Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polki to dramat

Polki za granicą są wkurwíające

Polecane posty

Gość gość
Polki wszędzie są w******jace bo to zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoria kaputt
agresywne buraki mają mase kobiet, to porządni i spokojni są samotni i mają problem znaleźć kobiete, więc teoria rozwalona na wstępie, ale taka właśnie dziwna logika kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polki wszędzie są w******jace bo to zwierzęta >>>> haha, to nawet nie zwierzęta, bo zwierzęta potrafią myśleć a one bardzo rzadko lub wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto z burakiem
gość dziś dasz doopy właśnie takiemu burakowi z braku alternatywy, bo spokojni cie nie poderwą ani ty ich, zostają zaloty buraków i któryś cię wreszcie przerooha, koniec i kropka ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem z ręką w kiblu
foto z burakiem dziś co prawda to prawda, ale te durne istoty nie przyjmują tego do wiadomości z własnej durnoty i braku logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj siedzą bezmózgie psity które można kupić za odpowiednia kwotę - zaraz odpisże któraś, ze mnie nie stać - wyprzedzę te k*******y i powiem, że tylko cena się różnią poza tym to takie same głupie ciipy każda jedna. No minimalnie lepsze są te do mało gadają ale tu na Kafe na odwrót to głupie jamgoczące bezwartościowe pizsdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki za granicą to w większości tanie kur/wy dla ciapatych i innych kolorowych bo nikt inny tego nie chce ruszyć, mają renome dzi/wek w każdym kraju poza PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oto proszę bardzo
roohałem ostatnio jakąś polczyne która była niańką i dorabiała dając doopy, jej facet, budowlaniec, nawet nie wiedział czym się dodatkowo "zajmuje" jego kaiężniczja, bo mi powiedziała, haha, oto polczyny za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego życzę im żeby zdechły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo obudził się :) to wcale nie jest napisane przez tego samego frustrata. Wcaaaale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:10 oczywiscie, że Polki są zwierzętami, ludzie są zwierzętami. No, chyba że ty jesteś grzybem lub roślinką (to by wiele tłumaczyło akurat :D ). Reszta ludzi to zwierzęta. Dotarło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypinają tylko doope
gość wczoraj polki nie są zwierzętami, bo zwierzęta potrafią myśleć a polki rzadko to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacząłem rozmowe z jakąś polczyną za granicą na gadu, jakaś puknięta, jakieś pretesje i tłumaczenia, myśli że jest jakaś księżniczka a jest hoojem nic pozatym, im palma odbija za granicą, są gorsze umysłowo i psychicznie niż w kraju, gdzie przynajmniej większość zna swoje miejsce w szeregu i nie zgrywa wielkich dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze: gadu gadu? Wtf? Po drugie: jesteś smutnym człowiekiem skoro musisz wylewać gorzkie żale na kobiecym forum w nocy. Taką postawą nikogo nie znajdziesz. Z daleka widać, że masz gownany charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, dawno mnie na tym forum nie bylo, ale widze stulejarze maja sie dobrze i dalej wylewaja swoj jad :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, dawno mnie na tym forum nie bylo, ale widze stulejarze maja sie dobrze i dalej wylewaja swoj jad :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeden i Ten sam patologiczny koles na forum. Jest już chyba chory bo odpisuje sam sobie i gada sam ze sobą. Można go poznac po stylu pisania. Nawet się nie wysili żeby nie używać z uporem maniaka jednych i tych samych zwrotów Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda człowieka. Mam nadzieję, że nie znajdzie żadnej kobiety (trzeba by było być kompletną idiotką żeby poświęcić mu chociaż 5 minut). Na szczęście jeszcze aż tak głupiej i wulgarnej jak on sam nie znalazł. Dziewczyny! Od takich trzymajcie się z daleka. Oni sami określają się jako : mili faceci. Najgorsze g****o tego świata. Miły facet nie musi mówi że jest miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 A Ty nawet nie potrafisz sobie znaleźć normalnej kobiety tylko ****asz jakieś k***wki za £20 haha. Z Ciebie to dopiero jest frajer bez jaj!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ się dziwisz? To na kilometr wieje nieudacznikiem. Porządny facet spędzałby czas ze swoją drugą połową, przyjaciółmi, rodziną...ale nie jęczał non stop jak to mu źle i wyzywał Polki za granicą na KOBIECYM forum, dla ludzi którzy żyją ZA GRANICĄ. LOL. Czasami warto poszukać winy w samym sobie, nie w ludziach wokół nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po pierwsze nie ma nic złego z gadu, dobra i stabilna platforma i łatwo anonimowo konto zrobić bez ceregieli, po drugie tępa pało u mnie nie jest NOC, jestem za granicą bo to forum za granicą, po trzecie to nie kobiece forum bo ma być równość o którą to wy baby walczyłyście, po czwarte hooja wiesz o moim charakterze, zdychaj marnie razem z tym twoim kotem ( umysłowym też )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś twoje koleżanki bardzo chętnie dają doopy, może one wiedzą coś co ty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:51 £20 to ja znajduje na ulicy raz dziennie, a tępa polczyna musi dać za to pissdy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leje ciepłym moczem na zarozumiałe polczyny, niech bambusy je dymają i każą im łykać hehe, tępe koorfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak kłamiesz to chociaż rób to z mózgiem. Po pierwsze : używaj innych wyzwisk niż ten jełop który siedzi tu non stop (ty). Po drugie : nie pisz postow jeden po drugim, bo wiadomo że to ty. Po trzecie: jeśli nie jesteś w tej samej strefie czasowej to dlaczego za prostytutki płacisz funtami? Hmmm? HMMMM? no właśnie. Ładnie tak kłamać? Widzisz ty nie tylko jesteś wulgarny i sfrustrowany...ty jesteś po prostu głupi. I dlatego żadna cię nie chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ Haha! Debil myślał, że mu ujdzie. Polki górą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie denerwują Ukrainki ale jedna co tu poznałam jest naprawdę fajna i miła a reszta nie dają się wykorzystywać w pracy czemu np mi dają zlecenia max 6 h dziennie przeważnie z 5 a one 12 h dziennie im dają nic nie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I raz na miesiąc mam wyjątkowo 10 ale w sumie im wiecej się pracuje to wiecej zarabia ale teraz ograniczam jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo sie uczyc w szkole nieudacznico. Ja sie uczylem i mam full kasy dzis. Za tydzien jade pod namiot na piękne Mazury, wracam z koszem grzybów i jagód. Do tego kąpiele i wędkowanie w najczystszych jeziorach UE. Nie macie czegos takiego w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×