Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

Zajecia odwolane :) - nie wiem po co sie uczyłam ;), ale przynajmniej w ten weekend bede miala mniej do roboty :). Insaciada rozumiem Twoj strach :( - sama tez go mam :(. Jak ostatnio rozmawialam z Nim a On przez przejezyczenie powiedzial ze wraca w polowie lutego to...chyba same wiecie jak sie poczułam :(. Tego uczucia nie zapomne i strasznie sie boje ze jeszcze raz mnie to spotka :(. Bo jak pisałam nic nie wiadomo jeszcze dokladnie :(. Tym Sylwestrem nie chce sie juz cieszyc - wole sie miło zaskoczyc niz nieprzyjemnie rozczarowac - tak bardzo nie chce sie na to nastwaiac, bo podswiadomie czuje ze pewnie spotka mnie rozczarowanie ( tfutfutfu ), ale wiecie jak to jest - marzenia i wyobraznia biora gore :(. Prosze 3 majcie za Nas kciuki :). Dzis sie troche poucze na czwartek i moze wieczrokiem znajde czas zeby przeczytac ten regulamin o tej darmowej stronie :). Insaciada jak tam wirusisko ?? Mam nadzieje ze juz sie nie ujawnia paskudztwo. Free77 jeszcze tylko 2,5 dnia :) ( bo rozumiem ze do tego czwartku odliczasz ?? ). Korka mam nadzieje ze powoli bierzesz sie za angielski ;). W kazdym bądź razie za cokolwiek bys sie nie brała mam nadzieje ze Ci pomoze choc na chwile sie oswoic z ta cała sytuacja. Steskniona na maksa :) - o Tobie oczywiscie tez pamietam - buziaki :). Pa dziewczyny - \"zaradnego\" wieczorku zycze ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajecia odwolane :) - nie wiem po co sie uczyłam ;), ale przynajmniej w ten weekend bede miala mniej do roboty :). Insaciada rozumiem Twoj strach :( - sama tez go mam :(. Jak ostatnio rozmawialam z Nim a On przez przejezyczenie powiedzial ze wraca w polowie lutego to...chyba same wiecie jak sie poczułam :(. Tego uczucia nie zapomne i strasznie sie boje ze jeszcze raz mnie to spotka :(. Bo jak pisałam nic nie wiadomo jeszcze dokladnie :(. Tym Sylwestrem nie chce sie juz cieszyc - wole sie miło zaskoczyc niz nieprzyjemnie rozczarowac - tak bardzo nie chce sie na to nastwaiac, bo podswiadomie czuje ze pewnie spotka mnie rozczarowanie ( tfutfutfu ), ale wiecie jak to jest - marzenia i wyobraznia biora gore :(. Prosze 3 majcie za Nas kciuki :). Dzis sie troche poucze na czwartek i moze wieczrokiem znajde czas zeby przeczytac ten regulamin o tej darmowej stronie :). Insaciada jak tam wirusisko ?? Mam nadzieje ze juz sie nie ujawnia paskudztwo. Free77 jeszcze tylko 2,5 dnia :) ( bo rozumiem ze do tego czwartku odliczasz ?? ). Korka mam nadzieje ze powoli bierzesz sie za angielski ;). W kazdym bądź razie za cokolwiek bys sie nie brała mam nadzieje ze Ci pomoze choc na chwile sie oswoic z ta cała sytuacja. Steskniona na maksa :) - o Tobie oczywiscie tez pamietam - buziaki :). Pa dziewczyny - \"zaradnego\" wieczorku zycze ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogida-> wiesz dobrze ze trzymamy za Ciebie. i dobrze wiesz ze wszystko bedzie dobrze :) wystarczy w to wierzyc :) !!!! no jak narazie to nic mi sie nie wlancza wiec chyba sie wirusek wystraszyl :) zobaczymy jak dlugo go nie bedzie :) wpadne tu wieczorem . drogida trzymaj sie jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogida-> wiesz dobrze ze trzymamy za Ciebie. i dobrze wiesz ze wszystko bedzie dobrze :) wystarczy w to wierzyc :) !!!! no jak narazie to nic mi sie nie wlancza wiec chyba sie wirusek wystraszyl :) zobaczymy jak dlugo go nie