oczywisty sens.BUUU insaciada - dziękuję za miłe słowa Pozdrawiam wszystkie czekające i tęskniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korka -> pomysl ze juz dzien za Toba teraz z kazdym dniem bedzie juz lepiej.wiem ze takie pisanie za bardzo Ci nie pomoze ale uwierz mi ze z kazdym dniem bedzie lepiej kazda moze to powiedziec!!! ja sama czasami czuje sie potwornie samotna i placze do poduszki .... ale wiem ze nadejdzie ten dzien i dlatego warto czekac.ja jak pomysle to wydaje mi sie jakby to bylo wczoraj pozegnanie na lotnisku a tu juz prawie dwa miesiace beda!!!!! zanim sie obejrzysz wroci i znowu bedziecie razem :) zagladaj do nas jak widzisz ja tu jestem kilka razy dziennie drogida i inne teskniace i nie jestes sama zawsze Ci pomozemy mozesz pisac co Ci lezy na serduszku .a na ile wyjechal Twoj mężus kiedy wraca? drogida -> no co sie z Toba dzieje? nie ma Cie ale mam nadzieje,ze chociaz dobrze sie bawisz i czas Ci szybko leci :) to ja znowu sie rozlanczam :) wpadne jeszcze do was trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka
Moje szczęście wyjechało na pól roku. Cały czas czuję jego obecność itd. , ale przeżywam to strasznie, bo to nasze pierwsze niebycie ze sobą.Istnieje malutka szansa, że ja pojadę do niego, to tak naprawdę przesądziło ostatecznie o tym wyjeździe. Jestesmy takim małżenstwem, które rzadko sie rozstawało, zawsze razem jak papużki nierozłączki. Wiem, że mój A. martwi sie o mnie, więc, nie mogę dać mu odczuć że aż tak tęsknię. To wczorajsze pożegnanie było takie trudne. Poczułam się jak ta sierota, która tu zostaje., choć przecież tak nie jest. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz. Ale jak o tym myślę to mimo wszystko taki optymizm mnie ogarnia, że wszystko się ułoży. Coś tak czuję, że dużo mojego biadolenia tutaj napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dobre duszyczki :) i nową czekajaca i teskniaca --> Korka witaj w klubie:) poczatek jest najgorszy... ale z nami dasz rade:) gdzie tam do swiat--> ale supper!! az mi ciarki przeszly jak czytalam!! tez bym chciala zeby moje Slonko mi taka niespodzianke zrobilo:) ale jeszcze 22 dzionki i... :) :) juz niedziela i zaraz poczatek tygodnia... szykuje sie pracowity wiec szybciutko zleci, na szczescie:) pozdrawiam i sle moc pozytywnej energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) Witam Was gorąciutko :). Korka moje Kochanie wyjechało na 6 miesiecy ( +/- jeden miesiac ). 139 dni juz za mna :). Wiem jak jest Ci ciezko - poczatki sa okropne, pamietam jak sama sie czułam : wnerwiona na wszystko, płaczaca z byle powodu i na dodatek tak jakbym została porzucona - choc wiem przeciez ze to nieprawda :). Wystarczył widok wtulonej w siebie pary i juz czułam jak mi sie łezki w oczach zbieraja :(. Ale to minie naprawde :). Tak jak Ci napisałam na poprzednim topiku pokaż jaka jestes zaradna zonką :). W pewnym momencie po prostu musimy sie otrzasnac i sprawic by mogli byc z nas dumni :). Wiecie dziewczyny wydaje mi sie że w całej tej tesknocie sa najgorsze dwa momenty - ten po rozstaniu i ten na jakis czas przed powrotem :(. Na mnie trafił juz ten drugi ( chociaz to jeszcze przeciez 49 dni - a moze tylko 49 dni :) ). Jeszcze miesiac temu byłam pełna optymizmu i siły do działania :), zdarzały sie gorsze dni ale rzadko a teraz o niczym innym nie moge myslec jak tylko o tym jak to bedzie jak wróci , ile juz dni bez Niego za mna , i jakos nie moge sie na niczym skupic tylko sobie ciagle wyobrazam ze nagle wraca :). Oj naiwna dziewczyna ze mnie :(. Dzisiaj tak jak Wy w nobcy sie poryczałam :(. Moze to pogoda tak na nas działa ;) ?? W kazdym bądź razie dziewczyny ważne że zawsze mozemy sie tu wspierać i kiedys wreszcie napisać tiu tak jak Gdzie tam do swiat \" Moje Słoneczko wraca :) \" - zycze nam dziewczyny zeby jak najszybciej ten czas minał. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncepcja zaradnej żonki bardzo mi odpowiada. Posprzątałam dzisiaj totalnie wszystkie kąty, taki dziwny blask bije wszędzie, niestety nie odemnie. Może juz niedługo. Czekam dzisiaj na telefon. Gdybym miała piekarnik to bym upiekła sobie jakieś ogromne ciasto. Ale za to postanowiłam powtarzać angielski. Dzisiaj pewnie nie dam rady, nie chce mi się, ale od jutra.Chcę żeby był ze mnie dumny jak się zobaczymy tutaj czy tam. Dzięki za słowa pocieszenia dziewczyny. Dobrze, że was znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam do swiat to pewnie przec co najmniej tydzien nie zobaczymy :) - bo chyba tyle minimalnie moze trwac przywitanie :). Free77 pewnie niedługo do nas zawita. No własnie Free77 jak tam kolega ?? Długo sie biedak musiał pałetać samotnie po miescie ;) ?? A siniaczki rozmasowane ;) ?? Insaciada nie buszuj po nocy, bo w dzien bedziesz odsypiała i nic do nas nie napiszesz ;). No i jak mamy szybciej odliczac to musisz spac ;). 49 dni licze z Toba pamietaj :). Steskniona na maksa 22 dni :) - swietnie brzmi :). Korka pamietaj jestesmy tu wszystkie razem, widzisz ze tak teskniacych jak Ty jest duzo i ze wszystkie wierzymy ze warto czekac - pomysl jak bedzie po powrocie :). Lece do nauki - mam taka nadzieje ;) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW ile wpisow :) !!!! drogida -> ja bym czytala swoj wpis. ja od kilku dni nic innego nie robie jak tylko mysle o powrocie jak to bedzie wygladalo moze jestem stuknieta ale juz wiem w czym pojade go przywiatc :) kazdy szczegol mam juz opracowany :) oj joj joj jeszcze dwa dni i grudzien .sama nie wiem czy mam sie cieszyc czy raczej smucic ze dopiero grudzien? badz co badz mam nadzieje,ze szybko minie :) to i tak.... poludnie a ja umieram z nudow a gdzie tam do wieczora posiedze przy komputerze moze czas szybciej zleci. a pamietacie nasza teskniaca o pseudonimie \"butterflay\" jej chlopak wyjechal do Stanow ona dlugo na niego czekala i no sie doczekala mozna powiedziec. dostala wize i juz 5 grudnia leci do Niego! :) dzieki temu forum nawiazalysmy kontakt wymienilysmy sie numerami telefonu i piszemy do siebie maile i sms-iki :) nie odwiedza nas bo nie ma komputera a pisala zawsze z pracy ale w zwiazku z wyjazdem musiala zrezygnowac z pracy i nie ma jak wpasc i cos napisac ale obiecala ze jak tylko bedzie u niego to bedzie miala komputer to wpadnie tu. to chyba tyle.zycze wam milego popoludnia.i do wieczora :) pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec goraciutkie pozdrowienia dla kolejnej SZCZESCIARY - Butterfly :). Oj dziewuchy kiedy my bedziemy tymi szczesciarami :) ?? Ja jak widzicie dzielnie sie