Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgonia35

18 dni, ile przez ten czas można najwięcej schudnąć?

Polecane posty

Gość Małgonia35

Cześć! Za niecałe 3 tygodnie idę na wesele. Do tego czasu chciałabym schudnąć. Ciekawi mnie ile najwięcej przez ten czas można zrzucić. Mam świadomość, że racjonalnie najlepiej się nastawić na jakieś 2 kg, jednak nawet drastyczne diety mnie interesują. Podzielcie się swoimi pomysłami i doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wazysz i mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 dni to -10 kg Dieta kopenhaska, nie ma efektu jo-jo, gdy racjonalnie po niej się odzywasz. Z UMIAREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia 35
176 cm i 95 kg. Trochę się boję tej kopenhaskiej, bo stosowałam Norweską i aż mnie dreszcze przechodzą jak pomyślę, że jem te jaja... natomiast, wiem, że jest skuteczna, ale czy aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max 5 kg. Ja w 21 dni na diecie dąbrowskiej zrzucilam 8 kg. Plus ćwiczenia: rower i tabata 15-20 minut naprzemian co drugi dzień. Miałam wtedy urlop i mogłam się skupić na diecie i ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tak pozno sie za to wzielas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę późno się wzięłaś za to. Al myślę że jak połączysz dietę i ćwiczenia to te 5 kg zrzucisz na bank. Dietę polecam białko plus warzywa. I jakieś kardio lub tabata co drugi dzień. Ale nawet jak schudniesz to jeśli nie utrzymasz diety to dalej przytyjesz te 5 kg lub nawet więcej. Mam w pracy koleżankę co na diecie białkowe w 1,5 miesiąca schudła 14 kg. Jak przestała trzymać diety przybyła 18 kg prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam dzięki temu kilkanaście kilo w parę tygodni https://cutt.ly/VwsWw może tobie też sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia35
Odchudzam się już ponad rok, bardzo zdrowo. Oczywiście mam chwile załamania. Straciłam przez ten czas 50 kg. Dlatego teraz chce coś na szybko, na te ostatnie dni, nawet jeśli będzie bardziej rygorystyczna niż moje dotychczasowe odżywianie. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkil34
Ja w mniej więcej tyle schudłam 11 kilo, ale zaczęłam jeść regularnie, ćwiczyć i iqgreen na lepszy metabolizm. Do tego dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak idzie autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małgonia gratuluje wyniku, mozesz napisac co robiłas/jadłas ze tak schudłas, ja tez jestem gruba, zaczełam sie teraz odchudzac ale ja ograniczyłam jedzenie, choc mało nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×