Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wasi faceci maja dobry gust?

Polecane posty

Gość gość

Ja wiem, ze to sprawa bardzo indywidualna... ale urzadzamy wlasnie mieszkanie i jak widze ktore meble, dodatki podobaja sie mezowi to... masakra. Sama tandeta :/ do prezentow, ciuchow itd jakos tez nigdy nie mial reki. Czy wasi faceci maja dobry gust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak, bo lubi prostotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Bo wybrał mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Wszędzie widać tych gustownych cebulakow z t shirtami wyłożonymi do jeansowych rybaczek i skarpetami w sandałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest dziwny pod tym względem zawsze gada ze dla niego wystrój mieszkania to szczególiki, denerwuje mnie tym ale o do czego to się wtrąca a to łóżko a te meble gust ma raczej dobry bo najcześniej jest tak że nam obojgu podoba się to samo i to kupujemy, jak go poznałam już to potrafił się ubrać i ubieral się w markowe ciuchy, dobre buty zawsze pachnący i czysty. No i z ciuchami to ma do dziś tak samo jak jedzie z dziećmi po jakieś ubrania dla nich czy buty to też nie żałuje kasy nie żeby kupić im dla szpanu tylko żeby było trwałe i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Musisz byc strasznie sfrustrowana brakiem mezczyzny obok :( Poza tym mezczyzni roznia sie od kobiet tym, ze nie ubieraja sie jak im projektanci KARZA tylko jak Oni sami chca. Jakby na salonach pokazali kobiety w burkach to bys to nosila bez nawet jednego zapytania dlaczego jak w matrixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tez mi przyszla do glowy odp " tak, bo wybral mnie", tylko ze to ja wybralaj jego :x a na powaznie :x nie wiem,nie pytam go o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy w jakiej dziedzinie. Ciuchy wybierze wszystkie ciemne, mnie ubierze jak stara babcię. Urządzanie i remonty podzieliliśmy-ja mówię co chce i jak to ma wyglądać a on się martwi i robi. Samochody wybiera super, cała rodzina prosi o radę jak chcą zmienić. Ogólnie można się dogadać, raczej się nie kłócimy o gusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie roznie - ubrania kupowal od zawsze porzadne ale juz razem je zestawic nie zawsze potrafil :) CO do kupowania rzeczy do domu to we wszystkim mam wolna reke. Maz raczej patrzy na np. meble pod wzgledem praktycznym (estetyka to juz moja dzialka). U mnie w domu tez tak bylo i u meza w domu z tego co widze tez wiec to wydawalo sie dla mnie normalne. Az pewnego dnia zaczelam pracowac w sklepie z ekskluzywna porcelana i tam to sie dzialo.... w zyciu nie widzialam zeby para az taka uwage przywiazywala do wzorka na talerzu, glebokosci talerza do zupy czy nozki od kieliszka. Serio, tyle klotni ze nawet nie dalabym rady zliczyc..i to czasami wchodzily agrumenty typu "ale jestes glupi/ ale z ciebie kretynka itp itd" a to np. mlode malzenstwo kupowalo pierwsza zastawe do domu albo narzeczenstwo ukladalo liste prezentow weselnych. Mi sie to w glowie nie miescilo, no i tak patrzylo sie na tych ludzi ktorzy klocili sie o takie p*****ly a tu jeszcze cale zycie przed nimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×