ucze ;) ,czyli odwalam jak najszybciej robote zeby moc tu zajrzec i rozmarzyc sie :). Insaciada ja stroju jeszcze nie mam przygotowanego, ale tylko dlatego ze ten przyjazd bedzie najprawdopodobniej totalnym zaskoczeniem - tzn. do samego konca wszystko bedzie wielkim znakiem zapytania, ale za to sobie wyobrazam sobie jak moje Kochanie nagle wyskakuje zza jakiego rogu :) - i kto tu ma szajbe ;). Oki koniec zrzedzenia czas sie wziaźć do roboty :). Wpadne tu dzis jeszcze nie raz :) pa kobitki miłego leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogida-> widze ze nauka Cie wrecz pochlania :) i dobrze! no wlasnie kiedy my bedziemy mogly tu wejsc i napisac ze to juz niedlugo ze wreszcie bedziemy ze swoimi polowkami? ja wierze ze czas zleci moze dlatego tak pisze bo mam dzis dobry dzien.jestem optymistycznie nastawiona do wszystkiego.a kto wie jak bedzie jutro? w koncu nigdy z nami nie wiadomo raz sie smiejemy a raz placzemy z byle powodu no coz za baba nie trafisz :) ja siedze w internecie ale jak widac wpadam tu co jakis czas i sprawdzam czy ktos tu zajrzal. teskniona na maxa-> 22 dni to juz nie wiele jej jak sie ciesze :) wszyscy pomalutku wracaja do siebie jak milo!!! narazie .wpadne tu do was jeszcze! drogid-> milej nauki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co tam u Was dziewczyny ?? Jak Wam mija ten niedzielny wieczor ?? Przede mna jeszcze jakies 3 godz nauki a juz mi sie nie chce :( . Ciagle mysle nad prezentem dla Niego i nic nie moge wymyslec :(. Niby to jeszcze 49 dni na wymyslanie ale cos kiepsko to widze :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
Witam kochane sloneczka ;) Nawet nie wiecie jak mi cieplo na serduszku, weszlam na nasz topik i tyle milych slow, J az sie poplakalam!!! Tyle cieplych pozdrowien! Ah az serduszko sie raduje ;) widze ze nasz topic kwitnie! A mowilam mowilam do GDZIE TAM DO SWIAT! – ze zrobi jej niespodzianke i przyjedzie wczesniej !! mowilam !!!!! hahha aa;) ale sie ciesze razem z nia. Pisze NIA, bo nie sadze ze bedzie miala sekunde na zagladniecie do nas ;) hahaha Widze ze mamy pare nowych „ wspolteskniacych „ to milo- wiem ze wszystkie przetrwamy razem i jest nam razniej bynajmniej mi ;) No wiec o weekendzie ;) byl moj Pysiu :) razem z kolega. Kolega bardzo kulturalny haha, caly czas chcial sam spacerowac po miescie hihi, ale nie dopuscilam do tego, bylo mi glupio :) ale kolega byl rowny, bo taaaak strasznie dlugo bral kapiel, jakby w Polsce wody nie bylo HAHA i szorowal kazdy zakamarek hahaha ;) a my w tym czasie sie calowalismy ;) No i bylismy grzeczni :) W sobote, jak mialam dyzur- moje kochanie przyszlo do mnie do powaznego gabinetu lekarskiego ;) hihi – tzn tam w szpitalu gdzie mam swoj gabinet i spie na dyzurach ;) haha. A co bylo dalej nie powiem ;) haha. Chcialo mi sie smiac powazna Pani doktor w gabinecie- z moim kochaniem ;) hihi nie pytajcie dalej ok ;) zeby Niemcy to wiedzieli, co polskie lekarki robia w ich gabinetach ;) i w ich szpitalach ;))) haaahhaaaaaaaa- no ale przynajmniej moje siniaczki sa rozmasowane ;) No i moje kochanie pojechalo, ale to byl super weekend ;) teraz ja jade do Polski i to juz w czwartek rano! Trzymam kciuki za wszystkie wierne naszemu topikowi i nie zalamujmy sie ;) PYSZCZKI DO GORY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
