Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zoska R

Pomocy! Serduszko bije a Beta HCG prawie nie rośnie

Polecane posty

Gość gość
Chyba zwarjuje Jutro pierwsze badanie usg trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak niskiej becie i tak nic nie zobaczysz na USG. Wygląda na poronienie. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak to sie skonczyło u autorki. Napisz jak tu zagladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w dwoch pierwszych ciażach bety nie robilam. W trzeciej zrobilam, lekarz zlecił przy plamieniach, jak się pozniej okazalo byl pecherzyk, beta 1000 ok.45 dni od OM, doszlo do samoistnego poronienia. W kolejnej ciąży beta 51000 ok.50 dnia od OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co tam na to m USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
Dnia 17.11.2018 o 09:57, Gość gość napisał:

uwielbiam takie ...ne tematy z serii POMOCY a jak ktos ma ci przez neta pomoc?? za glowe potrzymac ...ko

...ka to pisze takie posty. Pomaga to i to bardzo dużo, jak wiesz ze były podobne przypadki i kończyło się to dobrze, to odbiera połowę mniej stresu jaki ta kobieta przeżywa z dnia na dzień martwiąc się czy jej dziecko przeżyje. Jeśli nie masz zamiaru pomóc jakąś informacja lub dobrym słowem, to po prostu się nie odzywaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Autorko.. jak skończyła się Twoja historia? Mam identyczną sytuację, nie daje mi to spokoju. 😞 

Minęło sporo czasu od Twojego pierwszego posta, ale może jeszcze tu zaglądasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobna sytuację od 4 lat staramy się o dziecko wreszcie się udało ale moje szczęście nie trwało długo. Kolejna wizytę mam dopiero w poniedziałek a z mojego lekarza trzeba wszystko wyciągać nie jest zbyt rozmowny. Jestem 46 dniu ciąży wszystko było ok ale 43dc byłam na usg lekarz powiedział że ciąża wygląda na młodsza o jakis tydzień nie podał mi żadnych wymiarów nie dał nawet usg jak zazwyczaj dostają mamy po pierwszym usg powiedział że albo ciąża jest młodsza albo nie rozwija się prawidłowo. Zamarłam jak to usłyszałam kazał mi zrobić beta hcg tydzień wcześniej miałam 675 a tego dnia 389 wczoraj spadło na 310. Jestem przerażona i załamana mój mąż również tak bardzo się cieszył. Nie mam żadnych plamień bo oczywiście lekarz nic nie wytłumaczył ale spisał już ciaze na straty kolejna wizyta w pon. Czy mogę jeszcze mieć nadzieję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malaczarna8501 bardzo mi przykro, wyniki usg i bety wskazują jednoznacznie że ciąża przestała się rozwijać. Bardzo Ci współczuję, tym bardziej że tyle lat starań. To była ciąża naturalna? Koniecznie idź w poniedziałek, niech lekarz zobaczy co tam się dzieje, być może wystąpiło tzw. poronienie zatrzymane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ciąża naturalna. Ciekawe co teraz skoro nie krwawie czy będę musiała iść do szpitala czy samo jakoś się rozwiąże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×