Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linux Pan

Wiecie, że NASA już w 5 lat temu migrowała z Windowsa na Linuksa?

Polecane posty

Cytat z Wikipedii: o NASA i stabilizacja „Migrujemy z Windowsa na Linuxa, ponieważ potrzebny jest nam stabilny i niezawodny system operacyjny.” – Keith Chuvala, zarządca systemów komputerowych NASA. W 2013 roku NASA (agencja USA, dotychczas korzystająca z komercyjnego, amerykańskiego Microsoft Windows na maszynach używanych przez kosmonautów) ogłosiła zainstalowanie we wszystkich komputerach znajdujących się na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Linuksa. Powodem są problemy ze stabilnością Microsoft Windows oraz chęć większej kontroli nad systemem[30]. o Poświęcam to wszystkim kafeteryjnym niedowiarkom wątpiącym w stabilność i możliwości Linuksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajax
gucio mnie to interesuje prawiczaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winda xp to ostatni normalny windows dlatego z niego korzystaja. a co do nasa to sie nie dziwie, prawda jest taka, ze komputery ktore sie robi pod windowsa to są złomy, ja nigdy nie widziałem lepszego komputera pod windowsem niż 8gb, a na linuxa można bez problemu kupić PC który ma 64gb ramy a potem 128gb, pytanie tylko na co mi tyle pamieci, tak samo na co mi jeden terabajt dysku, moze masz jakies pomysly, Panie Linux??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homosuperior666
srynik trolujesz czy jestes niedojebany? na windowsa tez wjebiesz 64gb ramu pod warunkiem ze bedzie to 64 bitowa architektura, 32 bitowe systemy dla porownania obsluguja tylko 5,6 GB ram i nie ma tu znaczenia jaki to windows. a 64GB przydaje sie chociazby do grafiki lub skomplikowanych obliczen. 1 tb dysku... ja mam i mi nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Srynik dziś pytanie tylko na co mi tyle pamieci, tak samo na co mi jeden terabajt dysku, moze masz jakies pomysly, Panie Linux?? x Niedawno sam się nad tym zastanawiałem kupując kompa z terabajtowym twardzielem. Dziś zostało mi już ledwie 300 giga wolnego. Jestem w szoku jak szybko zawaliłem pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×