Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linux Pan

Tak jak Linux Android pokonał Windows Phone tak Linux Mint pokona Windows 10

Polecane posty

Niech was nie zmyli pozór, że jeszcze na tą chwilę Windows ma niby "mocną" pozycję. W połowie II Wojny Światowej wydawało się, że Hitler ma niby też mocną pozycję ale o tym, że przegra wojnę było już wiadomo od 1943r. Przegrał bo musiał przegrać, a jego silna armia co najwyżej odsunęła w czasie to co nieuniknione. Tak samo będzie z Windowsem. Windows się muli i szpieguje, a Linux z każdą dystrybucją jest coraz lepszy i coraz bardziej dopracowany! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam być szczery to trochę nie wierzę, że im się uda zabronić. Pamiętam akcję w Polsce jak właściciele drogich butików chcieli zakazać tanich działalności ciucharni w Polsce. Przez moment był szum ale na szumie się skończyło. Podejrzewam, że tak samo będzie z darmowym oprogramowaniem. Przecież na zdrowy rozum - nie wolno zakazać aby ktoś komuś dał coś za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to piekarzowi który ubogim chleb za darmo dawał i skarbówka mu karę dowaliła za nieodprowadzanie vatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Srynik dziś a tobie jaki komputer obsluguje linux mint x Kupiłem używany z prockiem i3, twardzielem 1TB i 8 GB Ramu. Za całość wraz z klawiaturą i myszą na Blu-tu dałem 600 zł. Do tego minitor 21,5 cala HD za 150 zł. Oczywiście też używany. Mam też lapciaka Toshiba ale porobiły się zimne luty i żal oddawać 500 zł za naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×