Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że żonaci z kochankami prawie nie gadają bo nie ma o czym?

Polecane posty

Gość gość
Dowodem jest twoje zjěbanie mózgowe i syfilis w pipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja mam syfilis w pipie to ty masz ten sam syfilis w ryju :D który już dawno mózg ci wyżarł i dlatego taka głupia jesteś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bez dowodów nie da rady tępa ku/rwo. Żeby był rozwód to muszą być dowody zdrady. Bez dowodów nie ma winy x Tak jest, chcesz kochasia dla siebie to dostarcz żonie dowody zdrady. Nie dostarczysz? to rozwodu nie będzie, a syfilis i zjepanie mózgowe masz sama ku/rwo obłąkana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żony są tak głupie i naiwne ze trzeba im dowody pokazywać przed oczami bo niedowierzają :D a ich facet może moczyć kut/asa w innych w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta szmaciara jest tak głupia, że jej się wydaje, że zony uwierzą w jej bełkot pijacki i schizy, które serwuje tu wszystkim od lat. weź się zacznij leczyć wariatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawy nie wiesz z kim piszesz suko. To że widzisz we mnie laskę której twój mąż sra do ryja do juz dla mnie wystarczający dowód że jesteś poważnie chora na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak jasne sąd też jest głupi, bo bez dowodów w nic nie uwierzy. Mogę ci obłąkana zęby wybić i dopsko skopać i jak nie będziesz mieć dowodów w postaci obdukcji, to nic mi nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ty też nie wiesz suko z kim piszesz, ale ja wiem jedno, ze swój pijacki bełkot serwujesz tu od lat i za każdym razem gdy ciebie wypuszczą na przepustkę z psychiatryka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Udowodnij stara k***o to wtedy pogadamy bo schizofreniczne wizje z twojego łba się nie liczą. Nie masz dowódow? To w*********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak jesteś żono poszkodowana przez męża kur/wiarza wystarczy ze się wszyscy z ciebie śmieją za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieją to się z ciebie wszyscy za plecami tępa ku/rwo.Jjesteś tak samo obłąkana jak nasza Justynka, która miała urojoną ciążę z żonatym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Czesto baby usidlaja męża koleżanki by rozbic rodzinę koleżance,tak specjalnie sama wypnie bybral a ci mezowie lecą debile nie wiedzac co szykuje szmata k***wska.To wy panowie jestescie za malo inteligentni dajecie sie wrobic jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt na żonatego nie wsiada i go nie gwałci sami uwodzą inne baby a potem je ruch/ają. Kiedyś do mnie jeden pisał taki to powiedział ze umówić chce się ze mną na radkę a żonie powie ze jedzie w delegacje :D i się mnie pytał cżycia go zechce to zostawi to stare pruc/hno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a później wytrzeźwiałaś i się okazało że stare próchno to jesteś ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość, że to ku/rwi/sko jest stare próchno to i jeszcze analfabetka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czas przepustki minął czas wracać do psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z psychiatryka to ciebie wypuścili tępa ku/rwo analfabetko :D ale niebawem i tak wrócisz do wariatkowa, bo ci się mocno pogorszyło przez weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o czym mają gadać, przecież dobrze wiedzą, że są hu/jowymi ludźmi wobec innych, zaspakajają tylko swoje zwierzęce instynkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój mąż był nietrzeźwy gdy się z tobą żenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tobą się nawet nawalony nie ożeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzę w te zdrady i kochanki. Większość facetów jest porządna. Kochają żony i raczej ich nie zdradzają, a ci ktorzy nawet mieliby ochotę zdradzić, są na ogół bardzo nieatrakcyjni i fizycznie i finansowo i intelektualnie i nie mają szans na kochankę. Natomiast zdradzacze, którzy oczywiście są na tym świecie, najczęściej mieli bogate życie erotyczne przed ślubem i takie mają poślubie. Ale to niewielki odsetek facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy wierny chłopak niż zdradzający mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09] o naiwności! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wszyscy zdradzają i wszyscy na ciebie srają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźli się obrońcy moralności. Ale niby jakiej moralności? Bo wiecie, moralność to pojęcie względne a dla większości tutaj zgromadzonych zabawy grupowe lub wymiana nie są niczym złym więc te wasze żale o "k******o" lub podobne to o kant d potłuc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy wierny chłopak niż zdradzający mąż x dziewczynko idź szukać chłopaka, bo pewnie już inna bzyka, a ty łykasz kit ze on jest wierny, bo jest twoim chłopakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy wierny chłopak niż zdradzający mąż xxxxxxxx Który chłopak, ten żonaty który sypia z żoną w domu i z tobą w krzakach? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie bawcie sie grupowo szmaciska tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisał ktoś dobrze że jak facet ma poukładane w głowie to nie potrzebuje kochanki :D żony szukają bo chcą rodzinę dzieci,do tego są żony a normalni mają partnerki które kochają i z którymi się bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiają i to bardzo duzo , wręcz przeciwnie mój facet mówi że z żoną po tylu latach niema o czym rozmawiać . Nie chcę do domu wracać , lubi że mną przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×