Witam kochane sloneczka ;) Nawet nie wiecie jak mi cieplo na serduszku, weszlam na nasz topik i tyle milych slow, J az sie poplakalam!!! Tyle cieplych pozdrowien! Ah az serduszko sie raduje ;) widze ze nasz topic kwitnie! A mowilam mowilam do GDZIE TAM DO SWIAT! – ze zrobi jej niespodzianke i przyjedzie wczesniej !! mowilam !!!!! hahha aa;) ale sie ciesze razem z nia. Pisze NIA, bo nie sadze ze bedzie miala sekunde na zagladniecie do nas ;) hahaha Widze ze mamy pare nowych „ wspolteskniacych „ to milo- wiem ze wszystkie przetrwamy razem i jest nam razniej bynajmniej mi ;) No wiec o weekendzie ;) byl moj Pysiu :) razem z kolega. Kolega bardzo kulturalny haha, caly czas chcial sam spacerowac po miescie hihi, ale nie dopuscilam do tego, bylo mi glupio :) ale kolega byl rowny, bo taaaak strasznie dlugo bral kapiel, jakby w Polsce wody nie bylo HAHA i szorowal kazdy zakamarek hahaha ;) a my w tym czasie sie calowalismy ;) No i bylismy grzeczni :) W sobote, jak mialam dyzur- moje kochanie przyszlo do mnie do powaznego gabinetu lekarskiego ;) hihi – tzn tam w szpitalu gdzie mam swoj gabinet i spie na dyzurach ;) haha. A co bylo dalej nie powiem ;) haha. Chcialo mi sie smiac powazna Pani doktor w gabinecie- z moim kochaniem ;) hihi nie pytajcie dalej ok ;) zeby Niemcy to wiedzieli, co polskie lekarki robia w ich gabinetach ;) i w ich szpitalach ;))) haaahhaaaaaaaa- no ale przynajmniej moje siniaczki sa rozmasowane ;) No i moje kochanie pojechalo, ale to byl super weekend ;) teraz ja jade do Polski i to juz w czwartek rano! Trzymam kciuki za wszystkie wierne naszemu topikowi i nie zalamujmy sie ;) PYSZCZKI DO GORY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na telefon. Wiem, że zadzwoni, ale nerwy mnie zżerają. Nie potrafię sobie znaleźć miejsca. Nie wiem czy będę potrafiła żyć normalnie, chodzić do pracy i pracować jak gdyby nigdy nic, udawać. Czekam zatem. Mój pierwszy dzień czekania, cierpliwego, bo i tak zadzwoni i opowie mi w skrócie jak tam mu jest , co i jak, i powie, że mnie kocha i tęskni bardzo. I usłyszę- mój bejbusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na telefon. Wiem, że zadzwoni, ale nerwy mnie zżerają. Nie potrafię sobie znaleźć miejsca. Nie wiem czy będę potrafiła żyć normalnie, chodzić do pracy i pracować jak gdyby nigdy nic, udawać. Czekam zatem. Mój pierwszy dzień czekania, cierpliwego, bo i tak zadzwoni i opowie mi w skrócie jak tam mu jest , co i jak, i powie, że mnie kocha i tęskni bardzo. I usłyszę- mój bejbusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
witam. znalazlam cos co moze byc prezentem na powrot Waszego ukochanego ;) bo tak sie zastanawiamy jaki mu zrobic prezent, zobaczcie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35607313 sa jeszcze inne propozycje kalendarzy na allegro gdzie wasze szczescie moze dostac kalendarz z waszymi zdjeciami ;) jak podaoba Wam sie ten pomysl? bo ja chyba sie zdecyduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korka zobaczysz że będziesz umiała normalnie funkcjonować :). Jak juz pisałyśmy poczatki sa najgorsze, ale zobaczysz wpadniesz w wir zajec i bedzie Ci łatwiej znieźć tą rozłake. Każdy z Nich nie jest teraz daleko od nas bez powodu - każdy