Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd ten chłopak może mieć pieniądze

Polecane posty

Gość gość

Nie że jestem wścibska, tylko zastanawia mnie sąsiad, nigdzie nie pracuje cały czas go widuję , gdy idę do pracy gdy wracam on jest w domu, ma może maksymalnie jakieś 28 lat, wprowadził się do naszego bloku na początku roku, mieszkanie było na sprzedaż, więc musiał je kupić, a to standardem bardzo dobre mieszkania, zawsze elegancki, ma dziewczynę ale z nim nie mieszka, widzę jak przychodzi do niego, ładna dziewczyna, auto ma też raczej z górnej półki. Uprzejmy zawsze się kłania, kiedyś pomagał wnieść starszej sąsiadce zakupy, wziął od niej torby. Handel narkotykami wykluczyłam, bo drzwi by się u niego nie zamykały. Wydaje się taki beztroski i ułożony, a nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pracuje przez neta. Ja pracuje w domu, w godz. od ok. 6 do ok. 18, ale przepracowuje 8h, w miedzyczasie przerwy na zakupy, obiad, silownie. Zarabiam 9000 netto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam, ze może to być coś w internecie, być może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
A może zawód "syn" po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe placi ci 450 zl za posty :D idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, może ma mieszkania na wynajem, gra na giełdzie, lokaty bankowe, kieszonkowe, rentę rodzinną czy zwykłą, pracuje przez neta, wygrał w lotto różnie bywa. Ja mam 30l, 142tys oszczędności i też zarabiam bez wychodzenia z domu. Normalnie rozliczam się pit 36 mam działalność i założę się że całe osiedle myśli że jestem bezrobotny golod***ec bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie samemu pracujesz to możesz spać do 12 wyjść na zakupy o 16, i ludzie mogą myśleć że bezrobotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie musiał na pewno kupić, było a sprzedaż, poprzednia sąsiadka wyprowadzała się za granicę i wynajem nie wchodził w grę. Cała reszta jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Tzn, że utrzymuje go bogaty ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to może sobie odłożył i kupił? Może kupili mu rodzice, co cię to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że odłożył tylko zastanawiało mnie skąd w wieku 28 lat wziąć 400 tyś na kupno mieszkania i żyć na wysokim poziomie, auto też mało nie kosztowało. Zwykła ciekawość po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś aż takie drogie? To może rodzice mu pomogli albo dobrze zarabia np jako programista to kilka lat i ma. Jak taki przegryw jak ja odłożył 142 z biedna matką bez ojca to ktoś z bogatego domu mógł pół miliona bez problemu. Są jeszcze kredyty hipoteczne i lesting auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne drogie mieszkanie, u mnie w mieście 30-50m2 można wyrwać do remontu za 100tys. A w kamienicy jeszcze taniej. Może nie znasz cen nieruchomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś wścibska ale jednak jesteś hehe zakręć się koło niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.48 w jaki sposób tyle zarabiasz w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, bo poprzednia sąsiadka mówiła, że chce za niej 380 tyś do 360 może zejść z ceny. My za nasze płaciliśmy właśnie 380 tyś więc co do ceny mieszkania w tym miejscu się orientuję. Osiedle powstało 3 lata temu i jest o wysokim standardzie. Być może macie rację, ja tak luźno założyłam ten temat, z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No 9000 sporo ja zarabiam z domu na czysto 1500 póki co ale jestem bardzo oszczędny wręcz dusigroszem więc w pięć lat jestem w stanie odłożyć 70tys-110tys z pomocą rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to według mnie bogate bananowe dziecko, ja gdybym miał tyle kapitału to bym kupił sobie ze trzy mieszkania i dwa pod wynajem, na pewno te pieniądze mu łatwo przyszły to pewne, nikt by takiej kasy nie wtopil będąc singlem, no chyba że to apartamenty z widokiem na morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu - ale z Ciebie wścibska Boże uchowaj od takich sasiadów! Wszystko wiesz - o której wychodzi z domu, o której wraca, z kim się prowadza, jaki ma samochód,itd. Masz w ogóle prywatne życie? Czy tylko żyjesz życiem innych ludzi? Chłopak może mieć pieniadze z wielu źródeł - spadek, bogaci rodzice lub dziadkowie, może pracował za granica ciężko przez 10 lat, może jest dibrym programista i pracuje dla amerykańskiej firmy przez internet, kto wie?! Ale w każdym razie jest to jego sprawa. Poza tym mieszkanie za 400 tys. to niestety teraz ale standard w dużym mieście, takie sa ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a skad Ty mialas 380tys zl na mieszkanie? No wiec wlasnie. Sama sobie odpowiedzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy na przeciw drzwi w drzwi, dlatego wszystko wiem, nawet nie muszę się starać aby tego doglądać. Auto jest na parkingu, wystarczy wywiesić pranie na balkonie by widzieć że do niego wsiada lub nim przyjeżdża. My z mężem mamy po 38 lat i trochę na to pracowaliśmy, wspomogliśmy się częściowo kredytem, ale niewielkim i pomogli nam moi rodzice tez niewielką sumą. Nie jetstem wścibska, chłopak jest w porządku, nic do niego nie mam. Problemów z nim sąsiedzkich też nie mamy, jakby go w domu nigdy nie było taka cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwiości jest wiele...może wygrał w totolotka, może gra na giełdzie, może ma obrzydliwie bogatych rodziców, moze dostał duży spadek, może pracuje w domu itd.ipt. Przeraża mnie zazdrość ludzka, zainteresowanie życiem innych Autorko zajęłabyś się tym, jak sama mozesz więcej pieniędzy zarobić a nie pilnowaniem sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie bananowiec z ulicy sezamowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska - najbardziej zazdrosny kraj! Może kurde ukradł jak potrafi to tylko bić mu brawo, góóóówno was to obchodzi idioci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
g.ó.w.n.o Cię to obchodzi skad ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilkaset tys. na koncie, robiłem jako programista na zachodzie a teraz pracuję sobie czasem zdalnie z domu. Tylko w przeciwieństwie do tamtego opisanego w pierwszym wpisie, staram się nie pokazywać że mam pieniądze, właśnie żeby się różni wścibscy nie interesowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przecież on nie pokazuje że ma kasę, kupił mieszkanie i jeździ jakimś droższym autem. To autorka węszy skąd to ma. Chłopak pewnie żyje normalnie. Mieszkanie każdemu jest potrzebne, auto też większości więc gdzie tu obnoszenie się z pieniędzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co teraz zrobisz, skoro to wszystko od innych juz wiesz? Wyrwij sobie włosy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co wyrywać włosów, tylko napisać doniesienie do najbliższego Urzędu Skarbowego. Jak się potwierdzi, że ma nielegalne lub nieopodatkowane źródła dochodu to mu zabiorą mieszkanie i wszystko. A ty może nawet nagrodę dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×