Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zakłopotanaja

Stary, nowy chłopak..

Polecane posty

Cześć wszystkim. Postaram się przedstawić moje punkty widzenia moich problemów, lub nie problemów.. Na początku może małe wprowadzenie.. jestem z chłopakiem 5 lat, pół roku temu przyjechaliśmy do Anglii, gdzie oboje pracujemy. 1.PIENIĄDZE Zacznę od tego puntku nie dlatego, że jest najważniejszy, ale dlatego, że dla tego jesteśmy tutaj w Anglii.. a więc tak, pierwsza myśl w Polsce zarabiamy, oszczędzamy i wracamy. Teraz w trakcie są jakieś marzenia, pragnienia, zachcianki. Pierwsza zachcianka mojego chłopaka: LAPTOP. Okey, kupiliśmy laptop wspólnie, bo pomyślałam, że się mi też się przyda, a to był jego taki pierwszy cel, żeby kupić laptop. Ale tutaj zaczynają się schody. Gdy pojawil się laptop ja zeszłam na drugi plan a gra na pierwszy. Pożniej w miarę czasu jak to się mówi apetyt rośnie więc na początku mój chłopak wydawał małe sumy na itemy do gry, ale teraz tak podsumuwując to około już 1500zł. Dużo? Nie wiem.. Niech to i będzię jego cel życiwowy, być bosem w grze, ale, no właśnie ale.. Przyjechaliśmy tutaj od razu po szkole, wcześniej w sprawie prezentów było, tak że zawsze kupowaliśmy sobie jakieś drobiazgi, bo oboje nie pochodziliśmy z zamożnych rodzin i to było dla nas normalne.. ja może trochę coś dorzucałam extra, bo udawało mi się czasami w trakcie szkoły gdzieś dorobić.. ale teraz pracujemy i uważam, że jeśli chłopaka stać na wydawanie kupy kasy na grę i papierosy (tutaj wydaje na to krocie).. to mółgby trochę się postarać i zrobić coś dla mnie, jakiś upominek ..pokazać, że mu na mnie zależy.. bo rozliczamy się ze wszystkiego, zakupy, rachunki, wszystko na pół.. jego zachccianki takie jak laptop, z któtego prakyycznie nie korzystam, głośnik, myszkta itd.. nie wiem może niech mężczyżni się wypowiedzą.. nie jestem z tych kobiet, które chcą żeby mężczyzny pieniądze były na pół a moje to moje o nie nie.. ale tutaj jest taki problem, że czy święta czy walentynki czy coś, to ja muszę zagadnąć, że prezent już na niego czeka, żęby pobudzić jego szare komórki do roboty usmiech.gif Ja jestem tego zdania, że życie jest krótkie i powiniśmy umiliać życie drugiej osoby, a druga osoba powinna to odwzajemniać jeśli ją kocha. 2.ZDROWIE Jak już wspomniałam mój chłopak pali i walczy z tym przez długi czas. Znaczy odkąd jesteśmy razem to walczy, albo ja walczę. Ja może i mam małego fioła na punkcie zdrowia.. ale uważam że paczka dziennie to za dużo. W Polsce mój chłopak regularnie ćwiczył ze mną, zdrowo się odzwywiał.. teraz tylko fast foody, cola.. i te nieszczęsne papieorsy... 3.CZAS WOLNY To wygląda tak.. praca, po pracy gra.. okey, ja po pracy jestem padnięta, nie wymagam niczego niech się resetuje.. ale gdy mamy wolne on nie ma ochoty na nic.. tylko śpi do południa.. pozniej odpali komuter ,,tylko sklep wystawię,,-- mowa o grze i obejrzymy fim przy którym on zaraz śpi. Jeśli gdzieś wychodzimy to razem na zakupy ... 4.ZAZDROŚĆ Tutaj w Anglii, jest tak, że inni faceci strasznie zaczepiają dziewczyny. Mówią jaka to nie jestes piękna i blablablabla. Nie dbam o to. Może i w Polsce też tak jest, ale ja pochodzę z małego miasteczka u mnie przynajmniej tak nie było. Więc zaczepiają mnie ludzie w pracy, na siłowni na mieście. Jakbym była jakąś boginią.. Mój chłopak normalnie jak siedzę w domu to zajmuje się swoją grą, ale jak już wychodzę na siłownie, to słyszę teksty typu, że njapierw założe takie legginsy, a pozniej dziwię się że faceci mnie zaczepiają.. ja po prostu zakładam, to w czym będzię mi wygodnie.. nie wulgarnie, wszystko ze smakiem i dla wygody.. Uważam, że jeśli jest zazdrosny to niech idzie ze mną, chętnie bym z nim chodziła.. Czasami mam takie wrażenie, że najlepiej byłoby dla niego gdybym założyła burke gdy wyochę z domu usmiech.gif , albo najlepiej nigdzie nie wychodziła.. to by było na tyle bardzo proszę, o porady z obu płci.. chętnie się dowiem co myślicie o tym i jak powinnam delikatnie dać mojemu chłopakowi do zrozumienia, że coś jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×