Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzeba być nieźle yeebnlętą albo wyjątkowo brzydką żeby zostać starą panną

Polecane posty

Gość gość
buahaha facet to jakiś skarb, ze trzeba to / go mieć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było by "starych panien" gdyby istnieli jeszcze mężczyźni, tacy przez wielkie "M", a nie lalusie, maminsynki, albo panienki w rurkach, tacy co siły nie mają, by 5 przystanków ustać w autobusie, gdy starsze kobiety o kulach jakoś dają radę. Gdy jakiś pijak zaczepia dziewczynę, głowy pakują w smartfony, suchawki na uszach, byle nie stanąć w obronie, oczywiście obojętne nie są tylko kobiety. No i na c***ja kobiecie ktoś taki, jeszcze by musiała go bronić w razie czego, bo to ani be, ani me, ani kukuryku :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. Jakis czas temu jakos psychol mnie zaatakowal to mlody gosc stal obok i patrzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego tu się spodziewać po chłopach. Byłam jedyna osoba która ustapila starej miejsca. Reszta królewiczow począwszy od nastolatka na chłopie 50 plus kończąc. Taki jeden cyce do pasa zwisaly mu bebech na kolanach i głośno komentował że mu zaden gimbus nie ustąpił haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up a co miał się wtracic i kose dostać? Jesteś jego dziewczyna? Nie to twój problem, kup sobie gaz piepszowy lub gazowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie takie dzis podejscie...nie bede sie wtracac, nie bede sie wychylac...podejrzec i obsmarowac i co sie dzieje u kogo caly blok wie, a jak jakas krzywda to juz nagle nikt nic nie slyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ba powinni uciec od was, po co dzisiaj być świadkiem przestępstwa mieć problemy, jest równouprawnienie idź na siłownię idź na karate kupiłem sobie klamkę na kule piepszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kose ci zasadza na czyichś oczach i palcem nie kiwnie i pomocy nie udzieli ale jak pogotowie gdzieś się zatrzyma to stoją wiesniaki i się gapia jakby cyrk objazdowy przyjechał. Polecam pokazywać faki tym ludziom gdy was będą na noszach nieść. Miny bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze bo tam bohaterka umiera. Co ma c**a do tego mizoginie j****y? Jak stara babkę będą g****ic na twoich oczach to też ja zlejesz bo ma c**e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem typem zgrywajacym bohatera ani fraierem. Ja zadzwonię ich zgarna oni się dowiedzą i kto mi da pieniądze na zmianę miejsca zamieszkania bym nie dostał kosy w kominiarce? Życia nie znasz. Każdy kij ma dwa końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że będziesz równie kadry gdy tłum ludzi nie kiwnie palcem podczas gdy jakiś ciapaty będzie g****il twoja corunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje taka możliwość, dlatego trzeba zadbać o samoobrony a nie liczyć na innych. I unikać zagrożeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej od razu palalizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kryminaliści po domach normalnych ludzi nie chodzą jak nie maja powodów, jak im nic nie zajebałeś ani macie wspólnych interesow. Jak widza, ze ktoś gada z policja to robią spierdolkę z miejsca zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie uogolnienia sa strasznie plytkie i to po prostu nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, kobieta ma chodzic z przyczepionym facetem 24 godz. na dobe bo w spoleczenstwie kazdy pilnuje jedynie czubka wlasnego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, każda dziewczyna która ma normalną psychikę i charakter i nie odstrasza wyglądem jest w stanie bez problemu znaleźć sobie męża do max 28 roku życia. xxxx No prostu szczyt marzen i cel zycia nalezc sobie meza. Ty sie z jakiejs XIX wiecznej wioski urwales?? Telewizja do was nie dotarla? Jedyn rozrywka to weselicho a czas ci wypelnia oporazdznie domu? Noz kurffa jakbys w wehikul czasu wsiadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś życia nie znasz obejrzyj chociaż wszystkie odcinki uwagi, bo tobie się teraz wydaje i wierzysz w wymiar sprawiedliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dlatego, ze to jest meskie? Ale fakt...dzis same chliopczyki na tej ziemi. Mezczyzni zaczynaja sie od lat 70 wzwyz. Tamto pokolenie jeszcze rozumie dlavzego mezczyzna staje w obronie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 30-letnia singielka z wyboru. Dwóch juz mi sie oswiadczało, ale ja odmówiłam. Faceci nie sa mi do niczego potrzebni, to tylko utrapienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.42 gaz w żelu? W tym wymiarze to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się. nawet najbrzydsza dziewczyna może znaleźć sobie męża. To nie kwestia urody, tylko dopasowania genetycznego. Zawsze znajdzie się taki, który zakocha się w nieładnej i dla niego ona będzie najpiękniejsza. 100 razy widziałam niezłego faceta z pasztetem i śliczną z gościem o paskudnym ryju. Gorzej z charakterem, bo po jakimś czasie facet może się zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy facetowi chodzi o seks nie obchodzi go jej charakter, gdy ma nad nia przewagę finansowa a ona jest materialistką, to będzie wyżywać się na innych a jemu włazic w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:35 Nigdy nie będziesz miał baby, ale bez tego można żyć, daj ladnie na imię swojej ręce buahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:57 A ty nigdy nie bedziesz miala ochrony i... Zginiesz! Ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:13 Akurat umiem się obronić, miałam kurs samoobrony i interesuje się bronią (nie do pomyślenia dla frajerów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni nawet nie potrafia ogarnac...a co do czego szybciej by zwiewali niz niejedna kobieta. I czlowiek w tlumie i liczyc na nikogo nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×