bedzie :) wpadne tu wieczorem . drogida trzymaj sie jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz po szkolce:) ale zaraz musze sie uczyc... :( jutro kolo... wlasnie pisze list do mojego Slonka:) i mysle co by tu Mu jeszcze opisac:) jeszcze 21 dzionkow wiec to chyba bedzie juz ostatni liscik... a... napisze Mu jeszcze raz jak bardzo za Nim tesknie... :) trzymajcie sie, papa:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz po szkolce:) ale zaraz musze sie uczyc... :( jutro kolo... wlasnie pisze list do mojego Slonka:) i mysle co by tu Mu jeszcze opisac:) jeszcze 21 dzionkow wiec to chyba bedzie juz ostatni liscik... a... napisze Mu jeszcze raz jak bardzo za Nim tesknie... :) trzymajcie sie, papa:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinegxt
witam , napiszę z pespektywy wyjeżdzającego... na wakacje wybrałam się za wielka wode - moj facet został tutaj , jesteśmy ze soba prawie dwa lata, mieszkamy razem , nie było mnie 3 miesiące, było strasznie trudno , tym bardziej ze zwiazek do najłatwiejszych nie należy , tęskniłam , on tęsknił, byliśmy w kontakcie ale miałam wrazenie ze ja mam tam swoje życie on tutaj swoje ... podchodziłam do wszystkiego z dystansem , nie chciałam zabijać się myślami że tutaj może czekać mnie jakaś niespodzianka ...ale czasem było mi bardzo ciężko, czas na szcescie szybko zleciał, ja miałam tam mnostwo obowiązków , dzien za dniem i byłam coraz bliżej, nie mogłam doczekac sie powrotu kiedy bede w koncu miec mozliwosc mocno go przytulilc, wróciłam - moje pierwsze odczucie było strasznie dziwaczne- miałam wrazenie ze to obcy facet , ktorego kocham ale musiałam sie go " na nowo uczyć" i przyzwyczajać - jezeli uczucie jest mocne - to uda Wam się . tego życze , doswiadczenie najsympatyczniejsze nie jest aczkowiek " co na s nie zabije to nas wzmocni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek:) Mam zamiar być dzielna i jestem.English rules.:) Zjadłam nawet dzisiaj prawdziwy obiad (pomijając, że znów sobie po cichu pochlipałam, bo odruchowo zrobiłam go dla dwóch osób). Moje kochanie tam daleko jest od 14 pierwszy dzień w pracy. Trzymam kciuki. No i wydarzenie dnia -rozmawialiśmy dziś przez 15 minut, dzwoniłam z netu na budkę. Ale jestem uradowana.:):):):) Wiecie, w ciagu dnia to jakoś leci, coś tam zawsze można ze sobą zrobić, nawet jak ma się dzień wolny od pracy. Najgorzej jest przed zaśnięciem i w nocy. Mam straszne gonitwy myśli, przeróżnych i \"durnowate\"sny. Jesteście tutaj dłużej niż ja, dzieki temu wiem, że kochająca, twarda babeczka może przetrwać wszystko, rozstanie również. Mam te swoje skrzydełka miłości i na nich kiedyś do niego polecę. To tyle na teraz. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek:) Mam zamiar być dzielna i jestem.English rules.:) Zjadłam nawet dzisiaj prawdziwy obiad (pomijając, że znów sobie po cichu pochlipałam, bo odruchowo zrobiłam go dla dwóch osób). Moje kochanie tam daleko jest od 14 pierwszy dzień w pracy. Trzymam kciuki. No i wydarzenie dnia -rozmawialiśmy dziś przez 15 minut, dzwoniłam z netu na budkę. Ale jestem uradowana.:):):):) Wiecie, w ciagu dnia to jakoś leci, coś tam zawsze można ze sobą zrobić, nawet jak ma się dzień wolny od pracy. Najgorzej jest przed zaśnięciem i w nocy. Mam straszne gonitwy myśli, przeróżnych i \"durnowate\"sny. Jesteście tutaj dłużej niż ja, dzieki temu wiem, że kochająca, twarda babeczka może przetrwać wszystko, rozstanie również. Mam te swoje skrzydełka miłości i na nich kiedyś do niego polecę. To tyle na teraz. