Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pytanie do panów . Prysznic na basenie nago czy w kąpielówkach

Polecane posty

Gość gość

j.w pytanie do osób głównie panów . Jak myjecie się po basenie . W kąpielówkach , czy nago . Jest to kwestia budząca wiele kontrowersji . Jestem ciekawa waszego zdania na ten temat . i jak ma się to w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
chcoałabyś zobaczyć gołe siusiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
*chciałabyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKonrad
do autorki tematu: ja nago a Ty pokazujesz ci*pke innym kobietom pod prysznicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja zawsze myje się nago , bo niby jak zrobic to w stroju ? . Ale jestem ciekawa jak to wygląda u płci przeciwnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKonrad
do autorki tematu: Czy mogę zobaczyć Ciebie na golasa pod prysznicem? Ja pokażę Ci mojego kooootasa. Chcesz?;) Czy masz futerko na ci*pce? Bo ja mam włosy dookoła kooootasa. Ile masz lat? Ja mam 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mily
autorko tematu przesyłam gorące całusy w Twoją ci*pkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie kto myje po basenie to jest Malo istotne ,może w ogóle się nie myć to jego sprawa ,ważne jest jak sie myjemy PRZED basenem i tu mogę zaznaczyć ze nago myje sie ok. 30% a pytałem żonę jak to jest u kobiet to mówi że jeszcze nie widziała aby kobiety myly sie nago .a część wchodzi sie tylko pomoczyć!!! bo, jak słyszałem ,tak ratownik każe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konrad zboczony idioto wypad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am_Dyzio
autorko tematu będzie Ci miło jak to przeczytasz: Stoi mi kooootas na samą myśl że jesteś bez majtek i bez stanika pod prysznicem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nigdy nie widzialem innegi faceta nago pod prysznicem na basenie. Takze koles 30 % sciemnia .po co nago? Zastanow sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKonrad
23:51 nie jestem zboczony, to przecież normalne że podniecają mnie nagie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sb kolesia wśród swoich patoli ! Jak nie wiesz po co się myje to nie chodź na publiczne baseny niechluju ! A nago po to aby umyć dupe a nie z guwnem ładować sie do basenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567899
AUTORKO TEMATU czy zawsze masz orgazm jak pod prysznicem dotykasz palcami sobie ci*pke?;) ja często walę konia pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.51 jak ktoś idzie na bazę aby szukac podniety to jest zboczony i zasługuje na strzał w mordę do bagiety i na dołek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.57 autorka na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am_Dyzio
autorko tematu, czy Twój facet wie, że pod prysznicem na basenie jesteś nagusieńska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faadh12
autorko tematu, wyobrażam sobie Twoją nagą prześliczną ci*pkę;) chciałbym ją wylizać kocico najdroższa;) mniam mniam mniam mniam mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.06 tu autorka ,możesz zlizać mojo dupe po sraniu nie będę się wycierać speszyli forju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faadh12
chętnie kocico najdroższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek bizon
Wejść można w kąpielówkach jak ktoś nie chce pokazywac niewielkiego psiurka i obwisłego worka do kolan. Ale w kabinie pod prysznicem trzeba je na chwilę zsunąć i poprzemywać co tam trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek bizon
który facet chce zobaczyć mojego? za to Ty mi pokaż swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berhalter
Do basenu są dodawane środki dezynfekcyjne to nawet jak ktoś nie umyje okolicy odbytu raczej wody nie zatruje. Jak kobieta ma grzybice pochwy to niby jak ma umyć - szczotką do butelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kompielowkach,pedaly sá wszedzie w majtach dziewi twa nie strace:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulkan
PO basenie?? A co to kogo obchodzi? Trzeba się zmyć jak najdokladniej bo nie wiadomo z kim pływamy no i po co marnować wodę w domu. Lepiej się umyć za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed basenem niektóre panie też się nie mają albo myją niedokladnie a raz nawet plywała podpaska w basenie i wszyscy mieli ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając na pytanie autorki tematu - nago. jak można inaczej? w Warszawie jak chodzę na basen to trzeba się rozebrać żeby się nie wyróżniać. każdy jest goły i nikt się nie krępuje.

Jak wszyscy naokoło są nago to strach i skrępowanie szybko mija, ja to na luzie stoje sobie pod przysznicem i nie zwracam uwagi czy ktoś na mnie patrzy czy nie. Nie rozumiem w jaki sposób kogoś może podniecać widok 10 innych gołych facetów, zarówno grubasa z małym peniskiem jak i kolesia wyglądającego jak grecka rzeźba z wielką pałką. Nie chcesz patrzeć - to nie patrz, nie chcesz pokazywać - to się odwróć. Nie mówię o paradowaniu - można zakryć się ręcznikiem, szybko go zsunać na 20sek pod przysznicem pokazując tylko kawałek tyłka, założyć kąpielówki i umyć resztę ciała. Ale mi osobiście nie przeszkadza stanie nago jak pod prysznicami jest ktoś inny, mamy w końcu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×