Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego wyśmiewacie małe penisy i dokuczacie facetom?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś roznica 5-6 cm to duzo , to ile ma obecny ? a byly ? Magdaslask serio jebal cie murzyn ? jakiego mial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 12-13 cm. Moja żona nie narzeka. Dobrze że nie ma ona porównania. Dopiero wtedy mógłbym mieć ewentualnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 12-13 cm. Moja żona nie narzeka. Cieszę się jednak, że nie ma ona porównania. Gdyby przede mną spotkała takiego z 17-18 cm to różnie jeszcze mogłoby z nami być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli pierwsze 12-13 cm używane, a dalej to nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż ma 12cm i wiecei co Wam powiem Mi on pasuje bo jestem i y płytka (mam tyłozgięcie macicy) a mam prownanie bo wybrałam go po 5 letni zwiazku z dobrze odbarzonem mial 18cm. I co z tego jak w łóżku nie czułam nic innego opórcz bólu. Wiec nie jest nie piszcie ze kazda chce z pronola bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym się nie śmiała. śmieją się tylko jakieś łajzy. chyba nawet wolę małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to masz facet szczescie , moj maz ma wlasnie takiego ok 12 cm , moj byly mial 18 cm , mam porownanie , byly byl w sexie lepszy duzo lepiej go czulam , ale zycie to nie tylko sex , a raczej mala jego czesc, :) a z mezem jestem szczesliwa , mamy udane zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak serio jebał mnie murzyn , miał czarnego :) chyba że pytasz o coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie u mnie odwotniej moj maz z 12cm daje mi orgazmy a poprzedni za to jedynie bol sprawial ale szczelsiwa tez z nim jestem. Ale ciesze sie ze mam porownianie. Nie dla mnie duze penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAIek
Widmo ma małego siusiaka ok 7cm. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba was posrało :-D.skąd wy wiecie ile cm ma wasz facet:-D. piedrolicie tu takie farnazony że mam beke z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAIek
Przykładałem linijkę Krzyśkowi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że faceci sobie mierzą kootachy to rozumiem,ale to że piszą tu jako kobiety to już jest żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w swoim 50 letnim życiu nie spotkaalem kobiety która by chociaż zapytała o cm! a było ich sporo bo jestem kobieciarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie chciały Ci zrobić przykrości, tak zastanawiam się, nie wiem, nie bierz do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam normalny męski rozmiar to jaka przykrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jeden z drugiego się wyśmiewa albo przechwala tym kto ma większego... Wasz świat wokol niego się kręci : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciocia zawsze powtarzała : idealny dla danej kobiety to taki: 2 chwyty i łeb odkryty i masz z ledwością objąć go dłonią. A ze każda kobieta ma innej wielkości dłonie to i penisa dla każdej inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma 10 w porywach do 11 cm we wzwodzie to jest porażka. Seksualna trauma do końca zycia. Nic nie zstąpi cudownego wypełniania normalnym penisem. Panowie nie oszukujcie się. Żadna kobieta w twarz Wam tego nie powie, ale wiadomo jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podczas pieszczot przykladalam dłoń i mój ma 15-16 cm. Nie mam innego porównania ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety tak maja ze lubia smiac sie z kutasów ktore nie sa we wzwodnie. Nie maja wyobraźni ze ten maly fiutek moze byc kilka razy wiekszy i grubszy gdy facetowi zacznie sterczec jak się podnieci lu zacznie mu loda robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęście w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm. http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można porównywać kootasów w spoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaa83
Ja z małym penisem miałam orgazmy i wytrysk kobiecy z dużym same bóle dlateg małe penisy są tak fajne w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdaslask 2018.06.06 ile mial cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak pocieszajcie się dalej panowie i piszcie jako kobiety jak to było wam dobrze z maluchem a jak to duże penisa są beznadziejne i w ogóle boli i wolicie małe... mnie nawet widok takiego tyci kulka nie podnieca od tego się zaczyna. wg was kobietą mam mieć cyce konkretne, tyłek okraglutki, sterczący i jędrny, ostre wcięcie w talii i nikogo z was nie obchodzi że ktoś ma taką czy inną budowę. potraficie się naśmiewać do bólu że ktoś wygląda jak chłopiec, że figura dobra dla pedofili itp. trochę się naczytałam waszych wypocin na demotach, kwejkah i innych tego typu forach. no ale jak was pojechać za małe kuśki to nagle wielce skrzywdzeni ojojooooj! nie mamy na to wpływu, rozmiar nie ma znaczenia... buahahahahaha dobre sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może byc malutki ale wesolutki tylko trzeba go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdaslask dziś nie bolalo jak wsadzil takiego gnata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×