Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po blizszym poznaniu wiekszosc kobiet przestaje mi sie podobac, czy cos ze mna

Polecane posty

Gość gość

nie tak? Jestem dobrze wyksztlacony dobrze wychowany, moze zbyt romantyczny i wrazliwy i jak kobieta powie cos chamskiego ponizajacego innych albo wulgarnego to od razu spada cala ochota na nia? Widze ze inni faceci nie maja takich problemow i przerabiaja cala mase kobiet nawet te co ja odrzuce. Tylko ze mi nie chodzi o seks, ale chcialbym kogos na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura? Całkiem dobre kryterium, ale może Ci być trudno znaleźć kobietę naprawdę potrafiącą się zachować w każdej sytuacji tak, by nie była dla Ciebie odpychająca... powodzenia :) (nie, nie uważam, by było z Tobą ''coś nie tak'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba szukasz idealu? hmm ciezko bedzie;a moze po prostu trafiasz na wulcówy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.55 życie, nic więcej. Gdy jesteś kobietą a masz doczynienia z facetami, którzy cię chcą zniszczyc; kobietami, którym to nie przeszkadza, twoja kultura, delikatność i niechęć do konfrontacji odbierane sa jako słabość i powodują jeszcze większą na ciebie nagonkę nie tylko słowna, ale i fizyczną, wtedy pokazujesz pazury. To, że potrafię się obronić słownie przed najgorszym chamem, nie używam wulgaryzmów, nie znaczy, że nie jestem kulturalna czy grzeczna, nikogo nie atakuję, ale gdy się komuś wydaje, że może mnie niszczyć, wtedy pokazuje na co.mnie stać. Nie jestem słaba, nie jestem chamska, bronie się a jeżeli ktoś tego nie rozumie, nie jest dla mnie. Od zawsze były dzielne kobiety, które wykazywały więcej hartu ducha i walecznosci od mężczyzn. Różne okoliczności wymagają od nas różnych zachowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 12 czyli jestes babochlipem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jestem świadoma sobie, swej wartości odważnną kobietą, babochłopem jest gruba, bez szyi baba wyzywajaca bez przyczyny podwładnych, bo nie może nawrzeszczec na faceta, stara nimfomanka robiącąca wszystko to, czego kobieta nie zrobi, wulgarna i chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestes wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie jak autor, tyle że w stosunku do mężczyzn. Ciężko sie z tym żyje, bo wystarczy niewybredny komentarz i ta osoba jest już u mnie skreslona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dziala muzg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.26 dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_N
Po tym co piszecie (ci wybredni), jesteście po prostu młodzi, bo wybredność to cecha i zaleta młodości. Dojrzejecie, zobaczycie jaki świat jest na prawdę i przestaniecie wybrzydzać, tylko czy wtedy nie będzie już na to za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, jestem świadoma sobie, swej wartości odważnną kobietą, babochłopem jest gruba, bez szyi baba wyzywajaca bez przyczyny podwładnych, bo nie może nawrzeszczec na faceta, stara nimfomanka robiącąca wszystko to, czego kobieta nie zrobi, wulgarna i chamska. x Już tak siebie nie zachwalaj jaka to jesteś wspaniała, bo chamstwo z Ciebie wyszło już dawno. Wyżej s/rasz niż d/u/p/ę masz. Tyle Ci powiem. A konkurencji nie obrażaj (zwłaszcza bezpodstawnie) bo to właśnie oznaka chamstwa i wulgarności a wygląda na to że w czyimś oku nawet drzazgę zauważysz a w swoim to nawet belki nie widzisz. Ciekawe ile z tego co piszesz jest prawdą. A może to tylko fałszywe oszczerstwa, żeby kogoś podstępnie zdyskredytować? Sprytna z Ciebie baba, trzeba przyznać. Można się tego od Ciebie uczyć. Może otworzysz kiedyś szkołę, którą możesz nazwać Wyższą Szkołą Sprytu i Wyrachowania :P Już dawno obrałaś swoją taktykę obrażania mając nadzieję że kłamstwo powtórzone 1000 razy stanie się w końcu prawdą. Niestety kłamstwo nadal pozostaje kłamstwem, nie ważne ile razy się je powtórzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne. Idealizujesz kobiety. Tez tak kiedys mialem. Teraz juz patrze na nie realnym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty znasz się na manipulacji, wiec z pewnością docenił byś ja, ale nie słyszałeś zapewne o erystyce, która właśnie nieświadomie uprawiasz, to że ty kłamiesz, podszywasz się pod innych, manipulujesz faktami, wmawiasz kłamstwa i świadomie odrzucasz prawdę nie znaczy, że inni tak robią. Jesteś totalnym hipokrytą, kłamcą i manipulatorem zdemoralizowanym do szpiku kości, twoje zdanie więc na mój temat absolutnie mnie nie interesuje ani podwazanie mojej opinii o kimś kogo doskonale poznałam przez kilkadziesiąt lat, daruj wiec sobie uwagi na mój temat, tym bardziej że jeszcze parę dni temu piałeś na moja cześć a owa panià wysmiewales, nawet jeszcze wczoraj, gdy zlekcewazylam to zmieniłeś swoje zdanie o 180°, co bardzo typowe jest dla ciebie. Nie masz wpływu na moje poczucie wartości, co bardzo cie denerwuje, próbujesz zniszczyć każda kobietę, która ciebie odrzuci a każda i tak ma na ciebie wyjechane.Jesteś miałkim, tchórzliwym snobem i egocentrykiem mszczacym się na innych cudzymi rękami, próbujesz stworzyć sobie wizerunek silnego i meskiego faceta, niestety ciągle bezowocnie. Nie dorastasz do pięt młodszym, biedniejszym, ale mega męskim i seksownym. I nigdy nie dorośniesz. Nie boję się ciebie a gardzę tobą i Twoim babochłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.02 do 17.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczescie jest wielu wartosciwych nowych ludzi z nowej genecjii n p ja jestem muwcom motywacyjnym, muwie o sukcesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O f**k, ale elaborat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×