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam. wreszcie wieczor i mozna powiedziec ze dzien sie juz konczy :) korka->co tam u Ciebie .jak spedzilas swoj wolny dzien?nie piszesz a my jestesmy ciekawe co slychac??? drogida-> moja droga mam pytanko czy to jest wasze ostatnie rozstanie? tak dlugo czekasz ze bardzo chcialabym zeby wrocil do Ciebie jak najszybciej. oj jakos smutno mi sie zrobilo :( jeszcze tylko jutrzejszy dzien i grudzien i kolejny caly miesiac przede mna! mam nadzieje,ze szybko zleci... tak bardzo tesknie za NIm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze kobietki, że nadeszła era listów ;). Ja juz ostatni wysłałam w piatek :) - mam nadzieje, ze wiecej ich juz wysyłać nie bede musiała :) ( wole porozmawiac z Nim w cztery oczka :) ). Insaciada czy to rozstanie jest ostatnie ...dobre pytanie :(. Nie wiem :((( i to jest włąsnie najgorsze :(. Sprawa jest troszke skomplikowana, ale nie chciałabym jej poruszac tu na forum - poczekam moze na ta stronke :). Powiem tylko tyle, że własnie przez ta niewiedze mam metlik w głowie okropny :(, no i moze to mi tez troche utrudnia to rozstanie bo jak sobie pomysle, ze tak moze byc czesciej :(((...szkoda słów :(. Insaciada nawet nie wiesz jak ja bardzo czekałam na ten grudzień :) - pewnie nam coraz trudniej sie doczekac, ale jak sobie przypomne jak w lipcu ryczałam \"żeby juz był grudzień\" i pomysle ze to juz pojutrze to mi sie cieplutko na serduchu robi :). Tygodnia, w ktorym mam od Niego dostac info odnosnie powrotu to sobie w ogole nie wyobrażam - chyba bede ciagle na melisce ;). Zgadzam sie z kobietka, ktora mowila ze podczas rozstania kazdy ma jakies tam swoje zycie, obowizaki itp i na tym powinien sie skupic to wtedy ten czas szybko mija - fakt :), tylko ze mimo iz np. radze sobie bez Niego tak jak my wszystkie tutaj bez Swoich połoweczek, o czym swiadczy przeciez nasza obecnosc tutaj i normalne funkcjonowanie, to przychodza takie momenty kiedy po prostu brakuje tego całego ciepła, brakuje Jego :(. Jak w tej piosence, w ktorej ludzie sie dziwia ze ona nie jest szczesliwa a przeciez wszystko ma a ona rozpacza bo brakuje jej najwazniejszego MIŁOSCI. Alez namieszałam :) - sorrki, mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi :). Korka rozumiem, ze zaczełas angielski :) ?? Cos czuje ze Wy wszystkie dzisiaj listy piszecie :). Jeszcze tu wpadne pare razy ;) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi bardzo. Nie wiem co ze sobą zrobić.Wiem za to, że nie potrafię udawać, że jest mi dobrze i już się pozbierałam.Wiecie, że dzisiaj są Andrzejki. Chyba dzisiaj. Kiedyś byliśmy na takich tańcach..... Może dlatego tutaj pusto dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korka rozumiem Cie doskonale - zreszta jak my wszystkie tu :) - przeciez dzielimy podobne losy :). Przed nami nie musisz udawac, ze sie pozbierałaś, ze juz przywykłaś do tej sytuacji. Nie po to tu jestesmy :). Ja zawsze przed moim Słonkiem staram sie odgrywac mocna kobitke zeby mu nie było smutno, chociaz i tak wie jaka jest prawda, ale takie \"udawane\" rozmowy chyba nam pomagaja :). Jednak tu nie ma sensu usmiechanie sie na siłe - jest Ci źle mozesz nam sie wygadać, wysłuchamy :). Moze wydaje Ci sie ze to niewiele ale ja z perspektywy czasu widze