Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wasze matki też robią sobie taką siarę na FB??

Polecane posty

Gość gość
Moja mama jest już po 60, ale nigdy nie wrzuca zdjęć, ani nie komentuje, ale taty siostra młodsza od niej o 10 lat, wrzuca każde zdjęcie jakie zrobi. Córka jej zabroniła wrzucania zdjęć wnuczki. i najgorsze w tym te błędy, które aż rażą w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh wychodzi na to, że tylko matka autorki jest dziwna, nasze są normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tyle starsze panie robią z siebie posmiewisko. Mlode osoby po 20 czy 30 takze i to nawet bardziej. Rzygac mi sie chce jak ktoś odnosi się ze swoim zyciem na prawo i lewno. Te posty "w glupkowatym nastroju i emot", "chora emot", "szczęśliwa emot" kuzwa kogo to obchodzi szkoda, ze nie piszą że na kiblu siedzą i koniecznie szczegół czy 1 czy 2. Jedna znajoma non stop udostępnia zdj ze slubu, ktory byl rok temu. Non stop udostepnia swoj klip slubny. Powiedzmy raz na 2 tyg. Ciagle te posty, że "szczęśliwa emot" i udostępnione zdj ślubne. Żeby nie było,.że zazdroszczę fajnie jest szczęśliwa, ale czy to nie przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po m-cu zrezygnowalam z fejsa. Doszlam do wniosku,ze tam sami idioci,a ja tam nie pasuje. Mnie sie dobrze powodzi,ale po uja sie chwalic. Ludzie poglupieli. Nie mam zamiaru informowac calego swiata,gdzie wczasuje,co zrobilam w ogrodzie,jaka kostke kupilam na nowy plac przed domem. Ludzie mysla,ze mnie interesuje jak wygladal ich koszyczek wielkanocny,jakie zabki maja ich dzieci,wnuki.....Duzo mozna pisac... Litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abo jestem w glupkowatym nastroju w pierdziszewie dolnym z Kasią srasia. Kogo to k***a obchodzi? Szczyt zenady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecia z popijawy tzn zbior zdjec. Rzrczywiscie wydarzenie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie smiesza tzw "mlodych"oznaczanie sie lub calej klasy (wtf)albo chwalwnie ile i jak sie naj***lo na imprezie,chwalenie sie zwiazkami (ktore przetrwaja z reguly 3 tyg),robienie dziubkow i cytowanie jakich glupich zyciowych sentencji;))popatrzcie lepiej na siebie a nie mowcie ze Wasze matki robia siare na fb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka z podstawowki, taka co jej troche sie z glowa porobilo, wstawia na fb milion roznych rzeczy co robi, co czyta, jakies durne grafomanskie cytaty i pseudo motta zyciowe, nikogo to nie obchodzi, a ta dalej informuje o swoim zywocie. Kolejna zawsze lajkuje wszytko wszystkim - Marta, nie pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, twoja matka to nic. Matka mojej koleżanki, samotna, pisze jakies opowiadania milosne i publikuje je na fb i ciagle wstawia jakies memy że tęskni za miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma odkąd urodziła dziecko ciągle wrzuca transmisje na żywo swojego goowniaka. Kogo to korfa obchodzi co jej Brajanek robi w danym momencie? A nie robi nic oprócz leżenia, bo to niemowlę jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma dokladnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega gwiazda w necie, a cham w swiecie. Tak sie lansuje na fb, ze obrzydliwe to jest. Tęn jęgo lansss i szpansss. Wujechal do londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę dziwi mnie oburzenie niektórych. Nie wypowiadałam się wcześniej, ale moja mama też potrafi jedynie dzwonić, czasami odebrać smsa. I nie wypowiadam sie o nie protekcjonalnie, bo taka jest prawda. Ona o tym doskonale wie i sama się z siebie śmieje. Ja też nie jestem orłem, jeżeli chodzi o elektronikę. Mój syn nieraz się irytuje, ale mam to gdzieś, bo mnie to nie interesuje. Poza tym ma rację. Mam się oburzać, bo ktoś ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama na szczęście tak nie robi, bo nie nauczyłam jej korzystania z FB. Potrafi jedynie wejść i pooglądać profile swoich koleżanek. I jej koleżanki wypisują właśnie takie głupoty. Jak ktoś ma imieniny/urodziny to wklejają sobie na tablice takie okropne obrazki z migoczącymi kwiatkami i brokatowymi napisami :D Takie jak te pierwsze gify 20 lat temu. I też te durne komentarze pod zdjęciami typu "hihi co tam u ciebie ślicznotko" i masa emotikonek. Do tego często wstawiają dużo rzeczy jako publiczne i dosłownie każdy może to zobaczyć. A najgorsze jest to zachwycanie