Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie cechy podobają się Wam u innych, a jakich nieznosicie?

Polecane posty

Gość gość

Ja np. lubię osoby, które nie plotkują i nie oczerniają bez sensu innych. Cenię ludzi z którymi da się pożartować, ale równocześnie mają poważne podejście do życia i mocny kręgosłup moralny. Nie znoszę ludzi, którzy ciągle pouczają, wtrącają się i oczerniają innych, a już w szczególności, gdy cieszą się z czyiś niepowodzeń, np. w pracy. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ludzi którzy mają w życiu wartości i zasady. Nie pierd'olą się z kim popadnie, mają w życiu cele i ambicje, szanują innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak jak osoby wyżej. Nie trawię ludzi zawistnych oraz przechwalajacych się, nachalnych i niesłownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pala papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nienawidze ludzi ktorzy ciągle widzą czarną stronę wszystkiego, myślą ze kazdy chce im dokopac, zle zyczy, wszyscy to zlodzieje itp. bardzo nie lubię jak ktoś zwraca uwage tylko na pieniądze, ile coś kosztowalo, nie znosze ludzi którzy uważają ze ksieza to bogowie nie lubie ludzi którzy są wyrachowani , egoistyczni i fałszywi nienawidzę szowinistów, homofobów, mizoginów(ooo tu aż mnie ręce swędzą zeby przywalić jak takiego mam przed sobą:)) lubie ludzi empatycznych i taktownych lubie ludzi którzy lubią koty lubie ludzi którzy są toleracyjni lubie ludzi z wysoką inteligencją emocjonalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ludzi życzliwych, empatycznych. Nie lubię ludzi, którzy cieszą się gdy komuś powinie się noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpie nirobów,kombinatrów,udawających choroby zeby tylko nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znoszę ludzi złej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałbym wymieniać bardzo wiele cech. Poza takimi oczywistymi, którymi można by opisać dobrego i złego człowieka to mogę powiedzieć, że nie znoszę ludzi, którzy interesują się innymi ludźmi czyli ogólnie mówiąc wpychają nos w nieswoje sprawy. Nie dogadam się też z kimś kto nie potrafi myśleć szeroko i samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubię ludzi, którzy doskonale wiedzę czego nie lubią u innych, ale ze swoimi wadami to już im idzie gorzej. jak posłuchasz co mówią to co drugi prawie aniołek, a w realu przyzwoitych brak, Nie lubię ludzi którym brak lustra emocjonalnego. Inne Spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię ludzi, którzy nienawidzą innych ludzi, okazują pogardę, myślą że są tacy cwani i niezwykle inteligentni, że są ponad zwykłymi, szarymi ludźmi, cały czas wypowiadają się negatywnie o ludziach lub grupach ludzi (np. Baby są takie a takie, wszyscy Polacy coś tam itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo cenię ludzi którzy nie mają fejsbuka. Lubię poczucie humoru, ale nie takie, że jakieś idiotki sie śmieją ze wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nienawidzę szowinistów, homofobów, mizoginów(ooo tu aż mnie ręce swędzą zeby przywalić jak takiego mam przed sobąusmiech.gif" A ja nienawidze jak ktoś przyklaskuje miłośnikom walenia w czoko. Przecież to trzeba być obrzydliwym. A już jaki biznes ma w tym kobieta ? Jakby wszyscy byli pedałkami to by cie nie miał kto dymać. To tak jakbyś przyklaskiwała na to ktoś podcina ci gałąź na której siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie ludzi wyrozumialych, nieobrazajach sie o byle goowno, troskliwych o innych bardziej niz o siebie, umiejacych sie cieszyc z sukcesow innych, zaczynajacych rozmowe, oferujacych pomoc.tych cech mi niestety brakuje, ale dwie ostatnie wynikaja z niesmialosci A nie znosze doroslych kobiet ktore maja mentalnosc nastolatek, czyli upatrza sobie np w pracy jakas ofiare plci zenskiej ktora ma jakis defekt, np wyglad, nadwaga, ubior i beda ja gnebic i niszczyc-grupowo, wraz z jakas "liderka",bo w pojedynke nie maja odwagi.niestety zadarzaja sie takie w wieku 20-40 lat, potem stopniowo to przechodzi wraz z pierwszymi problemami zdrowotnymi i rodzinnymi oraz swiadomoscia starzenia.takie hieny sa z reguly zdrowe-az za bardzo i maja udane zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie lubię ludzi takich jak ten gość. Trzymaj nos przy swojej d***e. Co cie obchodzi co oni robią. Jak prawem myślisz że mozesz krytykować. Nienawidzę takich ludzi. Wp*****lajacych się w nie swoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek ma uczucia wyższe i nie kieruje się w zyciu tylko popedem i rozplodem. Trzeba być prymitywna małpa żeby pojmowac homoseksualizm w kontekście rozplodu. Co mi da durniu że jakiś tam koleś jest homo czy nie. Myślisz że jakby nie był to bym leciała żeby mnie zaplodnil. Dlatego mam żałować że jednego hetero mniej?! P****ało cię? Mam swojego faceta i straczy. A g****o mnie obchodzi z kim sypia randomowy człowiek. Nie znoszę ludzi takich jak ty nie dającym żyć innym po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×