jak bardzo pomocne moze być takie wygadanie sie Wam :) przeciez przezywacie to samo co ja - wiec kto lepiej mnie zrozumie niz nie Wy :) ?? Korka popłacz Sobie...zobaczysz ten ból minie - uwierz nam :). Jestesmy z Toba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kaszanka z ta strona, ktora podałam jako potencjalne miejsce dla naszego pomysłu - w zasadzie to Free77 pomysłu :). Otoz w regulaminie znalazłam punkt mowiacych o tym ,ze zabrania sie u nich tworzenia stron dostepnych jedynie dla grup uzytkownikow (zabezpieczonych haslem); Musimy szukac dalej. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się jutro iśc do pracy.Pewnie będą pytać co i jak i wiem, że nie z troski tylko z ciekawości. E tam, tym nie moge się przejmować. Dzisiaj jak rozmawialiśmy przez telefon, to naprawdę nie beczałam, a on mi w pewnym momencie powiedział - nie płakusiaj bejbuś.No i samo przyszło. Przy komputerze postawiłam sobie jego zdjątko, wszędzie mam pełno zdjęć mojego serduszka.:) My ten wyjazd planowaliśmy już dawno, wtedy też płakałam na samą myśl, że zostanę tutaj sama.Teraz nie chcę przy każdym telefonie chlipać. Te wieczory są straszne. drogida-> chyba mozna stworzyć forum na gazecie, które byłoby zabezpieczone hasłem, albo tylko dla wybranych użytkowników, tak mi sie wydaje bo mój skarb gdzieś tam pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze bez reszty pochłoneły Was te listy ;) a tak na powaznie to ciesze sie, ze najwidoczniej znalazłyscie zajecia ktore pomagaja Wam zakonczyc mile kolejny dzien :). Ja juz mykam do łózka :) - pokrecic sie troche i zasnac :). Dobranoc kochane czekajace :) słodkasnych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! to juz ostatni dzien listopada :) jak milo kolejny miesiac za nami :) teraz to juz chyba moze byc tylko lepiej! dzis chyba sama w to nie wirze! ja dzis ide wczesniej do pracy i dlatego zawitalam tu wczesniej :) jak tylko wroce z pracy to zawitam tu ponownie :) dzis jakos mam smutny dzien bardzo mi sie teskni a to jeszcze 47 dni to chyba duzo :( mam nadzieje ze nie przyjdzie mi czekac dluzej bo tego nie przezyje chyba sie zapowiada na dłuzszy doł!!!! moze dlatego ze jutro jest nasza mala rocznica mija 39m-cy jak jestemy razem zawsze pamietamy o 1-ym bo tego dnia zaczelismy sie spotykac :) i moze dlatego jest mi smutno :( bardzo smutno !!!brakuje mo Go bardzo jego obecnosci i tych chwil ktore spedzalismy razem :) a teraz co zostalo mi tylko czekanie i nadzieja ze te chwile wroca jak najszybciej!! dlaczego to takie trudne....? drogida-> chchialabym aby to bylo wasze ostatnie rozstanie :) moze i bedzie kto to wie???los moze zszykuje Ci mila niespodzianke :) korka->oby do wieczora zycze Ci milego dnia w pracy i miejmy nadzieje ze szybko zleci i spotkamy sie tu wieczorem :) przede mna dlugi dzien i nie wiem jak ja to przezyje.nie dlugo bede zmykala do pracy :( jak mi sie nie chce...!!!! to do wieczora trzymajcie sie cieplutko. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam ze bede pierwsza :) Korka zycze powodzenia w pracy, dziwnymi pytaniam staraj sie nie przejmowac - wierzymy ze dasz Sobie doskonale rade :). Insaciada my tez pierwszy raz spotkalismy sie 1 :). Hmmm wyglada na to ze wstepnie wspolnie odliczamy i wspolnie swietujemy miesiecznice - jakkolwiek dziwnie to brzmi ;). Dziewczyny dzis sa prawdziwe Andrzejki. Jakos nie zamierzam sie brac za wrozby - po co, przeciez wiem co dydktuje mi serce i mam nadzieje ze sie nie myli :). Inasaciada humorku zycze :))), pamietaj ze jestesmy tu razem wszystkie :). Pa dziewczyny, udanego i szybkiego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