ma jakis cel do osiągniecia a my jestesmy od tego by Ich wspierać, w koncu twarde z Nas kobitki ;). A ze sobie czasem poplaczemy to nic złego ;). Podejrzewam że Twój meżus wyjechał by wiodło Wam sie lepiej - wiec robi to dla Was, dla Ciebie a Ty mu pokaz że też potrafsz zrobic cos dla Niego, zreszta co ja tu głupoty wypisuje :) zobaczysz za pare dni wszystko powoli sie unormuje i nie powoli zaczniesz przestawac myslec o chwili rozstania a zaczniesz o tym jak sie znow zobaczycie :) . Głowa do góry :). Free77 witamy :)))) !!! No,no żeby w gabinecie :), no cóz siniaczkom sie to nalezalo :). A kolega faktycznie kulturalny z tego co piszesz - pewnie dostał przed przyjazdem wykład od Twojego Lubego ;). Czyli teraz odliczasz do czwartku :) - sper :). Tylko nam sie specjalnie nie potłucz żeby było co rozmasowywac ;). Uwazaj na Siebie ( buziak) !!! Racja Gdzie tam do swiat na pewno szybko tu nie zawita, ale najwazniejsze ze jest juz szczesliwa :). Tak sie bidulka namartwiła a tu prosze taka niespodzianka :))). Chociaz sie nie znamy to tak sie z Wami dziewczyny zżyłam, że jak czytam o Waszym szczesciu to sie czuje jakby to szczescie nas wszystkie dotyczyło :). Bo w sumie chyba tak troszke jest - skoro wspolnie sie wspieramy w złych momentach to i w dobrych jestesmy w jakis sposob razem :). Korka jak po tel ?? Trzymam kciuki zeby Twoj Mezus wszystko pozytywnie sobie pozałatwiał :). Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREE 77 -> to sie ciesze razem z Toba ze weekend sie udal :) siniaczki rozmasowane to najwazniejsze !!! fajnie tak poczytac ze ktos jest juz szczesliwy i ma przy sobie ta kochajca osobe! ale mam nadzieje,ze jak przyjedziesz do Polski to nie zapomnisz o nas i bedziesz tu wpadac bo jak widzisz powiekszylo sie nasze grono czekajacych! korka-> zaledwie miesiac temu sama wstawalam do pracy i nie widzialam w tym wszystkim sensu .siedzialam przed lusterkiem robilam rzesy na stonoge :) i zastanawialam sie dla kogo ja to robie przeciez on jest daleko :( wstawalm nie wiem po co ale z czasem wszystko sie ulozylo dziewczyny mi tu pomogly zaczelam tu wchodzic pisac co czuje i czytajac ich wpisy czulam ze nie jestem sama z tym cierpieniem. mnie to bardzo pomoglo i Tobie tez pomoze sama zobaczysz!!!! uzaleznisz sie od wchodzenia tu ja juz sie uzaleznilam :) nie wyobrazam sobie dnia bez \"moich teskniacych\" :) i tak dzien sie juz pomalutku konczy-wreszcie!!!! i kolejny dzien za nami..a co za tym idzie ten wielki dzien zbliza sie do nas wielkimi krokami !!!!a jutro znow do pracy i tak w kolko ale przynajmniej czas leci... kurcze ale sie ostatnio rospisuje :) skad u mnie taka wena tworcza???? buziaczki dla wszystkich teskniacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
insaciada Twoje rzesy na stonoge ZABILY MNIE ;) tak nie smialam sie dawno hahah nie znalam tego wyrazenia ;) haha dobre ! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W obecnym naszym skladzie chyba jeszcze nigdy sie nie zdarzyło żebyśmy wszystkie były tu w tym samym czasie :). prosze co za niespodzianka ( same tu ostanio niespodzianki ;) ). Free77 kalendarz super :). Tylko teraz to bym sie musiała za zdjeciami ogladnac bo jakos ich mało jest :/, no i jakos nie za dobra :(. W kazdym bądź razie taki kalendarz to faktycznie prawdziwe cudeńko :). Korka pewnie juz gawedzi przez telefon :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
