Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pies na tapczanie

Muzułmanie dobrze traktują kobiety

Polecane posty

Gość pies na tapczanie

tak jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktują tak samo jak ortodoksyjne wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma wyszła za Algierczyka. Mają troje dzieci. Na szczęście mieszkali w Polsce a nie w jego kraju. Gdy widziałem ich na ulicy on często się wydzierał na nią i na dzieci. Nie widziałem w jej oczach szczęścia. Ten arab zdradzał ją z młodymi dziewczynami. Znam też kobietę, która żyje z Libańczykiem. Jest jego żoną. Ten Libańczyk jest przeciwieństwem opisanego wyżej Algierczyka. Kobieta jest z nim szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępe dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nuzułmanie traktują je gorzej niż psa, a one na polaków narzekają..... nie wiedzą co mają głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy traktują kobiety o wiele gorzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś tak po naszemu
polacy traktują baby lepiej niż psa, żadna w budzie nie śpi, nie cuduj, co najwyżej nieraz troche po ryju jakaś dostanie jak podskauje ale to w 90% zasłużone i potrzebne aby babe trzymać w szeregu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba gnoju dawno po ryju nie dostałeś a przydałby ci się porządny wpierdol. I nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojecia bo o muzułmanach wiesz tyle co z tv. W dupie byłeś i gówno widziałeś. Palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 Jeszcze po ryby nie dostałam od swojego arabskiego Pana? Spytaj się policjantów ile mają zgłoszeń od Czeczeńskich kobiet w sprawie bicia dzieci przez ich mężów. Jeszcze im się dostaje. To takie same bydlaki jak polscy faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Europejki zniewiescialy swoich mezczyzn przez feminizm i zapragnely meskosci ale wziely sie za negatywna meskosc czyli islam i muzulmanow. Polacy sa przykladem pozytywnej meskosci. Tacy porzadni i mescy. W zachodniej europie mamy ladnych chlopcow, ktorzy pozwalaja na gwalty na swoich kobietach. Polki zupelnie nie doceniaja tego gdzie i z kim zyja. Polaka musieli skopac by dobrac sie do zony a niemiec czy francuz oddalby ja bez walki a anglik przynioslby jeszcze swoje dziecko w gratisie jako prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, ci wstrętni muzułmanie biją, gwałcą kobiety, nie to co nasi polscy dżentelmeni, nieba nam przychylają i na rekach nas noszą. Przecież w Polsce nie ma gwałtów i przemocy domowej, tu tylko kobiety same się proszą. a wszystkie zgłoszenia przemocy i niebieskie karty to tylko ściema żeby pogrążyć biednych polskich misiów i wyciągnąć alimenty. Bo przecież Polak katolik to nawet kwiatem nie uderzy. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×