Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy samotna kobietamożepoczuć się wartościowa ipewna siebie?

Polecane posty

Gość gość
Czytałem jedną kobietę. Własny zdaniem była super miła, tylko faceci są niewłaściwi. Czytaliśmy z moją zoną jak się odnosiła do facetów na forum i co pisała do koleżanki. Nic dziwnego że stare wróble w realu nie dawali się nabrać na plewy. Ja cię nie obrażam tylko może to poszukiwanie zacznij od siebie jak tamta powinna. A minorowy nastrój to ty wprowadziłaś. Może jesteś nudna, może brzydka, a może tak musi być. AT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Smof, gdzie sprzedają dobry towar?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest tu ten debilek od połykania sraki i lizania kibla z 21:43 to i na mnie czas spać. Dobranoc wszystkim normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie, nie mam tak. Wszyscy chłopcy w pracy są żonaci, żaden mnie nie podrywa. Normalnie rozmawiamy, żartujemy, ale skoki w bok to chyba nie ich działka, albo ja to nie ich liga. Niemniej jednak, w pracy mam cudowną ekipę, która utwierdza mnie w przekonaniu, że jak się trafi na odpowiedniego człowieka, to można stworzyć związek. Trzeba tylko trafić. gość dziś - pozostaje się tylko cieszyć, że nie znam tego uczucia i dlatego nie brakuje mi bycia pożądaną. Może to jest kluczem do mojego szczęśliwego i spokojnego życia - niewiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×