Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W tym roku jade na wakacje do USA. A Wy pewnie jak zwykle na KAFE?

Polecane posty

Gość gość

Narobilo sie bachorow i teraz najwyzej urlop na dzialce i cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usa a gdzie konkretnie?? Ja jadę do texasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na trzy tygodnie do Calella de Palafrugell, mamy tam wynajęty domek trollico. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja do Kolorado :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na Florydę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z checia pojechalabym na KAFE ale nawet nie wiem gdzie to lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jedziesz za swoje, a mnie moj bachor zaprasza :). Wyobraź sobie, ze bachory rosna i mieszkają w róznych częsciach świata . Było sobie narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bachora w Australii. Byłam u niego w zimę. Po co teraz wyjeżdżać gdy u nas jest w miarę ciepło. W zimę wyjeżdżajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jedziesz za swoje, a mnie moj bachor zaprasza usmiech.gif . Wyobraź sobie, ze bachory rosna i mieszkają w róznych częsciach świata . Było sobie narobić. Haha. Jest sie czym chwalic. Sama tylko potrafilas gowniaka wysrac a teraz na nim zerujesz. Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko masz wysoki poziom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta trollica napisze wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyobraź sobie ze ja na wakacje wylatuję w kosmos, dokładnie na księżyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agresywne bezdzietne na forum o macierzyństwie to plaga. Wyzywają, wyszydzają i widać tylko maść na ból du/py im pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, bo zrobienie sobie bachora to szczyt marzen kazdej kwoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką żałosną trzeba być kobietą, żeby takie tematy zakładać? Poziom piwnicy z szambem, brawo TY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jasne, bo zrobienie sobie bachora to szczyt marzen kazdej kwoki smiech.gif X Nie, lepiej spędzać sobotę na forum o macierzyństwie i hejtować matki, którym niby nie zazdrościsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jade na karaiby bede kajakiem pływał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tam byłem. 10lat temu, szkoda ze nie mialem 21 wtedy.... Dawno wracam stamtąd gdzie ty dopiero idziesz... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego mialabym zazdroscic? Jest sobota a ja dalej leze sobie w lozku. Zaden gowniak nie drze mordy i moge sie lenic ile tylko chce. Ale dla was to niepojete, ze mozna zyc nie zmieniajac pieluch i karmiac cycem co 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lecę na Hawaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wAle czy ty nie wiesz, że dziecko nie jest wiecznie niemowlakiem?? ja piersią karmilam pol roku.... pieluchy odchodzą w zapomnienie jak dziekco ma między 2 a 3 lata... w porywach 3 i pół. i czy myslsiz, że zycie KAŻDEJ MATKIto wieczny kierat >> ??? hahaha Moje dziecko pierwszy raz lecialo samolotem jak mialo 10 miesięc - do Polski, bo my nie mieszkamy w Polsce. obecnie dziecko ma 8 lat - jesienią skonczy 9. napodróżowalismy się z nim nieco, to nie tak że WSZYSCY ludzie z dziecmi nie jeżdzą prawie nigdzie, bzdury. jak rano wstanie w weekend wczesnie np przed 8, to sobie samo wezmie kawalek chleba i zje z dżemem lub serem, jak jest glodne. nauczylismy go tego. my sobiel ubimy poleżec do 9-10. dluzej nie lubimy. choc się zdarza. dzis syn spał do 9:10. nawet ja się sama wczesniej przebudziłam. mąż zrobil śnaidanie kawę. od rana lenię się w sumie - był juz spacer prawie dwugodzinny (mamy tu piekne tereny w okolicy) i wracając z niego duze zakupy. teraz druga kawa i przekąska, a niedlugo gotujemy obiad. później pewnie jakis film razem czy cos, wieczorem planuje czytać nową ksiązkę i pić białe wino. Jutro pewnie nieco ogarniemy mieszkanie ale robimy to na raty. rano np umyję łazienkę a mąż wyrzuci smieci i szkło i plastik, a potem za parę godzin odkurzanie czy coś. w międzyczasie ja pójdę pobiegać a chlopaki na basen chyba. zalezy od pogody bo jutro ma byc bardzo lasnie u nas rto wtedy moze piknik w takim wielkim parku... pracujemy 9-17 poniedziaek-piątek. A CO DO PODRÓŻY. mnie do USA nie ciągnie, podobnie jak np nigdy nie ciągnęło mnie do Francji. Ale z dzieckiem sporo podróżujemy. Nasz syn ośmioletni, oprócz tego ze w Polace jest co roku no ale Polsk inie liczę jako zagranicy, byl z nami: w Danii, w Szwecji, w Hiszpanii, Grecji, Portugalii, a w tym roku w kwietniu był Włochy na tydzien (Rzym Florencja i Pisa). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A czego mialabym zazdroscic? Jest sobota a ja dalej leze sobie w lozku. Zaden gowniak nie drze mordy i moge sie lenic ile tylko chce. Ale dla was to niepojete, ze mozna zyc nie zmieniajac pieluch i karmiac cycem co 2 godziny. X Leżysz i spędzasz czas na forum o macierzyństwie. Hahahahahaha :D i tak zżerasz własny ogon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś dodać autorko, że twoje życie jest takie z d**y, że kafeteria to jedyne co ci zostało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do podróżujących do stanów. Jedziecie z biurem podróży polskim, sami czy z biurem podróży polonijnym. Ja w stanach byłem 2 razy. Kiedyś na wiek nad Travel, dwa lata temu natomiast sam strzeliłem sobie objazdowe po wschodnim wybrzeżu. Od nowego Jorku po Florydę, głównie "jaralo" mnie podróżowanie autostradami z dala od wielkich miast. W tym roku chciałbym pojechać w inne rejony, Dakota, Wyioming Utah aż być może po Kalifornie. Ktoś mi powiedział że można taka wycieczkę zakupić w polonijnej biurze podróży z Chicago lub Nowego Jorku, tzn firma gdzie właściciele to Polacy i robią wycieczki dla mieszkających tam długo Polaków. Czy ktoś korzystał z czegoś takiego. Znalazłem ofertę 14 dni autokarem ale aż 10000 km, kilka stanów, urozmaicona tzn trochę dzikiego zachodu, Yellowstone, Las Vegas, Kalifornia. Czy ktoś ma jakieś info lub był i podróżował w taki sposób.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku :)Australia -Tasmania dzika wyspa plaza Wineglass Bay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak a ja w kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś brawo, to samo miałam napisać, mam 7 letnią corkę i też dużo podrozujemy, nieźle zarabiamy, mamy fajne mieszkanie. I tez mnie do usa nie ciągnie, w tamtym roku bylismy na Bora Bora( oczywiście z corką, bo lubimy pokazywać jej świat). I autorko z tematem spożniłaś się o parę lat :D, teraz jak jest 500+ i bardzo dużo rodzin jeżdzi na wakacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze jezdzicie z dziecmi? Co to za frajda ciagnac taka srajaca kule u nogi za soba? Ale jak sie zaszlo w ciaze zaraz na piczatku studiow np. to nie ma co sie dziwic, po prostu nie znacie innego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojego zycia kazda z was by zazdroscila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I co z tego ze jezdzicie z dziecmi? Co to za frajda ciagnac taka srajaca kule u nogi za soba? Ale jak sie zaszlo w ciaze zaraz na piczatku studiow np. to nie ma co sie dziwic, po prostu nie znacie innego zycia. Zgłoś gość dziś A mojego zycia kazda z was by zazdroscila! X Hahahahaha :D psycholka , brak dzieci widać ją ciśnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×