witam kochane teskniace ;) ciesze sie ze nasz topic zyje ;) ze podtrzymujemy sie wzajemnie na duchu ;) ja wlasnie wrocilam z pracy, ale jetsem zmeczona a za oknem tak zimno brrr, nosa nie chce mi sie wychylic.No i zadaje sobie pytanie, co ja bede dzis caly dzien robic??? kurcze sama nie wiem, chyba spac, ale nie moge usnac ;( bo mysle o moim kochaniu ;) o 16 przychodzi do mnie facet od komputera, ma zalozyc mi stalke,byloby fajnie ;) moglabym byc tu dluzej ;) bez zgubnego wplywu na moje rachunki ;) co do naszej stronki, to widzialam kiedys moze z 3 mies temu artykul w Claudii na ten temat i pisali ze to jest bardzo latwe, zalozenie takiej stronki? musze poszukac moze gdzies go jeszcze mam. To sa strony, ktore nazywaja sie blog. ahhh ale jestem dzis smutna, zlapalam SMUTASA ;) ale nie chce o tym pisac, bo nie chce Was jeszcze gorzej dolowac, bo w sumie mi zostalo najmniej ;( jeszcze tylko dzis, jutro do pracy na dzien i noc i rano w czwartek jade, w sobote wieczorem wracam bo w niedziele mam znow nocke. No coz kochane sloneczka, musimy trzymac sie razem i nie poddawac sie insaciada--> widze ze Ty patrzysz juz bardziej optymistycznie na to wszystko, i to mnie cieszy, no wiadomo chwile "dolkow" i zwatpienia moze miec kazdy... drogida--> trzymam kciuki i glowa do gory korka--> wiem ze to poczytek i Ci trudno, ale pamietaj razem damy rade, i do wszystkich.Musimy o tym pamietac ze nie jestesmy same!!!!!!!!! milego dnia i uszy do gory!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam własnie przerwe w zajeciach :). Blog to chyba cos w postaci pamietnika i nie jestem pewna czy tam mozna wprowadzac hasło na wypowiedzi, no i nie wiem czy mogłybyśmy sie wtedy wypowiadac kazda o sobie tak jak tu na forum - oczywiscie luźniej, czy po prostu jedna z nas musiałaby prowadzic taki pamietnik a reszta mogla odpisywac tylko w tzw. komentarzach :(. Nie znam sie na tym wszystkim kompletnie wiec mam nadzieje ze sie myle :). Pa :) Free77 mam nadzieje ze bedziesz miala to stałe łacze juz dzisiaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam własnie przerwe w zajeciach :). Blog to chyba cos w postaci pamietnika i nie jestem pewna czy tam mozna wprowadzac hasło na wypowiedzi, no i nie wiem czy mogłybyśmy sie wtedy wypowiadac kazda o sobie tak jak tu na forum - oczywiscie luźniej, czy po prostu jedna z nas musiałaby prowadzic taki pamietnik a reszta mogla odpisywac tylko w tzw. komentarzach :(. Nie znam sie na tym wszystkim kompletnie wiec mam nadzieje ze sie myle :). Pa :) Free77 mam nadzieje ze bedziesz miala to stałe łacze juz dzisiaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
laaseczki ale mi smutno ;( drogida masz racje z tym blogiem, ale mozna byloby wlasnie jakos tak to wymyslic, no zobaczymy co wymyslimy ;) czekam na pana od komputera i sie nudze ;( milych zajec ;) papapap do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 12
