Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze o pomoc.

Polecane posty

I kto to mówi:D? Pamiętam jak mówiłeś, że oglądasz Ojca Mateusza i pytałes mnie czy ja też. Obejrzałam jeden odcinek i się zanudziłam.Ja lubię nieprzewidywalne. Ojciec Brown jest zabawny i niczego nie propaguje.Oglądałam dawno temu.Też jeżdził na rowerze.Włoskiej wersji nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe.Mam pamięć nie tylko do pierdół i niczego nie pokręciłam.Dałeś mi znać, ze jest nowy serial i całkiem niezły wg ciebie:D.Od razu skojarzyłam z O.B., bo też rower i podobna konwencja:D. Przestan z tymi nadprzyrodzonymi mocami. Zawód jak każdy inny i np. w serialu O.B. nic takiego nie było.Ty myslisz, ze kazdy ksiądz jest wierzący?Moim zdaniem dla większości z nich to intratny zawód i nic więcej. O.B.też jakis szczegolnie wierzący nie był i nikogo nie nawracał.Ten serial nie miał z wiarą nic wspólnego poza tym, ze facet nosił czarną kieckę, wtykal nos w nie swoje sprawy, plotkował ze starymi babami, obżerał się i wkurzał policjantów.:D Przeciez księża to raczej dobrze wykształceni ludzie i oczytani, więc jeśli taki lepiej rozwiązuje zagadki od policjanta to dla mnie żadne novum.Te darmozjady mają od cholery czasu więc mogą się bawić w szpiegowanie ludzi etc.:D. Homeland oglądałam i od samego początku przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze o tym serialu mowiles.To, ze jakas fryzjerka wierzy w takie pierdoły to jestem skłonna uwierzyć, ale facet stąpajacy twardo po ziemi? Thx za poprawę humoru:D. Taa, jasne, każdy, ale to każdy nieszczęsliwie się zakochał i zamiast znależć sobie inną to wali prosto do klasztoru, bo to była ta jedyna i niezastąpiona, a oni tacy niezmienni w uczuciach:D.W jednego to jeszcze moze bym uwierzyła, ale nie w takie tabuny:D. Ciekawe tylko, ze się tak latwo przyznają przed obcą osobą, ze milość do kobiety przedkładają nad miłość do boga:D Co to za wiara?Czysta hipokryzja. A niby co mają jej mówić? W powołanie już od dawna nikt nie wierzy, więc ma się przyznać, ze dla kasy wybrał ten zawód:D? Ciekawe jakie bzdury fryzjerom sprzedają:D? Pomijam juz fakt, ze nie wierzę, ze o takich sprawach w salonie fryzjerskim gawędzą.Jakieś baje ci baba sprzedaje i się z ciebie smieje, ze się dajesz wkręcać:D.Już prędzej uwierzę w ich gejostwo, bo tam sami faceci więc mają większe szanse na znalezienie miłości:D. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały Iibed. Jego znajomym wszyscy się od A do Z zwierzają.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iibed
no przecież tłumacze że nie z wiary do boga sie tam znalezli ale z powodu rozczarowania a ty ze jaka sjedna milosc nad druga. widzialem wielu tych klerykow w tym salonie wiec to nie do konca wymysly i raczej wszyscy by nie wymyslali podobnego powodu. v jak tamz drowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi~
Oboje jesteśmy zgodni tylko co do tego, ze nie z miłości do boga tam trafili.Ty jesteś pewny, że wszyscy po zawodzie miłosnym, a ja uważam, że to dla nich intratny zawód, a część z nich zamierza szukać miłości, bo tam chyba najłatwiej.Sam mówiłes niedawno, ze faceci nie są wierni, a wyjeżdżasz z takimi dziwnymi teoriami:D. Zresztą wśród gejów ciężko podobno o wiernego partnera, więc o jakim zawodzie miłosnym gadasz:D? z Średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe wiem, czy to jeszcze przeczytasz autorko, a zapewne dostałaś 170 odpowiedzi, zgodne z moją. Przeczytałem tylko jeden wejściowy post. jak masz okazję to spiertol i wypiertol z polski. Bez tego gacha czyli twojego partnera z pierwszego posta. wiem, ze pomogłem. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty pisales o zawodach miłosnych.Nie mam pojęcia o co ci chodzi albo nie zrozumiałam pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już wiem, milość platoniczną i jednostronną masz na myśli. Taka niespełniona.Tylko, ze z tego co pisałes, to zaden facet by nie uciekł do klasztoru tylko szybko by się zakochał w innej lub innym.Z tego co piszesz wynika, ze wszyscy klerycy to romantycy:D. Zdanie zmieniłeś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdanie co do facetów.Raz robisz z nich romantyków a innym razem zimnych drani:D. Zalozmy, ze obustronna ta miłość była i co?Nie może się jedna strona na drugiej zawieżć? No wiesz, jakaś zdrada z tego co piszesz czy nadszarpnięte zaufanie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiesz, że się zdarzają, więc masz trochę radości :D. Nie wiem, nie znam się.Ty jesteś ekspertem. Rozmawiałam niedawno na ten temat z bratem i zapytał kto mi takich głupot naopowiadał:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałes na jakimś temacie, że każdy facet zdradza, więc zapytałam brata czy to prawda.No i ty dalej uwazasz, ze więcej facetów zdradza a on, ze jego zdaniem 50/50, tylko kobiety się nie przyznają a faceci często przechwalają, wiec statystycznie jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, potem się poprawiłeś, ze prawie każdy:D. A nie przyszło ci do głowy, ze te kobiety z którymi faceci zdradzają swoje kobiety mogą być wolne, więc one de facto nie zdradzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi wyjasnił dlaczego i jakie kobiety faceci zdradzają:D. Ty pisałes, ze kazda po jakims czasie się znudzi i dlatego to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a takiemu mądrali powinno przyjść:D. Przecież ta wolna mogła nie wiedzieć, ze facet jest zajęty, bo to ukrywał, a nawet jak się brała za zajętego, co jest oczywiście podłe, to jednak nie zdradzała:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powoływałam się na ciebie.Przestań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzialam mu, ze nikt mi nie nagadal tylko takie opinie krążą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli nie bierzesz pod uwagę, ze facet mógł udawać wolnego? Dziwna logika.Cały ty.Kobieta klamie, a facet od razu mowi, ze zajęty i baby i tak na niego lecą:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mistrzynią wyciągania właściwych wniosków i analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz każdą babę:D? Albo nie doceniasz facetów albo przeceniasz w tym względzie kobiety. Dobra, droczyłam się trochę:D. Obsuń się. 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK to ja Jak przekręca twoje słowa to też napiszę że się droczylem :classic_cool: Odsunąłem się i leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba znasz taką która rzekomo Dała się nabrać ja nadal w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież często tak pisałes:D. Miałeś się obsunąć, ale jak tam wolisz:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interpretujesz coś może pisałem o większości Podaj konkretny przykład to się odniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pomieszałem raczej ty coś źle zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szukać, bo ty nie pamietasz co pisaleś:D? Bez jaj:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałem to ty twierdzisz że ja coś takiego napisałem a ja jestem ciekaw co przekręciłas że ci wyszło co wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, pokrętność to akurat twoja domena.Nikt tak nie mąci i miesza jak ty.Jesteś mistrzem przekręcania wszystkiego jak c***asuje, a pózniej wmawianie niezrozumienia twojego geniuszu opartego na skrótach myslowych:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×