Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem sama i ciągle słyszę od znajomych,że nic nie wiem o życiu

Polecane posty

Gość nie pije piwa
gość dziś do nie pije piwa nie ma fajnych facetow! Zgoś, Są tylko nie tacy jak ten podszyw z gimnazjum wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije piwa
gość dziś albo cie nie zauważają albo boją się ciebie, a jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one ci zazdroszcza i to dlatego tak mowia - w moich filmikach sa polskie napisy trzeba uruchomic na dole w prawym rogu www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pije piwa dziś Dlaczego mieliby się mnie bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nikt nie zna odp.na to pytanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brednie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije piwa
Jestes pewnie brzydka. Zadbaj o siebie, schudnij, kup modne ciuchy. To bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije piwa
gość wczoraj nie pije piwa dziś Dlaczego mieliby się mnie bać? > bo faceci boją się tego czego nie rozumieją i co im imponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije piwa
nie pije piwa wczoraj Jestes pewnie brzydka. Zadbaj o siebie, schudnij, kup modne ciuchy. To bedzie lepiej Zgłoś To nie ja tylko jakiś tępak któremu się nudzi i się podszywa. Nikt nie mówi że jesteś gruba ani brzydka a ciuchy nie tworzą osoby, więc to strata czasu strić się jak na wybieg modelek. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam przestan piertolic tepaku chemia jest najwazniejsza w zwiazku bez chemii i milosci , nie ma zwiazku pozniej przychodzi zaufanie, szacunek i wszystkie inne uczcia, ktore sa wazne w zyciu ale ty tego nigdy nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.31 ciuchy nie tworzą osoby, ale dużo mówią o jej osobowości, możesz się z tym nie zgadzam, ale nie zmienisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś sam przestan piertolic tepaku chemia jest najwazniejsza w zwiazku bez chemii i milosci , nie ma zwiazku pozniej przychodzi zaufanie, szacunek i wszystkie inne uczcia, ktore sa wazne w zyciu ale ty tego nigdy nie zrozumiesz xx A jak chemia zgasnie ? Jak wypali sie po x latach ? Nie chemia jest najwazniejsza, ale wlasnie zaufanie i szacunek,to sa podstawy milosci.. Nie pozadane .. Wazniejsze jest zeby sie mialo o czym gadac bez konca niz jak dobrze sie pie.przysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku chemia jest najwazniejsza ale ty jestes sam I nie wieso o czym mowa, zal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupi jestes i nie ma co z toba co duzo dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarza sie - w moich filmikach o moim zyciu w USA sa polskie napisy trzeba uruchomic na dole w prawym rogu www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertol sie debiluu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.kymen.pl/f/ Porozmawiaj bez hejtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpady genetyczne
sama 30stka jest warta tyle co psie gòwno na chodniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.11 niestety ale jesteś płytka nudziara jak myślisz że ciuchy zmienią twoje życie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana i nieszczesliwa
Dlatego tak mowia bo "nietkniete" singielki wyobrazaja sobie jak to cudownie byc w zwiazku.Moze poczatkowo, ale potem to tylko cierpienie i czesto samotnosc w zwiazku i brak pomocnej reki.jakbym mogla cofnac czas o kilka lat inaczej bym wybrala. Zyjac sama bylam szczesliwa.singielki, naprawde nie macie pojecia ze zycie to nie brazylijska telenowela a milosc nie istnieje. Tak bardzo bym chciala cofnac czas o kilka lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym nigdy nie dogodzisz - jesteś sama to nic nie wiesz, bo nie masz chłopaka. Masz chłopaka - nic nie wiesz bo nie ma męża. Masz męża - nic nie wiesz bo nie masz dziecka. Masz dziecko - nic nie wiesz bo masz jedno. Jedyna rada to mieć wyj****e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to głupie pipy, autorka też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem o co chodzi. Nie wiesz nic o życiu to się z tego ciesz, bo to ogromna zaleta. Ja samotnie wychowuję dziecko, od byłego męża psychopaty się nigdy nie uwolnię, skończyłam trzy kierunki studiów, a mam gównianą pracę na podstawowym stanowisku za grosze z szefem, który wszystkich dobija. Wieczny brak kasy, dom, choroby, sprawy codzienne, wychowywanie dziecka. Nocne koszmary w spadku po byłym, niechęć do wszystkich mężczyzn. I ciągły strach. I co? Tak fajnie jest coś wiedzieć o życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrana i nieszczesliwa wczoraj To się rozstań jak Ci tak w związku źle, Ale do takiej decyzji potrzeba odwagi. Ktoś Cię przy tym facecie trzyma ma siłę,przykuta łańcuchem jesteś?Czy może masz naturę matki Polski poświęcającej się dla dobra wszystkich wokoło?A może wygodnictwo Cię trzyma,mąż dobrze zarabia itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Nigdy nie rozumiałam tego zwrotu. Wiedzieć coś o życiu tzn. posiadać męża i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×