Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Malutka kawiarenka czy zaryzykowac i otworzyc?

Polecane posty

Gość gość

Jak myslicie? Chcialabym otworzyc jakis swoj lokal. Taka malutka kameralna kawiarenka, kilka stolikow, kawa, jakies ciastko. W Trojmiescie. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo to trudny business bo kelnerzy kradna www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatek bede sama pracowac bez kelnerowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... ja bym bardziej stawiała na pub. Kawiarenki wydają mi się raczej reliktem przeszłości w tym kulturowo upadającym społeczeństwie, w którym raczej zanika tradycja spędzania czasu 'z klasą', na kawie i ciastku na mieście... Obserwuję kawiarenki i restauracje na Starym Rynku, mają się nieciekawie, szczególnie zimą (w sezonie napędzane głównie wkładem wycieczek zagranicznych), natomiast pub'y zawsze przepełnione... Także nie ryzykowałabym, Autorko, ale może masz jakieś szanse... zbadaj rynek, określ grupę docelową, stwórz warunki... a nóż wypali. Jakkolwiek powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie przesiaduja w malutkich lokalach. wola takie większe sieciówkowe molochy , w ktorych czuja sie bardziej swobodnie i anonimowo. mysle ze niestety przegrasz ze starbucksem, nero, costa itp i tylko władujesz się w koszty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×