Witam wszystkich. U mnie nic się nie zmieniło, ciągle tęsknię. Najgorsze są noce, ta ciemność i pustka, same rozumiecie. Szkoda, że w domu nie mam komputera, bo mogłabym z wami poklikać, a tak to tylko od czasu do czasu na chwilkę mogę do Was wpaść. Dobrze, że jesteście. Razem łatwiej znieść to roztanie. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna przerwa :) Ok to juz chyba jednak uzaleznienie - skoro ledwo co wracam do domu i juz mnie ciekawosc rozpiera czy cos napisałyście :) Free77 \"uszka do gory\" :). Dziewczyny przypomnialo mi sie ze moj kolega zakładał juz pare razy rozne stronki :). Zagadam dzisiaj do niego na gg albo w najblizszym czasie mysle ze cos nam doradzi sensownego bo to osobka zawsze skora do pomocy innym :). Dzisiaj mam zajecia do 20 :(, wiec przynajmniej czas mi szybko zleci :). Wiecie ja dalej naiwnie czekam na dobre wiesci od Niego odnosnie Jego powrotu :). Mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje, bo juz tak gleboko uwierzylam ze wkrotce znow bedziemy obok siebie, ze nie wiem jakbym zniosla wiadomosc ze mam jeszcze czekac :(. Korka jak tam w pracy ?? Steskniona na maksa jak tam kolo ?? Mam nadzieje ze do przodu :). Pa dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dziewczyny na www.gazeta.pl mozna zakldac fora prywatne chronione haslem dla wybranych osob :). Macie czas to poczytajcie cos o tym ja lece zaraz na zajecia bede wieczorkiem pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
witam kochane sloneczka no widze drogida ze uzalenienie ;) haha ja tez jestem uzalezniona od naszej stronki zaraz przyjdzie facet od komputera, bo mam zjechana karte graficzna do tego--> tzn mam inne kolory niz w rzeczywistosci ;( moze tak byc ze wezmie moj komputer do siebie do domu ;( jelsi nie to jak pojdzie zaraz wejde. A jak wezmie to bede baaardzo tesknic za Wami ;( wiec jak mnie nie bedzie, nie myslcie ze zapomnialam ;) pamietam i tesknie za naszym topikiem i tez jestem uzalezniona jak drogida ;) insaciada--> mam nadzieje ze juz z pracy i zaraz tu wejdziesz ;) steskniona na maxa--> co u Ciebie? ONA 25--> milo CIe uslyszec, pamietaj, pamietamy o Tobie, nawet jak nie masz mozliwosci wejscia w net gdzie do swiat--> ;) swietujesz ;) ciewczynka--> a moze Ty sie odezwiesz , tesknimy za Toba CALUJE WSZYSTKIE TESKNIACE!!!!!! i mam nadzieje do wkrotce paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Free77 mam nadzieje ze same rozwe kolorki teraz masz ;). Zebys miala nie tylko takie w kompie ale zycie wygladalo rozowo :). Oki teraz naprawde lece :) Witam wracajace kobitki z pracy i z zajec :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki:) ale milo mi sie robi jak zagladam na ta stronke, naprawde:) wlasnie wrocolam ze szkolki i pierwsze co... to chyba tez uzaleznienie juz ;) ale dzis mam calkiem dobry dzien, kolo poszlo mi swietnie :) i nawet humorek dopisuje... :) a jak sobie pomysle ze jeszcze tylko 20 dni to juz w ogole jestem w skowronkach :) drogida i insaciada Wam tez szybciutko juz zleci :) bedzie ok:) a free77 to juz pewnie godziny odliczasz ;) szczesciaro:) stalka juz jest? :) korka jak bylo w pracy? pa wszystkim teskniacym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) załozyłam ukryte forum na gw nie wiem czy bedzie się lepiej tam na pisało czy tutaj, możemy spróbować. Żeby tam wejść musicie mieć konto pocztowe, potem zalogować się na portal \"\'zapukać\" na forum i to cała filozofia. Czekam wieczorkiem, teraz ide cos zjeść, bo właśnie wróciłam z pracy. Wiecie ile osób chciałoby jechać zagranicę do pracy??! Zastanawiam sie czy nie założyc biura pośrednictwa:):) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×