drogida insaciada - to chyba cud, ze jestesmy tu wszystkie w tym samym czasie ;) ah jak milo ;) uwazam ze super byloby gdybysmy mialy swoja stronke www z czatem jednoczesnie ;) tylko jak to zrobic? ja niestety az takim specem od komputerow nie jestem ;( ale od przyszlego miesiaca, mam nadzieje ze bede miec stalke , wiec jak nikt nic nie wymysli postaram sie pomyslec jak to zrobic. Fajnie byloby, moglybysmy nawet umiescic tam nasze zdjecia ( oczywsicie wstep tylko dla nas) na haslo ;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szkoda liczyłam na to że Ty Free77 sie na tym znasz bo z nas chyba zadna o tym zielonego pojecia nie ma :(. Ja mam stałe, wiec jak juz bede po wszystkich kołach obiecuje czegos poszukac w necie na temat tych stronek no i znajomych popytam - w koncu ktos musi wiedziec jak sie to robi :). To w czwartek zaczynam szukac :). Jej juz sie doczekacnie moge - było by siwetnie gdybysmy mogły tak całkowicie prywatnie sobie pogawedzic :). Pzdrowienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie :) no koniecznie trzeba cos wymyslic z ta strona moze ja cos pobuszuje i sie zoorientuje . fajnie byloby was zobaczyc jak wygladacie :) drogida jak tam twoja nauka :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie :) no koniecznie trzeba cos wymyslic z ta strona moze ja cos pobuszuje i sie zoorientuje . fajnie byloby was zobaczyc jak wygladacie :) drogida jak tam twoja nauka :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, czekam dalej, bo jestem cierpliwą , mądrą żonką. Szukam w necie stron o tej miejscowosci gdzie teraz jest moje szczęście. A tak w ogóle czekam, czekam, czekam, czekam. Strasznie polubiłam to forum i was. czekam , czekam, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
drogida no niestety ;( komputery to moja nienajlepsza strona ;) haha a jak moge wiedziec co tak zakuwasz ?? sorry za niedyskrecje ;) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, czekam dalej, bo jestem cierpliwą , mądrą żonką. Szukam w necie stron o tej miejscowosci gdzie teraz jest moje szczęście. A tak w ogóle czekam, czekam, czekam, czekam. Strasznie polubiłam to forum i was. czekam , czekam, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ja znowu mam w kompuerze wirusa! no zaraz mnie tu potarga zaledwie 3 tygodnie temu nie bylo mnie tu tydzien bo komputer byl wnaprawie a tu znowu :( teraz musialam znowu resetowac komputer a w ogole to cos sie zacina :( ja tez poszperam i poszukam o utworzeniu strony jak mi komputer nie siadzie :) korka-> napewno zadzwoni i wszystko bedzie lux :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nauka idzie tak jak widzicie - siedze przed kompem i czekam na Wasze nowe wpisy :). W zasadzie na dwa kolokwia zakuwam - choc obecnie na to jutrzejsze ( higiena i profilaktyka zwierzat ). Niby to nic bo tylko kola no ale po co potem siedziec i zakuwac na poprawki - wole miec wiecej czasu na odliczanie z Wami przed swietami :). Korka zobaczysz ze sie doczekasz i wtedy bedziesz taka szczesliwa jak Gdzie tam do swiat teraz :). No to zesmy sie rozpisały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×