Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zmiana koloru oczu na stałe chirurgiczne możliwa

Polecane posty

Gość gość

Hej, Wpadłam dziś na youtube.com na coś takiego jak brightocular.com można obejrzeć tam filmiki z operacji oczu podczas której kolor oczu zmieniany jest na stałe za pomocą implantów tęczówki oka które są wszczepiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brightocular.com coraz więcej osób robi to, w Polsce o tym jeszcze nie wiedzą. Za pomocą wszczepienia implantów tęczówki można zmienić kolor oczu z niebieskiego na czarny, zielony, brązowy lub jakikolwiek inny, mają fajny wybór kolorów implantów. Ja zmieniam na czarne bo zawsze chciałam mieć czarne oczy takie jak Azjaci, Latynosi czy choćby Afrykańczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa
Dnia 23.06.2018 o 10:57, Gość gość napisał:

Brightocular.com coraz więcej osób robi to, w Polsce o tym jeszcze nie wiedzą. Za pomocą wszczepienia implantów tęczówki można zmienić kolor oczu z niebieskiego na czarny, zielony, brązowy lub jakikolwiek inny, mają fajny wybór kolorów implantów. Ja zmieniam na czarne bo zawsze chciałam mieć czarne oczy takie jak Azjaci, Latynosi czy choćby Afrykańczycy

cześć. gdzie za granicą robilaś zabieg? czy zabieg był bolesny? ile to kosztuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×