Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj facet codziennie loguje sie na badoo

Polecane posty

Gość gość

ma tez tam status ustawiony ze jest wolny,nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co o tym myslec sugeruję pomyśleć nad lepszym prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy razem dopiero 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro koleś sypia z tobą, a wciąż czegoś szuka na stronie randkowej, to powinnaś mu podziękować za znajomość i się pożegnać. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sk******el zostaw go gg98765456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyladowalismy w lozku bardzo szybko a po kilku dniach znajomosci daj mi klucze do mieszkania i powiedzial ze moge wpadac kiedy chce,czesto tez u mnie nocuje,wspominal tez o malzenstwie,bardzo dobrze mnie traktuje,moi rodzice go uwielbiaja dlatego nie rozumiem dlaczego sie tam loguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaobserwowalam tez ze przez pierwsze dwa miesiace naszego zwiazku to logowal sie tam bardzo bardzo rzadko raz na tydzien -dwa a teraz od jakiegos tygodnia logouje sie tam codziennie,myslicie ze juz mu sie znudzilam?Nie moge w to uwierzyc bo wszystko co robi wskazuje na to ze traktuje mnie bardzo powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwarza tylko dobre pozory a jesteś tylko jego zapchajdziura, szuka wciąż innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś na facebook po kilku dniach znajomosci oznaczyl mnie ze jest ze mna w zwiazku,po co by to robil jesli chodziloby mu tylko o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnioski sa ozywiste czas najwyzszy zaczac pic mleko i ograniczyc fasole problemy z gazami powinny zniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loguje sie bo nudzi sie, nie ma co robić a z nikim tam naeet nie pisze a jak ktos do niego napisze to on nie odpisuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet traktujący poważnie swoja wybrankę usuwa konta z portali randkowych, bo tego od niego wymaga uczciwość i kultura... jeśli wciąż z nich korzysta, niekoniecznie oznacza to, że jesteś ''zapchajdziurą'', ale ewidentnie mu się nudzi i szuka wrażeń. Jeśliby natrafił na jakąś, która go wciągnie w gadkę i zapewni emocje, niewykluczone, że Wasz związek zacznie się sypać... lepsze opcje istnieją zawsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku znajomosci sie nie logowal a teraz o tygodnia caly czas potrafi nawet byc dostepny w nocy okolo 2 -3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.25 dokładnie. Marny materiał na partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze po nocach tam siedzi...Nie łudz się ze z nikim nie pisze, nie bądź naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no siedzi po nocach ale zazwyczaj jak sie loguje to jest okolo 20mina loguje sie kilka razy dziennie co 2-3 godz wiec nie wiem o co chodzi,chyba z nikim nie rozmawia bo by dluzej siedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to k***a cie obchodzi sucz www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU&t=12s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mu sie nudzi to gada sobie. Niech sie nagada. Albo Ty z nim wiecej rozmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobierz się cichaczem do jego komputera i poczytaj te konwersacje to się dowiesz. Albo na razie ogląda inne d...y i porównuje Cie do nich, wciąż szuka innej opcji. Nie oszukuj się, facet szczęśliwy w związku skasowalby konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×