Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc!

Polecane posty

Gość gość

Witam. Stosuje plastry evra od dwóch tygodni, ale z moim chlopakiem oprócz tego zabezpieczamy się na wszelki wypadek prezerwatywa bo na razie nie chcemy żadnej wpadki. Niestety 3 dni temu podczas stosunku gumka pękła po boku i trochę spermy prawdopodobnie wymknelo się do mnie. Wszystko byłoby dobrze, bo mam plastry aczkolwiek dopiero po zobaczyłam, że nie przylegal on całkowicie dobrze cala powierzchnia a na dodatek był naklejony w miejscu z poza ulotki. Bardzo się martwię, że mogłabym być w ciąży. Czy pomimo tak stosowanego plastra byłam chroniona? Proszę o odpowiedź :( dodam że kilka godzin po stosunku plastra wymieniłam na nowy, bo tamten w połowie nie chciał przylegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie wszystko bedzie dobrze plastry na 0ewno zadzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruletka, jezeli poprzedni plaster przylegal prawidlowo, to mialas juz poziom hormonow we krwi , ktory powinien Ciebie chronic. Pewnosci jednak nie ma. Zglos sie do gina po tabletke po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto zaznajomić się z naturalnymi metodami regulacji poczęć, dają nam one szansę lepszego poznania siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy tabletka po to dobry pomysł, gdyż jednak stosuje antykoncepcję hormonalną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosujesz ale jak plaster byl częściowo odklejony to nie bylas zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam telefonicznie z ginekolog i powiedziała mi, że jeżeli nie było krwawienia to znaczy, że nie było spadku hormonów i plastry musiały działać, jednakże jeśli się boję to mogę wziąć tabletkę po. Wypiłam ellaone, fakt że dopiero na 4 dzien. Ale chyba popadam w paranoję, bo czuje się jakbym już była ciężarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×