Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem sama i ciągle słyszę od znajomych,że nic nie wiem o życiu

Polecane posty

Gość gość

bo nie mam ani męża, ani dzieci. Pomijam fakt,że sama muszę się utrzymać ,nie mam drugiej pensji ,ani drugiej osoby do pomocy,no ale tego nikt już nie widzi. Wy też spotykacie się z takimi tekstami? Czemu one mają służyć? Dlaczego mężatki tak mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to, ciągle słyszę: nie masz dzieci, to co masz do roboty... Tak. Bezdzietnym samo się sprząta, gotuje, naprawia i pierze. ;) Nie twierdzę, że jestem tak zarobiona jak koleżanka, która ma trójkę dzieci ale coś tam o życiu wiem, bo w całości jest na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie dziwnymi ludzmi, po prostu musza komus dowalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
mam tak sam o , 31 lat ... niedawno rozstalam sie z partnerem . Mam prace , 4 tys na reke ,ale mam tez dodatkoa prace...zeby bylo mnie stac na przyjemnosci. Znajomi twierdza , ze w d***e mi sie przewraca bo nie mam rodziny i haruje jak wol ...Inni znajomi zazdroszcza , ze stac mnie na wszytsko ( nie patrzac ze mam dwie prace)..zawsze znajda sie krytycy... Dodam , ze chodze dobrze ubrana, kosmetyczka , fryzjer.. dieta , fitness.., Dbam o siebie ogolem mowiac..i tym samym jestem kryattykowana , ze mam na to czas a jakbym byla matka chodzilabym jak 7 nieszczescie..gruda, niepomalowana i niedoczesana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŁadnaLady
bogate sa wszystkie ;) na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja doopa przewrócona
Mysza 1987 dziś twoi znajomi mają racje, w doopie ci się przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od szwagierki która zaszła w ciążę w wieku 15 lat usłyszałam że nieodpowiedzialna jestem bo dziecka nie mam. Dodam, że ona w drugiej ciąży piła piwo na solarium (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frustracje, zazdrość i próba dowartościowania się. Wiadomo, że praktyka sprzyja doświadczeniu, ale z drugiej strony nic nie wart jest praktykant bez głębszej wiedzy, którą może dysponować 'teoretyk'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Autorko! Tez zdarza mi sie slyszec to pierrtolenie :o dla nich nie masz dzieci = nie wiesz nic o zyciu. spoko, pozdrawiam bezdzietnych kombatantow wojennych, goowno o zyciu wiedza :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gòwno wiesz
gość wczoraj mają racje, jesteś tylko duża, kapryśna nastolatka i gòwno wiesz o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrani żyiowo
gość dziś zdechniesz marnie i nic po tobie nie zostanie, kraj przywłaszczy sobie twój dobytek za darmo, gratulacje, wygrałaś, buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz partnera = nic nie wiesz o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko maz debil moze nauczyc kobiete prawdziwego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja się zastanawiam co niby takiego wiedzą o życiu osoby, które nigdy nie żyły na własny rachunek i nie potrafiłby się same utrzymać. Wg mnie niewiele, więc ich olewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety dla których dzieci i mąż to całe ich życie. Wszystko kręci się wokół nich stąd te komentarze. Takich kobiet jest sporo. Wystarczy w pracy posłuchać rozmów. Tylko o sprzątaniu i gotowaniu. Zero własnych zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nic o niczym nie wiedzą, matka robi pranie i papu pod nos poda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety dla których rodzina jest wszystkim to skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze, że nic nie wiesz o wrzeszczących bachorach, humorzastym mężu i wrednej teściowej! ci, co dokuczają, sami są nieszczęśliwi, olej ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natury nie oszuka, a samotność to cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj widać że jesteś leniwa, egoistyczna, samolubna, wredna suka, nic dobrego cię nie czeka niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ludzie są po prostu zazdrosni. Najlepiej jakbyś była samotna, miała 1800 na reke i mieszkała z rodzicami. Albo jakbyś miała 2 je dzieci, męża pijaka i 30 kg nadwagi, odrost i połamane paznokcie. Ty myślisz, że jakbys miała dzieci to by się odczepili? Jakbyś miała te dzieci, męża, ale nadal byś miała fajne zarobki, mąż też nie najgorsze, chodziła byś zadbana i stać by was było na wiele, to zazdrosnicu też by cie nie oszczędzali Powiedzieli by co ty wiesz o życiu, wam to się powodzi, stać was na wszystko. Ludzie się nie dlatego ciebie czepiają, bo nie masz rodziny, ale dlatego, że jesteś zadowolona z życia, zadbana, pracowita i stać cię na wiele. Jakbyś była samotna, zaniedbana, chodziła w starych, niemodnych ciuchach, nie stać by cie było na wiele rzeczy, jedynie na czynsz i jakieś tanie jedzenie,,a na dodatek narzekalabys głośno na swoje zarobki oraz fakt, że nie masz męża i dzieci, nikt by ci słowa złego nie powiedział. A może nawet pocieszal. A tak to kobiety sa wściekle, że jesteś zadowolona z życia, a one nie, mimo posiadania tych dzieci i męża, ale się same do tego przed sobą nie przyznają. To polska zazdrość to chyba nasze dobro narodowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
dokladnie , ludzie sa po prostu zazdrosni .. o co ? o wszystko.. Dlaczego ? trudno powiedziec.. Tak szczerze to nikt nie ma przeciez zycia uslanego rozami ,ale szkopul w tym ze nie wszyscy sie uzalaja na ciezki zywot ..- a Ci co sie nie uzalaja sa od razu pakowani do worka " z******te zycie " i kazdy zazdrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się tym koorfom
gość dziś bo polski naród to kur/wy, zawsze się do czegoś przyczepią, dlatego tylko wyjazd z tego kraju da trwały spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja jestem sama, zarabiam 1800 zł na rękę,ale mieszkam 'na swoim' i też słyszę takie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często też tak słyszałem od mamy gdy ta usłyszała jak coś wspominałem o niepełnosprawnych. Wiem że nie mają łatwo. Potrzebują troski albo wsparcia. Wszystko to rozumiem ale mówić o tym przy każdej możliwej okazji to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije piwa
gość dziś czemu nie chcesz założyć rodziny z fajnym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, właściwie nie. Fakt, że o niektórych rzeczach mało wiem, np. o problemach z organizacją wesela, ale też mam swoje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nie pije piwa nie ma fajnych facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pije piwa dziś Chcę, tylko takiego nie spotkałam od lat. Zresztą mnie żaden mężczyzna nie zauważa. Widać się nie podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×