Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mialyscie taka syt ze relacje z mezem byly kiepskie a potem sie poprawilo

Polecane posty

Gość gość
Jesteśmy 25 lat po ślubie. Od zawsze czułam się nie kochana, odpychana itp. A jestem dość ładną kobietą. Może nie jego typ, nie wiem. Zakochał się we mnie inny mężczyzna i mąż nagle potrafi okazać uczucia. Ale to pewnie tylko przejściowe. Ludzie się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz czuć, czy obojgu Wam zależy. Takie emocje się czuje. Czy macie jeszcze jakieś wspólne pole do działania, jakieś plany. Moim zdaniem, jeśli analizujesz i widzisz, że już z tą osobą nie masz wspólnych dalszych planów i celów do zrealizowania, to już jest koniec związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan sie starac. Serio. Zajmij sie soja na jakis czas. Wieczorem idz na dluuugi spacer. Znajdz cos co ci sprawia przyjemnosc. J'a doszlam do etapu pisania na kartkach post it. Serio. No po kolacji niecsprzatniete: post it- jest Bruno i nie bedzie jak zjesc sniadania.... I usmiech na twarzy, nie wchodzenie w konflikty.... U nas podzialalo.ale nie jest jak dawniej. Jest za to duzo lepiej niz ciagly wnerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne to, żyjesz z bliską Ci osobą pod jednym dachem, a traktujecie się jak powietrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×