się nad zdjęciami malutkich wnucząt. Niektóre foty chyba nadają się na jakieś strony pedofilskie :( - zdjęcia z kąpieli, przewijania itp... Bardzo niepokojące i bezmyślne. Gdyby ktoś z rodziny wstawiłby moje zdjęcia z kąpieli do netu, chybabym go pozwała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa tak robi, fotografuje wszystko i wstawia na fb :D Strach się bać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę dziwi mnie oburzenie niektórych. Nie wypowiadałam się wcześniej, ale moja mama też potrafi jedynie dzwonić, czasami odebrać smsa. x To wynika z relacji matka-córka to raz. A dwa, że są na tym świecie kobiety już 45+ które nie potrafią nic zrobić a mądrzą się jakie one to nie są inteligentne. Więc młodsze jak tylko mogą się z nich pośmiać to własnie to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja robi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jest mniej wiecej tyle samo ludzi głupich wsród młodych i starych. Moja mama l. 70 smiga po internecie, na fb nic głupiego nie wstawia, przeciwne, jesli juz, to ciekawe linki zwiazane ze sztuką, poliyką, tematyką z jej branzy itp. Znajomych ma na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 55, na Facebooku mam 4 znajomych, w tym 2 własnych dzieci. Na telefonie i komputerze znam się bdb, zdjęć nigdzie nie wstawiam i niczego nie komentuje. To, że niektóre mamy są głupie to normalne, znałam wiele głupich koleżanek, ale na szczęście również sporo mądrych. Moje dzieci też znają mądrych i głupich ludzi. Wybór należy do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi teściowie niedorobieni najmundrzejsi w całym powiecie nie potrafiący wykonać przelewu online (teść całe życie ganiał na pocztę opłacić rachunki i dalej to robi, bo przez internet to go okradną... nie wiem z czego, bo się niczego nie dorobił poza zawałem), odebrać maila swego czasu założyli FB. Nie wiem w jaki sposób to zrobiła teściowa, ale udostępniła album koleżanki z wypadu z jej wnukami :D na swoim profilu. Tzn. technicznie to wykonalne, ale nie wiem w jaki sposób trzeba się pogubić by zatwierdzić tego rodzaju operacje. Ja piertole, co tam się działo pod komentarzami w albumie 'Stasiu zwariowałaś? To nie są Twoje wnuki!" :D należało do najłagodniejszych. Teść oczywiście przeklejki bez weryfikacji w stylu: Donald ukradł mi piniondze z OFE, imigrant zgwałcił staruszkę... Beka z nich :) Cieszę się, że moi rodzice są bardziej rozgarnięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja każdego znajomego zdjęcie podpisuje "sliczme, buziaczki", ale to nic przy mojej teściowej. Wstawia pełno zdjęć o tej samej tematyce czyli jak pozuje ciągle w tym samym plenerze. Robi sztuczne pozy a la Hollywood itd i znajomi już pytają się nas czy z nią wszystko ok. Poza tym wszędzie komentuje "z***biscie" "p apatki" "naraziucho" jprdl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czutam wasze wpisy i....uświadomiłam spbie, że w mojej najbliższej rodzinie nikt z fb nie korzysta. Oraz to, że niekofzystanie z fb sprawia, że jestesm zdrowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cos tam wrzuca raz na jakis czas - czesciej niz do mnie pisze/odpisuje (mieszkam za granica) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czutam wasze wpisy i....uświadomiłam spbie, że w mojej najbliższej rodzinie nikt z fb nie korzysta. Oraz to, że niekofzystanie z fb sprawia, że jestesm zdrowsza x Jesli masz równie beznadziejną rodzine, jak tu opisane, rzeczywiscie mozesz byc zdrowsza. Ale jesli rodzina jest w porzadku, uzywanie fb na zdrowie nie wpływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, moi rodzice nie mają FB. Ja mam, ale się nie udzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hehe moja ciotka tak robi, wrzca jakieś głupie obrazki typu: Miłego dnia wszystkim znajomym z fecebooka a wieczorem obrazek np. Dobranoc słodkich snów hehe. Nie wspominając o komentarzach. Ale patrząc na moich znajomych w wieku 20+ to też ameby... Posty typu: pierwszy śnieg, pada deszcz, burza - jak by nikt nie miał okna. I podpisy zdjęć dzieci mam już miesiąc, jestem taaaaki duży. Haha wzięłam i spaliłam tego fejsa tz: usunęłam konto 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama wstawia setki śmiesznych obrazków, filmików itd. Czasem sie z niej śmieje,że ma sporo czasu na koty w Internecie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×