Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linux Pan

Co sądzicie o telefonie z Linux Ubuntu Phone?

Polecane posty

Chodzi mi głównie o to, że Android jest za bardzo "wyłindołsowany". Kupiłem dziś nowy telefon (nie ma się czym chwalić więc markę pominę) i byłem w szoku znajdując na nim pełny pakiem MS Office.Nawet głupi notatnik był windowsowy i nie tylko wymagał założenia konta w Microsofcie ale domagał się bym podał datę urodzenia. Kurfa, w na chvj im moja data urodzenia? Chciałem tylko napisać szybką notatkę a nie wystawiać kandydaturę do biura matrymonialnego! Marzy mi się prawdziwy Linux na telefonie. Nigdy nie robiłem takiego eksperymentu i zastanawiam się czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to ubuntu to juz jest microsoft. kiedys juz dawno temu widzialem telefony z ubuntu bodajze 2 lata temu wiec to zadna nowosc, ale mysle ze lepszy jest telefon z lineageos dawnym cyanogenem https://lineageos.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linux ubuntu phone spod microsoft, brzmi jak ich drugi projekt telefonu zamiast windows phone to linux ubuntu phone ktory jest efektem krzyzowki canonical z microsoftem. mysle, ze nie warto korzystac z ubuntu phone gdyby nie fakt ze jest to krzyzowke canonical z microsoftem lepszy jest lineageos chociaz nigdy nie korzystalem, jednak wyprobuje predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to rezygnuję z Linux Ubuntu Phone. Zaczynam żałować, że nie kupiłem od razu czegoś z Symbianem. Była fajna kultowa Nokia z klawiaturką tylko ten ekranik nieco przymały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nokia e72 i chyba nigdy nie zamienie na nic innego, dodam ze smartfon oprocz baterii jest made in finland, w porownaniu do flagowych androidowcow, gdzie wszystko jest z chin, dla mnie ma to znaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×