Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety dzielą się na takie

Polecane posty

Gość gość

które lubią wysokich facetów oraz na takie które nie lubią niskich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
nie lubię zbyt wysokich najlepiej 175-177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteś wyjątkowa :) Nawet kurduple 155 cm szukają facetów ponad 185 cm a facet niewiele ponad 170 jest dla nich za niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej wyjątkowe "kurduple" nie szukają, to ich poszukują tacy od 185 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Dla mnie wysoki bo sama jestem wysoką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak 176 -178 cm uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
21.09 dziękuję ,wzrost na drugim miejscu na pierwszym osobowość.177 to taki mężczyzna ani wysoki ani niski ,nie lubię skrajności.Ja ma 160 cm i zakładam 10 cm szpilkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiem twierdzić, że to nie wzrost jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
21.35 dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam szaleje za 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Serce i umysł są najważniejsze:) Wzrost też. Nie wyobrażam sobie być z mężczyzną, który ma 165 cm wzrostu, bez urazy. Gdy sama mam 175:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180 to niski czy wysoki są wyżsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty musisz być zakompleksionym karakanem ze zakladasz takie trmaty. Albo jestes debilem ktorego zadna nie chce i zganiasz to na wzrost. I niscy i biedni i nawet faceci na wózkach maja swoje kobiety a ty jestes sam, o czym to swiadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Podejrzewam, że autor jest raczej niski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawka, jak się zakochasz to 10 cm nie zrobi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś faceta, który miał 169 wzrostu i był fantastyczny. Ale mnie rzucił dla innej :) Dla mnie facet się kończy na 180 cm, potem to już wielkoludy nie z mojej bajki. Sama mam 165.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Moje zakochanie niech pozostanie słodką tajemnicą 😘;) Dobranoc ☕:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autor. Nie spodziewałem się że ten temat tak się rozwinie. Zostałem zwyzywany od debili albo karakanów ale to nic zaskakującego na takim forum. Tak, jestem niski, mam 169 cm, nie mam dziewczyny i tak, jestem zakompleksiony ale to przez was bo piszecie/mówicie że liczy się serce, dusza, osobowość, charakter itd. a tak naprawdę to tylko wzrost, wzrost, wzrost, a jak już jest u kogoś ten wzrost, wzrost 185 plus to wtedy liczy się kasa. Jestem zakompleksiony ale to tylko wina polskich kobiet, w normalnym społeczeństwie nawet bym nie myślał o moim wzroście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
185 za wysoki a kasę sama zarabiam ,nie jestem pusta.Mało znasz kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niskiego wzrostu żadna kobieta ci nie wybaczy, taka prawda. Chociaż to niczyja wina że urósł tyle i tyle, tak jakby w ogóle było co wybaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak intuicja mnie nie zawiodła :) Wysoki facet nie założyłby takiego tematu. Z prostej przyczyny taki zawsze poderwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12 "z prostej przyczyny taki zawsze poderwie" No właśnie, czyli potwierdzasz moją tezę. Dla was wysoki=atrakcyjny, a każdego niskiego od razu odrzucacie, choćby nie wiem jaką miał cudowną osobowość, o której nawet nie zdążycie się przekonać bo nie dopuszczacie takich facetów do siebie, nawet na głupią kawę. I jeszcze argument że SPILKI! jedna z drugą musi nosić i faceta dobiera według butów, to jest nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który gustuje w Latynoskach może zakochać się w bladej blondynce z Norwegii, facet który lubi szczupłe dziewczyny z długimi nogami może się zakochać w małej, puszystej i pucołowatej dziewczynie, a kobiety tylko wzrost, wzrost, wzrost i nie ma żadnego kompromisu. Jak któraś pisze że 175 cm jej wystarcza to w perspektywie i tak szuka takiego co najmniej 182 cm, a tego niższego traktuje jak jakąś "przejściówkę", koło zapasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
22.19 szpilek nie muszę nosić ale chcę...więcej noszę adidasy niż szpilki ale lubię szpilki nosić bo czuje się pewniej ,mam smuklejsze nogi..i nie czuję się jak karzełek.Mam 160 wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
nie znoszę tych ze 182 wzwyż!źle się przy nich czuję o wykluczeniu w tańcu nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośćparassolka Jeszcze raz autor, zaraz idę spać. Oby było więcej takich dziewczyn jak Ty którym wystarczy chłopak tylko trochę wyższy, niestety prawie wszystkie szukają facetów o wzroście siatkarza, niezależnie od swojego własnego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
dzięki za komplement ,ja tylko piszę co myślę.Trzymaj się:-)i nie przejmuj się ty tak bardzo ,bądz wesoły miej ciekawą osobowość a będzie wokół Ciebie wiele kobiet zobaczysz:-) głowa go góry ,klata do przodu ,banan na buzi i cała naprzód:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci dzielą się na takich, którzy lubią duże biusty i oraz na takich, którzy nie lubią małych biustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w d***e wzrost, moze byc od 170, ja patrze na wage - zeby nie mial chudziutkich nog, nawet moze miec brzuszek, ale chudziutkich nog to ja nie cierpie, brzydza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parasolka z jakiego miasta pochodzisz bo kawa to wiem że z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×