Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że żonaci z kochankami prawie nie gadają bo nie ma o czym?

Polecane posty

Gość gość
Wiekszosc polaczkow to chodzace gowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze nawet gdy jestesmy mezatkami to rozmawiamy z kochankami na powazne tematy.. moj ostatnio roztaczal przede mna wizje naszego wspolnego, szczesliwego zycia:-(. Fajnie bylo przez chwile myslec ze zdobede sie na odejscie od meza. Ale chyba sie nie zdobede. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem na to pytanie w temacie .Nieprawda jest ze nie ma o czym. Rozmawia sie o wszystkim. Bylam 11 lat z kims. Pierwsze ok 2 lata i zerwanie bo nam nie wolno . Po roku powrot , istne szalenstwo i tak 11 lat Ja zakochalam sie w nim pierwsza a on zawsze mi mowil ze uwielbia mnie za caloksztalt . Mial 32 lata ja 36 lat Milosc nie wybiera Zycie nas rozlaczylo, nie chcielismy niszczyc zwiazkow nikt sie nie dowiedzial o nas. Wiele przeplakalam za to ze kochalam, ze tak to wyglada, ze nie powinno sie to wydazyc , jednak ciesze sie ze pojawil sie w moim zyciu O zonie nigdy zlego slowa nie powiedzial tak jak i do mnie przez te wszystkie lata , Ma ladna zone tak jak i mnie ladna mial, obydwie takie kobiece eleganckie choc rozne .Poprostu bylismy tez przyjaciolmi nie tylko kochankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znikajaca strona 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiają i do tego łączy ich namiętność jakiej żona już nigdy nie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o bzdetach i pierdołach, na które nie ma czasu w codziennym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:36 jestes zalosna,szkoda ze twoj maz nie moze tego przeczytac,ciekawa jestem kiedy w miedzy czasie mialas czas dla dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać brzydkie prymitywki ze wsi brandzlują się tym że są żonami, taka mentalność szmat bez wykształcenia. Nie dziwne ze was ci mężowie zdradzają z atrakcyjnymi kobietami x Widać brzydkie prymitywki ze wsi brandzilują się tym że są kochankami, taka mentalność szmat bez wykształcenia. Nie dziwne że was żaden facet nie chce za żonę, nadajecie się tylko do opróżniania jaj w ciemnym kącie czy w krzakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:48 / nie , nie zalosna . Mysle ze to do mnie z19:39 piszesz, wieczorem cos odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lafiryndy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×