Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Sarunia7771

Polecane posty

Gość gość
Wypij te cyce, mąż dziwny jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypina*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plastic NIE fantastic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolia328
Po co oglądać sare Ja lubię małe kanały np. Paula4Beauty albo Paulyntv albo Szymkę i super małe kanały co robią makijaże a szczerze mówiąc duże kanały jak sarunia są nie szczerze w momencie kiedy ma film sponsorowany to na Hama wciska produkt widzą i wyłącza komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda też oglądam małe kanały jak te paula4beauty to nie ta co potem sara ją zablokowała bo ładne makijaże robi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara nie ładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrusia

Ostatnio na live mówiła, że jak mają te dziewczyny problem to mają jej w prost powiedzieć. A ja się tylko tak zastanawiam, jak one mają to zrobić skoro ich odrazu blokuje na wszystkich socialmedia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
10 minut temu, Gość Pietrusia napisał:

Ostatnio na live mówiła, że jak mają te dziewczyny problem to mają jej w prost powiedzieć. A ja się tylko tak zastanawiam, jak one mają to zrobić skoro ich odrazu blokuje na wszystkich socialmedia? 

Bo jest tchórzem !i jedyne co potrafi to blokować nie tylko inne youtuberki mnie jako widza też zablokowała !sara ma nie tak coś pod deklem. Inne od niej zgapiają! ŚMIESZNE !widziałyscie na Instagramie jak ostatnio się w fryzurze pokazała która jest znakiem rozpoznawalnym Pauli z kanału paula4beauty?! Niech sama znajdzie swój styl. Teraz będą komentarze ze "przecież każdy może nosić taką fryzurę" tak może tylko dlaczego nagle zgapia dużą youtuberka od małej ?! Mnie straciła jako widza gra nie fair nie fair w te karty. Powinna była wesprzeć mniejsze koleżanki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Tez widziałam to na instagramie 😕

zastanawia mnie jedno czy sara ma jakieś kompleksy przez nią że musi jej fryzurę zgapiać? Niech się zostawiąw spokojui tyle. Jedna i druga robią spoko makijaże. Paula niech poszuka sobie innego Beauty guru bo sara nie jest właściwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrr...

Widziałam tę laskę na filmiku Ewy o jestem w szoku. Jak można dobrowolnie się tak stylizować... Usta martwe od wypełniacza. Rozjechane jak stara...wiadomo co. Po prostu bezwładnie zwisają. Mnóstwo tapety. Wulgarność, wulgarność, wulgarność...No strasznie to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusza

Problem tuszy mlodych kobiet....Sara tez ma duzą tusze .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Masakra ma nowy kanał "so beauty i wyglda na to ze niby kupuje lajki ale nie wiem jakoś mi się nie wydaje żeby kupowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.
Dnia 2.02.2019 o 20:23, Gość Brrr... napisał:

Widziałam tę laskę na filmiku Ewy o jestem w szoku. Jak można dobrowolnie się tak stylizować... Usta martwe od wypełniacza. Rozjechane jak stara...wiadomo co. Po prostu bezwładnie zwisają. Mnóstwo tapety. Wulgarność, wulgarność, wulgarność...No strasznie to wygląda. 

No i jakie to ma znaczenie? Serio, naprawdę tak bardzo ważny jest dla Ciebie wygląd drugiej osoby? Niech każdy żyje po swojemu, ubiera się i robi co chce. Nie ograniczaj się do tego jak człowiek wyglada, raczej warto zainteresować się tym jaki jest w środku i co ma do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpinamy konwersację tutaj ;D Temat został otwarty już dawno, ale spodziewamy się Saruniu, że i tutaj będziesz zaglądała z Twoją obsesją na swój temat w internecie, Witamy i Ciebie "krulofo"

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarunia nie śpi... zawsze gotowa dać bloka i zgłosić co trzeba. 😆

Edytowano przez świeczkanivea
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Hugo92 napisał:

Dzieeeeen dobry! 

 

Co taka cisza u naszej bit*ch queen? 🙂

Może robi sobie detox od social mediów, albo... poszła na odwyk - nie wyśmiewam absolutnie! Tego bym jej życzyła

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to zablokowała możliwość komentowania postów na insta 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hugo92 napisał:

W ogóle to zablokowała możliwość komentowania postów na insta 😁

Nie zablokowała ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pokazuje że możliwość dodawania komentarzy została ograniczona 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Hugo92 napisał:

Mi pokazuje że możliwość dodawania komentarzy została ograniczona 🤔

A obserwujesz ją? 🙂 Może dla nie obserwatorów tak ma 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, princess_ana napisał:

A obserwujesz ją? 🙂 Może dla nie obserwatorów tak ma 🙂

ma rzeczywiście ograniczoną możliwość dodawania komentarzy, ale to jest dla nieobserwujących.

Królowa jest na holideju ;D

Aż dziwne, że się nie udziela, zawze wszystko pokazywała, dukumentowała...Chyba, że zobaczymy za niedługo vlogaska

Edytowano przez Aguliciousa
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Aguliciousa napisał:

ma rzeczywiście ograniczoną możliwość dodawania komentarzy, ale to jest dla nieobserwujących.

Królowa jest na holideju ;D

Aż dziwne, że się nie udziela, zawze wszystko pokazywała, dukumentowała...Chyba, że zobaczymy za niedługo vlogaska

Niby na holidaju a komentarz usunęła i zablokowała konto w przeciągu mniej niż 2 minuty 😁😁😁 

A zdjęcie zapewne z googla XD dlatego się nie udziela bo leży na kanapie z proseczo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiała miejscówkę zmienić, może faceci w klubach się skończyli i szuka czegoś nowego 😂

Edytowano przez Kafeteriaploty
Blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko przemyślane, nie dodaje prawie nic póki co, żeby afera ucichła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×