Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juki doki

rozwód z kobietą narcystyczną

Polecane posty

Gość gość
Pisze facet o rozwodzie. Ty rozwalasz kazdy temat piszac nie na temat. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Tu się lansuje Onet . Brakuje mu klientów , wymyśla własnych. I kolejne absurdalne problemy na ,które co nie którzy odpowiadają. Onet chyba myśli ,że łzawe historyjki będą wzruszać. Czasem jeszcze się uda. Jeśli ktoś umie chociaż czytać i pisać to nawet nie tworzył by głupiego tematu a następnie beznadziejnej argumentacji. Albo beznadziejnych odzywek. Dziwaczni są ludzie , którzy w swoich osobistych sprawach oczekują pomocy tu . Kto Was zna? My nigdy nie znamy stanowiska drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli ktos cos tu sie lansuje kolego, to poruszony temat jest bardzo realny. Tego typu ludzi spotyka sie w rodzinie, pracy i czasem wsrod znajomych. Z tego co widze powyzej, sporo tu dobrych porad. Terapia ani ludzie w internecie nie rozwiaza jego problemow, on sami musi. Ale przynajmniej ma sie gdzie wygadac i popatrzec na sytuacje z boku oraz oczami innych i znalezc potwierdzenie. Osoby narcystyczne potrafia tak oglupic swoja ofiare i znieksztalcic rzeczywistosc, ze trudno jest sie pozbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie bzdury wypisuje ten zzz. Onet ma swoją platformę i nieżle prosperuje. A ty trollujesz i piszesz nie na temat. Acha, i nie wypowiadaj się w czyimś imieniu ('my'). Od lat tworzysz na rozwodnikach więc niech tak zostanie,że ty a nie ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem autora watku
Współczuję. Wiem go to znaczy żyć z narcyzem. Wychowywał mnie takiż ojciec, potem miałam męża z takim typem osobowości. Doszłam do tego w czasie, gdy było jeszcze mało materiałów w internecie ma ten temat. Tylko wiedza ratuje życie w takich sytuacjach bo nie sposób takiej osoby zrozumieć ani nie dać się jej zniszczyć do końca. Gorzej - nie rozumieją tego ani sędziowie ani ludzie w rODkach a i psychologowie dopiero od niedawna widzą ten problem. Najgorsze jest to ze twoja żona po rozwodzie będzie chciała zniszczyć twój kontakt z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem autora watku
Skontaktuj się ze stowarzyszeniem zajmującym się alienacja rodzicielska, zabim wybierzesz psychologa i pójdziesz na terapie ( a to konieczne) sprawdź czy dobrze porusza się w tej tematyce. Najpierw musisz podnieść sam siebie a potem zawalczyć o dziecko - choć szczerze mówiąc to będzie zadanie na całe życie chyba ze stanie się cud i zostanie po rozwodzie z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8'47 piszesz o jakiś latach z mlodosci, potem przyciągnęlas identyczny typ osobowości. Nie wiem gdzie ty mieszkasz, ze piszesz iż problem socjopatii / psychopatii/ narcyzmu jest znany i przerabiany na terapiach od niedawna, bo to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy

Hej jak sie dzis masz?. Jestem corka narcystycznej matki. Rozumiem co przezywasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×