Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze o pomoc.

Polecane posty

może on nie byl alkoholikiem tylko tak ci sie wydaje, jako czysty schludny i grzeczny alkoholik to troche abstrakcja. moze on po prostu sobie wypijal niewiele albo jak ty ich odwiedzalas dla towarzystwa. Z Kazdy lekarz ci powie, ze jesli ktos pije codziennie nawet niewielkie ilosci alkoholu to jest alkoholikiem, więc moze wg ciebie nie jest, a wg innych jest. Jeszcze raz podkreslam, ze nie w tym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, chodzi o to, ze miłość jest ślepa:D. Autorkę juz facet nie pociąga a dalej z nim jest, więc tego to już w ogole nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie była moja kolezanka tylko znajoma i u niej nie bywalam.Kolezanki mi opowiadały, ktore ich dobrze znaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wg lekarzy to nawet królowa angielska jest alkoholiczką, bo zawsze przed snem wychyla szklankę burbonu:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może większość bab tak mysli.Nie siedzę w ich głowach. Co ty masz z tymi zakupami? Mozna sobie zamówic do domu i ci wniosą.No i do cholery nie kazda chyba mysli tylko przez pryzmat kasy, a szczegolnie te ktore mają dużą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalisci od tych wszystkich alkoholizmów i innych dewiacji najczesciej sami sa bardziej zaburzeni niz ich pacjenci wiec ja nigdy nie przywiazuje wagi do obiegowej opinii psychiatrow i psychologow bo to ludzie z problemami. Z Tez tak uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, chodzi o to, ze miłość jest ślepa>>>wydaje ci sie, mysle ze tam cos bylo o czym nie wiesz. milosc na dluzsza mete nie jest slepa i kobiety nie sa do niej zdolne Z Tak panie ekspercie:D. A jak jest z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba tez kiedys pisalas ze facet ci potrzbny zeby zgrzewki mineralnej ze sklepu nosic smiech.gif moze nie doslownie ale jakos tak to zabrzmialo. to bylo bardzo dawno wiec na pewno powiesz ze przekrecilem ale ja akurat to zapamietalem bo to dziwne dla mnie Z I znowu bzdury wymyslasz.Dokladnie pamiętam o czym gadalismy i to ty mowiles, ze bys nosił, a ja ze po co skoro takie rzeczy mozna zamowic i przyniosą, więc facet nie jest do niczego potrzebny.ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych trzech razy to kiedys z milion razy było, ale ok niech ci będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci sa wyrachowani np. w kwestii zdradzania uwaaja ze kochaja swoja kobiete ale beda ja zdradzali, za to nie sa wyrachowani materialnie, Z Wow, super miłość:D. Co do braku materializmu to facet autorki i ten mojej znajomej temu raczej przeczą.Nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iibed dziś w przeciwienstwie do ciebie ja moge w tej kwestii swoje racje udowodnic wiec sie nie kłoć Z Nie wiem do czego to i co chcesz udowadniac.To, ze kazdy facet zdradza i w ten sposob udowadnia, ze kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A autorki to ja w ogole nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro kazdy zdradza to po co pytac? Co do zgrzewek wiem jak było.Gdybym nawet tak napisala jak mowisz to tylko zartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą pamietam jak zawsze nazywales mnie samosia, ze niby nigdy nie chce od nikogo w niczym pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obsuń się już na łóżko, bo jutro do roboty idziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestan wymyslac z tymi zgrzewkami, bo jakby co, to mam brata i na pewno bym zadnej sierotki przed nikim nie odgrywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iibed dziś nie rozumiem tego ostatniego zdania ? to cytowane to chyba moje pamietam taka ironie w jakims temacie o materializmie. moim zdaniem to smeiszne bylo wiec nie wiem po co cytujesz w tym kontekscie o ktorym rozmiwaiamy. sugerujesz ze co bo nie wiem wlasnie bo nie rozumiem twojego zdania ? Z oczywiscie, ze rozumiesz i widzę, ze nawet pamietasz skoro teraz nagle wymysliles ze to byla ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta jestes wiec nie mozna wykluczyc ze zmieniasz zdanie w zaleznosci od tego kto pyta Z jak mam nie brac do siebie jak do mnie pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obsuń się to znaczy połóz się.To a propos tego, ze niedawno ci napisałam, ze ide się obsunąć na łozko.Taki żart, który zaczął się od mojego obsuniętego palca. Smiałeś się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem ile ludzi tyle zachowań, bo kazdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy jest wyjatkowy, bo kazdy jest inny i tyle wg mnie. Ty masz prawo miec takie zdanie jakie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg ciebie wszyscy są tacy sami i za modą podażają, a ja uwazam, ze bardzo upraszczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałes się obsunąć:D Do wyra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucialam okiem czy czegoś nie przeoczyłam.No i link do filmu jest poprawy.To film na faktach. Pisalam już kiedyś żebys nie oglądal, bo potem będziesz stękał, ze tylko czas straciłeś.Polski tytuł to :martwa rzeka. Martwa rzeka / Black Water (2007) Zwiastun PL Z " z bratem na zakupy bo sie przyda do noszenia smiech.gif kurde przeciez w tych marketach wózki są co wy macie z tym noszeniem zakupów to ja do dzisiaj nie rozumiem smiech.gif">>>>>>człowieku po co takie bzdury wymyslasz? To nawet nie jest smieszne.Wiem, ze na siłę starasz się być dowcipny, ale kazdy debil wie, że nikt zakupów po sklepie nie nosi, a ty dobrze wiesz, ze chodziło o wniesienie z samochodu do domu.Reszta w podobnym stylu więc sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iibed dziś kiedyś jak szukałem to wyskakiwał mi jeszcze jakiś z poprzedniego roku nawet pytałem Ci wteyd który to napisałąs że ten nowy. oglądne w weekend dzięki za doprecyzowanie.>>>>>>>Przestan! Jaki nowy?Tyko jeden raz o tym filmie pisałam i nigdy więcej!Nawet ci stresciłam ten film, więc nie mógł ci się pomylić z innym. v nic nie wymyślam. mniejsza o to to była dygresja o zakupach wiec nie chce mi się rozwijac mojeog toku myslenia bo to bez znaczenia.>>>>>>>>> właśnie że wymyśłasz tylko nie wiem po cholerę to robisz.Ciągle wyciągasz jakies pierdy z prywaty i wszystko przekręcasz i się nabijasz.To samo zrobiles ze zdjęciem które ci wyslalam ze znajomym.Tak duzo zdjęć ci wysylalam na ktorych bylam sama, ze to jedno przegapilam i nie wycięłam tego faceta i co zrobiles? Na tym forum wysmiałes jego wysoki wzrost.Napisałes, ze rękami mógłby objąć autobus.Takie to zabawne wg ciebie było? Dlaczego to zrobiłes?Zastanów się co by było gdybym się odgryzła i opisała w niekorzystnym świetle pewną osobę ze zdjęć które mi wysyłałes.Tylko, że ja napisałabym prawdę o niej. Ech 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pomoc to sobie tu k***a konwersacje miedzy sobą zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do siebie obecnej list z perspektywy 90 - latki umierającej. Napisz co powinnaś była zmienić, jak wyglądało życie Twoje i Twoich dzieci, czego żałujesz, czego Ci brakowało. Co byś zrobiła gdybyś mogla cofnąć czas. A później traktuj to jako drogowskaz. Zostaw faceta, idź na psychoterapię. Czasem trzeba zmienić kilku specjalistów, zanim trafi się na tego właściwego dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×