Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionkababy

imoina dla dla dzieci

Polecane posty

Gość imionkababy

prosze napiszvcie jak bylo w waszym przypadku z nadaniem i wymysleniem imienia dla dziecka? bo dla mnie to dylemat zycia-ogolnie podobaja mi sie imiona nietypowe. analizujac imie dla dziecka patrze tez czy bedzie dla niego pasowalo jak bedzie starsze . bardzo podoba mi sie imie Kamilka- ale pewnie beda wolac na nia Kama- wiec odpada, podoba mi sie tez Marika- ale jak to zdrobnic? jest wiele pieknych imion, lecz nie chcialabym ulegac chwilowej fascynacji czy moda zeby dziecko nie czulo sie potem pokrzywdzone czy wypominalo mi ze nadalam mu imie zgodnie z moja fanaberia prosze napiszcie czym sie sugerowalysie przy wyborze imienia, jakie wam sie podobaja itd zaznaczam ze u mnie wszystkie kaski, aski, mady i anki odpadaja zupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia
U nas było tak....zawsze miał być Aleksander - pasuje do nazwiska ;) Jak okazało się, ze jestem w ciązy, mój niezawodny matczyny instynkt mi podpowiadał, ze nosze chłopczyka, więc całe 9 miesięcy był OIlek... Z brzucha wyskoczyła jednak dziewczynka - oczywiście Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Ryśka (Ryszarda :) ) -Julka -Karina -Rita -Jagódka.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! moja siostra ma na imię Kamila. ma juz 15 lat i nikt nigdy nie próbował na nią wołać Kama. więc się nie przejmuj jak była malutka wołaliśmy na nią Kamisia. jak była niegrzeczna to Kamila a wtedy ona się obrażała i mówiła, żeby mówić na nią Misia, a nie Mila.i wogole o sobie mówiła Misia, ale nie przyczepiło się to do niej. każde imię jest ładne ja się ładnie woła na dziecko :) pozdrufka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie propozycje
mi sie podoba Igor - moze być mały Iguś lub Igorek , Filip- tak ma moj syn na imię , Adrianna-Ada, Adusia, Nikoletta- Niki lub Nikusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarolina
moj syn będzie miał na imie Jakub, Kuba, ale bedzie problem, z dziewczynka, bo miala byc, Ola, ale już jest Ola w najblizsej rodzinie, myslalam o Kalinie Jagodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna sierpniówka
Jestem w 7 miesiącu i mam wybrane imiona dla obu płci, bo mój dzidziuś niegrzecznie odwraca sie dupcią na usg i nie wiemy co będzie. Tak więc chłopcu damy na imię Konrad, a dziewczynce Zuzanna. Poczatkowo miała być Olga, ale jakoś się rozmyśliliśmy. Dla chłopca podoba mi sie jeszcze Piotruś, ale mojej mamie źle się to imię kojarzy :) Wiec najprawdopodobniej będzie Konruś lub Zuzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIGIUSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia i Olaf
bo po prostu uwielbiam te imiona. A gdyby byly jakies niespodzianki ;) to pod uwage biore Gabriela, Janina, Michał i Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje sie
ze byl juz podobny temat kiedys na kafe i bylo tam wiele propozycji.. moze uda mi sie poszukac, to podesle linka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna maria
dominika robert julia dariusz klaudia kostek 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszym wypadku miał być Kacper ale jak nasze dziecko urodziło się przed czasem w 29 tygodniu i było w krytycznym stanie pielegniarka spytała sie jak ma na pisać na urzeczku to ja instyktownie powiedziałam Dominika i jest to czysta dominika nieusłuchana łobuzjara i jak imię mówi żywa dziewczynka a wołamy na nia Donia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Min
Dziewczynka będzie miała na imię Nazaria, a chłopiec Emil. Jeszcze jak nie byłam w ciąży, to dziewczynka miała mieć na imię Emi. Ale tak w ogóle cóż to za imię? Dla małej dziewczynki jeszcze może, ale dla dorosłej kobiety raczej nie. No i tak zrezygnowaliśmy z efektów naszej wyobraźni wobec dziewczynki - stąd Nazaria. No a chłopiec - Emil - od Emi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie
co to za imię Nazaria> od Nazaretu???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaska
Casper Hubert Norbert Oskar Ernest Agatha Olivia Matilda Victoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moessha
Oliwia i Sebastian lub Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewiczek
Hej! Jak byłam w ciąży to z mężem mieliśmy imię dla dziewczynki Ania, ale dla chłopca było gorzej. W końcu stanęło na Adamie, ale jakoś tak coś nie pasowało. Tydzień przed porodem coś mnie natchnęło i zmieniłam imię dla chłopca na Mateusz i to było trafione w dziesiątkę. Teraz ma już 3,5 roku i jak sprawdzam jaki charakter ma Mateusz to wiem, że wybrałam idealnie... Pozdrawiam wszystkie mamy...Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy pod uwagę: Maksymilian (Maks) - byle nie przez żadne x! Mieszko Mikołaj Zuzanna (Zuzia) Julia Konstancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA 1972
mieszkam na Sląsku gdzie głównie słyszy się: Amanda, Andrea,Paloma ,Pamela, Jessica ,Nicola a chłopcy to co drugi Robin i Denis. Mnie podoba sie Ania,Janka, Jagoda ,Hania i krzysio. A moja córcia ma na imię Gosieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
dwie córeczki- Zuzię i Magdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka
A ja mam corke Hanke i synka Jacka. Zawsze mnie bawilo imie jacek, bo brzmi jak zdrobnienie a jest oficjalnym imieniem "do dowodu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1102
w moich planach Pola i Jakub lub Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga30
Za 3 tzgodnie rodze, wiem juz ze bedzie chlopak-Igor, dziewczynka miala byc Zuzanna Moja starsya corka ma na imie Ida-od id marcowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam termin na 31.VII chłopiec - Olgierd lub Konrad dziewczynka - Natalia lub Patrycja trudno mi się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rodzice dali na imie Natalia i bardzo sie z tego powodu ciesze :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana24
mam 6 miesięczna córeczkę nazywa się Julia uwielbia jak po przebudzeniu mówiedo niej: dzien dobry Juleczko wtedy śmieje się na cały głos chyba jej się podoba to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana24
mam 6 miesięczna córeczkę nazywa się Julia uwielbia jak po przebudzeniu mówiedo niej: dzien dobry Juleczko wtedy śmieje się na cały głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×