Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionkababy

imoina dla dla dzieci

Polecane posty

Gość ana24
mam 6 miesięczna córeczkę nazywa się Julia uwielbia jak po przebudzeniu mówiedo niej: dzien dobry Juleczko wtedy śmieje się na cały głos chyba jej się podoba to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacia_17.
Ja też jestem Natalia i bardzo lubię swoje imię ❤️🌼❤️ A moja córcią ( o ile będę miała ) będzie miała na imię Nadia.🌼 A dla syncia nie wiem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli tylko zajde w ciąze
to napewno będzie to kacper lub jagódka ewentualnie różą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas
mala nazywa sie Gabriela alez bylo sporow z rodzicami... stwierdzili ze nie pozwola tak zeszpecic wnuczki etc... a imie bylo za nim jeszcze bylam w ciazy i go nie zmienilismy... mowimy na nia Gabi, Gaba, Gabiszon, Gabinia, Gabrycha, Gabisiak.... ona tez bardzo lubi swoje imie i mimo ze ma 2 latka na pytanie jak sie nazywa z duma odpowiada GABA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkota
najśliczniejsze imiona: Pola, Konstanty (Kostek), Marisa, Lilla, a osttatnio zakochałam sie w tych: Antonia i Mikołaj aahhhh! już chce mieć bejbikaa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam po prostu Emilkę. Milusia, Milka, Mila. Nie żadne Nicoletty ani Fabienny. Myślę, że dzieci rodziców mieszkających w Polsce powinny mieć polskie imiona. Nadając dziecku imię nie można kierować się jedynie własną fanaberią ani chęcią \"górowania\" nad innymi rodzicami. Trzeba wziąć pod uwagę późniejsze konsekwencje (ewentualne problemy z akceptacją imienia przez rówieśników). Chodziłam do klasy z Arielem, wiem co piszę. Nie chciałam oczywiście nikogo obrazić:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie dziwaczne imiona rozwalaja mnie po prostu Xawier i FABIEN TAK MAJA NA IMIE DZIECI WISNIEWSKICH (PALANTÓW) Ale moim zdaniem ludzie ich pokroju sa w stanie wymyslic takie idiotyczne imiona dla sowich dzieci Mi podoba sie ZBYSZKO Mieszko Gniewko Marysia Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama
mnie podoba sie imie Aleksander, czyli Olek,a dla dziewczynki Laura.To racja z imionami, rodzicie nie wymyslajcie za bardzo bo dziecko was znienawidzi!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILAN i KACPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamula
a moi synkowie to Bartosz i Paweł... Bartek to bardzo zywe dziecko .... :) juz to nim sie urodzil stwierdzila moja kumpela - przedszkolanka ze Bartki to kochane dzieci tylko straszne rozrabiaki... potwierdzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co jesli imie
baaardzo sie podoba ale rymuje sie z nazwiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 26
emilka lub filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpiększnisze
Imię dla dziewczynki to Ewelina, a dla chłopca Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZESLIWA MAMA
A MOJA CÓRECZKA MA NA IMIE NICOLA .ZDROBNIALE WOLAMY JA NICOLKA LUB NIKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam dylematu - po prostu wiedziałam, że to będzie chłopiec o imieniu Patryk i do tej pory jest to moim zdaniem najpiękniejsze imię męskie. Gdybym miała córkę, nazwałabym ją Blanka. Ja generalnie lubię imona, które same w sobie są zdrobnieniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój trzylatek to Damianek a dwumiesięczny maluszek to Igorek. Teraz można fajnie zdrobnić a jak będą starsi to będzie powazny Damian i poważny Igor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój trzylatek to Damianek a dwumiesięczny maluszek to Igorek. Teraz można fajnie zdrobnić a jak będą starsi to będzie powazny Damian i poważny Igor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strary temat
ktos wyzej podal dobry link do topiku Papierosnicy.......... ale i tak ludzie takie idiotyczne imiona wypisuja ze nie warto sie sugerowac........ Casper!!!!!!!!!!!!!!! a co to za imie Matilda Victoria moze jeszcze Abigail, Denis, Jessica, Jimmy, George itd. ZENADA I POPELINA (to tez moga byc imiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś napisal już o KAJETANIE :) Ja mam w domu takiego jeszcze malego Kajtusia, ktory juz powoli zaczyna być Kajtkiem, a kiedyś będzie przystojnym, mama nadzieję, Kajetanem :) Bardzo mi się to imię podoba, poza tym jest polskie, a oryginalne. jeszcze nie spotkalam żadnego Kajetana. Mój drugi, a raczej pierwszy syn ma na imię MIŁOSZ - nasz ukochany, umiłowany. Przy każdej ciąży mieliśmy także imię dla dziewczynki, ktore już chyba nie będzie wykorzystane - JAGODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
A zdajesz sobie sprawe z tego ze Marika to nic innego jak odpowiednik dla imienia Maria? Zanim poszukas czegos egzotycznie brzmiacego poczytaj troche o pochodzeniu, moze okazac sie ze to imie jest swojskie np Agnieszka i Inez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabulinka
Moje dzieciątko to Wiktor. Wiktorek , poprostu Wikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśśśśka
Klara Konrad Agata Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna migotka
Lucynka i Staś. Podoba mi sie jeszcze Helenka i Wojmir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam dla swoich przyszlych wymyslone. Jak bedzie chlopak to Kacperek Jak bedzie dziewczynka to Wiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_strzelec
od 3,5 roku wiedzielismy z moim wtedy jeszcze chlopakiem,ze jak bedziemy miec dziecko bedzie Julia,od ponad miesiaca jednak wiemy ze w styczniu'05 na swiat przyjdzie chlopak .Tu byl problem:P najprawdopodobniej bedzie maly Patryk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIOPEK26
A mój synek będzie miał na imie Franciszek Bartłomiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutka
a moj brat ma na imie Albin, ma 32 lata, w zyciu tylko jednego Albina spotkalam i mysle, ze to ladne imie, nawet kiedys chcialam swojego synka tak nazwac gdy oczywiscie bedzie chlopak, a dziewczynke, Wiktoria, Julia, Aldonka, ale najbardziej podoba mi sie Justynka sliczne imie dla dziewczynki, moim zdaniem.... tak moja cora bedzie sie nazywala, a chlopiec, Sebastian, Pawel, moze nawet Albin.... okarze sie w praktyce... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoleeeeeee
a moja to NICOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uwielbiam moje imię
Barbara i najbardziej lubię, jak sie do mnie mówi Baśka - jak z Wołodyjowskiego :D:D:D Imię uniwersalne, ale wiem, że nie każdemu musi sie podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×