Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionkababy

imoina dla dla dzieci

Polecane posty

Rodzice na chrzcie dali mi Natalia Wołają do mnie Nati, Natalka, Natali, Natuś Piękne imię Natomiast mój teść mówi do mnie Natala OKROPNE z tak pięknego imienia zrobić coś tak paskudnego A moje córcie to Wiktoria, Wikusia, Wiki i Zuzanna, Zuzia PIĘKTNE IMIONA a dla chłopca mogło by być Michał, Michaś, Michałek lub Igor, Igorek albo Karol, Karolek, Lolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już sama nie wiem
Chłopiec: Allan, albo Aleksander. Zawsze chciałam nazwać synka Alex, ale ostatnio zauważam, że to imię jest coraz bardziej popularne. Zastanawiam się jeszcze nad Adrianem🌼 Dziewczynka: Nazwałabym córeczkę Alicja, ale sama znam 4 Alicję i każda z nich jest alkoholiczką, więc pewnie, to imię źle by mi się kojarzyło. Prócz tego przepiękne imię to Oiliwia, ale zauważyłam, że co druga mama na kafe chce tak nazwać swoje dziecko. Może w końcu stanie na Martynie, Nadii, albo Aldonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebi
Najpiękniejsze imię dla dziewczynki to :MILENA.Jest takie słowiańskie, po prostu miłe.Nasza córcia to poprostu Milenka.Mila.Milusia.Milunia.I ona taka jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuśka
Synek to będzie Kacper, Dominik,Mariusz lub Samuel a córeczka to bezwarunkowo Julia:)Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara.....
Dominika..Dominik..Marcin...Kacper...Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca.....
Aldona z pękniętego kondona- brzydkie imię- odradzam.Samuel mi się bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaaa
dla dziewczynki: Marzena, Kornelia, Dominika, Adriana dla chłopca: Bartosz, Konrad, Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
OLgab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki 24
MOJA CóRECZKA MA NA IMIę LAURA POCZATKOWO MIAłA KILKA IMION DO WYBORU:LIWIA ,WIKTORIA,NADIA,SIMONA,NIKOLA,WANESSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby tylko nie za długie
anka-cyganka agata-pryszczata darek-niezdarek kajtek-chodzi bez majtek marta-grzechu nie warta łukasz-czego szukasz marek - szparek paweł-gaweł jolka-fasolka monika dziewczyna ratownika ala rżnie kowala ola kocha trola beata jest rogata ada to nie wypada jacenty za późno wyjęty kuba to jak większość starych psów na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANA I PRZEMEK
My naszemu syneczkowi daliśmy na imię Kamilek. Nie wiedziałam ze jest tak popularne ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieńczysław dla syna może być:D a jeszcze jak by się nazywał Nieszczególny to super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata_15
Do ciąży mi daleko(zamierzam rodzić koło25 roku życia)ale już mam pomysły na imiona dla dzieci: dziewczynka: Dorota Jaśmina Konstancja chłopiec: Maciej Krzysztof Piotr na 100%wiem że dziewczynka na drugi będzie miala Beata a chłopiec Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYSIAAAAA
Anastazja,Tatiana,Batuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha xD
ja myslałam zawsze nad imieniem si dzej :) hiszpanskie imie dla chłopca cudnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Konradka:D Jeśli dziecko dopasowuje się do imienia (z przymrużeniem oka oczywiście;)) to polecam to imię. Moja dzidzia nie płacze, nie ulewa, nie miał kolki, ciągle się śmieje, uwielbia się kąpać i przesypia całe noce odkąd skończył 2 miesiące:) Jest przekochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię długie imiona zresztą takie pasują do krótkich nazwisk aczkolwiek w mojej rodzinie były długie nazwiska i imiona. córka ma Aleksandra syn Stanisław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Konrad to bardzo męskie i zdecydowane imię. Nie kojarzy mi się z ciapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA - piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annah78
Hejka! Ja mam dwóch synków: Jakuba( Kubuś) i Miłosza (Miluś):) Dla dziewczynki wybrałabym Oliwię, Aleksandrę lub Zuzannę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kor.ola
mam parke,córka ma na imię Laura a syn Benjamin,teraz jest w drodze trzecie i nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Marie (Mania) i Kornela (Tubiś - Mania wymyśliła) Jakbym miala jeszcez kiedys dziecko to dziewczynka miala by na imie Karolina (Karolcia) a chlopczyk Dominik (Domiś, Miki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristina
Mój syn ma na imię Bartuś. Jak bym jeszcze miała synka to dałabym na imię Hubert.A dla dziewczynki Zuzia. podobają mi się : Mateusz, Igor,Ada, Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×