Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Egoistyczni i zachłanni rodzice problemy dorosłej corki.

Polecane posty

Gość gość

Mam problem z rodzicami, którzy zawsze byli bardzo zaborczy, ingerowali w moje życie na wszystkich płaszczyznach. Dziś mam 36 lat i nadal jestem samotna. Konkretny problem na dziś polega na tym, że moja babcia zapisała bliźniacze działki budowlane: jedna połowę na mnie, drugą na moją mamę. Mama na swojej połowie pobudowała dom, ale ujęcie wody i kanalizacji pociągnęli z MOJEJ działki, tłumacząc się oszczędnościami. Minęło trzynaście lat i nadal działka i dom rodziców nie mają swojego przyłącza. Dziś postanowiłam powiedzieć im, by starali się o własne przyłącze, bo ja nie mogę nic z tą działką zrobić, nawet sprzedać, gdyż nowy właściciel musi mieć ujęcie wody tylko dla siebie. Wybuchła wielka awantura, podczas której rodzice wygarnęli mi , ze długo musieli mnie utrzymywać, że teraz nie będą mogli jechać na wczasy, bo będą musieli wziąć kolejny kredyt na przyłącze. Jednym słowem rodzice są bardzo egoistyczni i liczą się tylko ze sobą. Jestem psychicznym wrakiem, jestem jedynaczką i ze wszystkimi problemami zostaję sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×