Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze o pomoc.

Polecane posty

Gość Iibed
są dwa filmy o identycznym tytule wtedy cię pytałem czy ten starszy czy nowszy powiedziałaś że nowszy. mniejsza o to bo tego nowszego do którego wteyd nie było napisów i tak nie mogę znaleźć. v nic nie wymysłam poza tym znowu się obraziłaś o jakiś fakt bez znaczenia. v jak sięobrazasz to starasz zawsze odgryzc jakby bylo za co. nikogo nie wyśmiewałem napisałem że ktoś jest w twoim typie bo ty wierzysz w jakies mityczne typy i wydawał mi siępodobny z naciskiem na wydawał. z nikogo się nie smialem, moze w dziwny sposob go opisalem z tym autobusem ale juz taki mam styl. nie mialem zmaiaru obrazac tego czlowieka. juz to pisalem nie bede sto razy powtarzal. nie mialo byc zabawne tylko humorystycznie chodzilo mi o to ze duzy i podobny do x z sylwetki bo zakladam ze glupi nie byl. nic zlego nie napisalem i to obrazliwe nie bylo. jakby ci ktos napisal ze masz nogi szczupłe jak baletnica to to obraza jest ? tak smao nie jest obraza podkreslenie ze ktos jest wysoki. v co cie znowu ugryzlo bo widze ze znowu najpierw bylas normalna a pozniej cos ci nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedzialam, że są 2 filmy o tym tytule.Przeciez ja ci ten film strescilam, więc powinienes wiedziec jaki to film. Coś ci się pomyliło albo ja cie nie zrozumialam, bo nie przypominam sobie, żebyś drugi raz pytał o ten film. Z Wiedziałam, ze napiszesz, ze coś mnie ugryzło:D Zawsze tak robisz jak nawymyslasz bzdur, a ja się do nich merytorycznie odniosę. Z Oszalałeś chyba z tymi nogami.Oczywiscie, ze bym się obraziła za takie porównanie, bo baletnice wcale nie mają szczupłych nóg.Wiesz jakie one mają ŁYDY :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Ja tylko odnioslam się do tego, ze ciągle wyciągasz jakiś pierdoły z prywaty i w dodatku wszystko przekręcasz by się popisać. Dobrze wiem, ze gdybym ja tak robiła to juz bym miała gardlo przegryzione. Kurde, no gdzie ja napisałam, ze noszę zakupy po sklepie? Po cholerę zmyslasz takie pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to ja nie wiem o co ci chodzi i po co takie glupoty wypisujesz. Teraz napisales, ze nie pisalam, ze noszę zakupy, a kilka dni temu się zasmiewales, ze są od tego wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam globalQuiz.org jeśli nie graleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, no wlasnie chodzi o to, ze niczego nie cytowales tylko wymysliles jakies bzdury.Ja wiem co napisalam na privie i nic takiego tam nie bylo, tylko, ze z samochodu do domu i kropka, a ty zawsze cos musisz dodac i zrobic z tego popis.Teraz tez jakies 10 pietro wymysliles.Porabalo cię calkiem. Nie napisalam, ze mam cos do tej gry.Ta moim zadaniem ciekawsza i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ci się wszystko pieprzyło:O. To ob... pisala o tym pietrze i 100 razy ci to wyjasnialam a ty jak zwykle jak kon:O Wcale nie jest wolny i nikt na nikogo nie musi czekac. Mobilnej wersji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie musisz miec konta, a jak zakladasz to dostajesz wiadomosc, ze maja gdzies twoje dane i mozesz wpisac co chcesz, nawet zmyslonego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi~
Powinno być mi, a nie mnie w tym wczesniejszym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. wygodniejsze na pewno, ale co ciekawszego ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mówiłam, że w nią też kiedyś grałam, więc nie wiem co mam sprawdzić.W jakim sensie jest ciekawsza wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. nie będę się spierala co do designu chociaż nie widzę w nim niczego lepszego.O tej lepszej ergonomii napisz, bo nie mam pojęcia co miales na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej grze zadna intuicja niepotrzebna.Nie wiem co ty masz do szybkosci etc.Moze masz w lapku net do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iibed jaką masz średnią w qizwaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty gadasz? Jak ktos nie zdąży odpowiedzieć na pytanie to ma zero punktów albo wypada z gry.W qwizwanie to dopiero sobie jaja robią.Zagra taki jedna rundę i tyle go widzieli.Oczekiwanie na wznowienie może trwać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ze max 48h jak ktos nie wraca do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej twojej tez oszukują. Co za problem mieć rownolegle wlączonego lapka i zadawac pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W quizwaniu dużo osób na przegranej pozycji się poddaje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej fleja w tym przypadku.Mam nadzieję, ze zjadasz te pestki, bo wiem, ze debile wyrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zauwazylam, zeby sie ktos poddal.Az takich debili tam chyba nie ma. To po co jesz skoro pestki wypluwasz czyli to co najbardziej wartosciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla punktów grasz? Zauważyłam, że ilość punktów uzyskanych w rozgrywce ma związek z rangą przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz. jedna to za malo.Uzbieraj z calego i wytaplaj wiesz w czym i wtedy proponuj.Całe forum padnie ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic o wytapianiu nie pisałam, więc nic dziwnego, ze nie kumasz. Pisałes całkiem niedawno, ze ta emota wg ciebie oznacza super, dopiero łącznie z emota bananową żart, więc nie wiem już co sama wg ciebie wyraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe! Pisales, ze u ciebie sama:classic_cool: oznacza to co oznacza, a w polączeniu z :D oznacza żart. Tyle. Nie wiesz co to usmiech bananowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co dopytujesz skoro napisalam jaka? Sam pisales, ze sama :classic_cool: nie oznacza zartu tylko w polaczeniu z bananem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze wiem co oznacza, ale wiele lat temu zauwazylam, ze na tym forum ta emota wg userow to zart i jak wpisywales ja na serio to cię uswiadomiłam, ze na forum ona oznacza zart.Nawet się ze mna klociles, ze nieprawda.Zreszta są tacy co do tej pory wpisując cool mają to samo na mysli.Dlatego jej nie lubię, bo wprowadza dezinformację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:18 Bzdura, grając normalnie mam różnych przeciwników, wielokrotnie grałam z kimś kto co prawda z mizernym skutkiem, ale jednak kilka razy był w "1 z 10".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tu podawales swoj login, więc pewnie grasz z wieloma z tego forum. Poza tym nie trzeba miec znajomego zeby w tę grę grac.Ja szukalam losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×